Виклик психіатра додому в Києві

Лікар-психіатр займається діагностикою, лікуванням, профілактикою психічних захворювань різного ступеня складності за допомогою специфічного комплексного лікування із застосуванням медикаментозних препаратів. До його компетенції входить лікування шизофренії, фобій, епілепсії, ПТСР та інших захворювань. Якщо у вас або ваших близьких виникли проблеми з психічним здоров’ям, звернутися за кваліфікованою психіатричною допомогою можна в клініку “Ренесанс-Київ”.

Клініка працює з генератором

Ціна виклику психіатра додому в Києві

Скільки коштує консультація психіатра, ви можете дізнатися у менеджера нашої клініки, зателефонувавши або написавши електронний лист. Але вартість прийому психіатра у будь-якому випадку є доступною.

Консультація психіатра на дому в Києві3 500 грн
Консультація психіатра для приватних компаній (консультація, тренінг, діагностика персоналу, тестування на виявлення алкоголю та наркотичних речовин)10 000 грн
Онлайн консультація психіатра (Viber, WhatsApp, Skype Telegram, Zoom 45 хв)від 900-1 600 грн

Коли слід викликати лікаря-психіатра додому

Якщо ви бажаєте проявити турботу про своїх близьких, у яких спостерігаються психічні розлади, і при цьому уникнути низки неприємних організаційних моментів (транспортування хворого, бюрократії з оформленням документів), можна замовити консультацію в домашніх умовах. Виїзд психолога додому можливий у різних ситуаціях:

 • гостра стадія вже діагностованого психічного розладу;
 • загострення хронічних захворювань;
 • наявність супутніх патологій (проблеми з опорно-руховим апаратом, деменція, підвищена тривожність);
 • стан сильного стресу, коли поїздка в лікарню може ускладнити ситуацію;
 • провали в пам’яті, сплутана свідомість;
 • замкнутість, апатія;
 • фобії та галюцинації;
 • думки про суїцид;
 • розлади психіки в разі нарко- або алкозалежності. 

Фахівці нашої клініки оцінять стан пацієнта, підберуть лікувальну терапію. Людям із різною формою психічного розладу буде надана кваліфікована медична допомога, за необхідності хворому видадуть направлення на госпіталізацію. Також у нашій клініці доступне лікування депресії в денному стаціонарі.
Основною перевагою послуги виклику психіатра додому є можливість отримання психіатричної допомоги в будь-який час доби. Це важливо для зняття важких симптомів своєчасно. Робота психолога вдома надає пацієнтові можливість відкритися, поговорити з фахівцем на будь-які теми. У домашніх умовах людина почувається більш розкутою, ніж у стінах клініки. Також дуже актуальний домашній психіатр для літніх людей, яким складно приїхати в лікарню.

Заявка на консультацію

Особливості прийому лікаря-психіатра вдома

Приїхавши, фахівець проведе діагностування, яке складається з таких етапів:

 • огляд хворого;
 • бесіда;
 • збір анамнезу.

Запитання психіатра побудовані так, щоб отримати якомога більше інформації про скарги пацієнта, його спосіб життя, проблеми в сім’ї та на роботі. Лікар оцінить стан хворого, за необхідності проведе спеціальне тестування для виявлення відхилень із пам’яттю, увагою, мисленням. За підсумками огляду призначить медикаментозну терапію, випише рецепт, за необхідності порекомендує додаткове обстеження. За відсутності показань до термінової госпіталізації хворому гарантовано лікарське спостереження в домашніх умовах до моменту його повного одужання.
Виклик лікаря додому можна здійснити, зателефонувавши до нашої клініки або залишивши заявку на її сайті. Ми працюємо цілодобово. Тому звернення до психіатра доступне кожному.

Клініка “Ренесанс-Київ”: чому нас обирають багато людей

Дуже часто люди з упередженням ставляться до лікаря-психіатра, думаючи, що він поставить страшний діагноз і буде вводити психотропні препарати. Але це не про наш центр. Досвідчені фахівці з увагою ставляться до кожного пацієнта, підбирають найоптимальніші рішення конкретної проблеми.
Професіонали найвищого рівня, використовуючи у своїй роботі найпрогресивніші методики, проводять лікування неврозів, депресії, знімають симптоми гострих психічних розладів. Важливо зазначити, що психологічна підтримка надається абсолютно конфіденційно. Ви можете не сумніватися, що вся інформація про ваш діагноз і лікування залишиться закритою. Найкращі лікарі-психіатри гарантують кожному пацієнту повну анонімність.

Наші переваги

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

 
5/5

Зверталися до цієї клініки за екстреною допомогою. Можу відзначити високий рівень професіоналізму лікаря. Його підхід нас повністю задовольнив, призначене лікування вже діє!

Олег
5/5

Я приехала на 20 мин раньше, меня сразу же приняли. Пообщалась с доктором где-то полтора часа, но заплатила как за обычный часовой прием. Все было вежливо, культурно, доброжелательно!

Олена
5/5

Хороший сервіс, комфортно. Я запізнилася на прийом, але лікар мене дочекалася!

Вероніка
Оцените эту страницу