Виведення із запою з виїздом додому в Києві

 • Ренесанс
 • Виведення із запою з виїздом додому в Києві

Запій є патологічним станом, що є наслідком тривалого безперервного вживання алкогольних напоїв і супроводжується інтоксикацією, неврологічними та психічними розладами. Розрізняють хибний запой та істинний. Для хибного існує певний привід. Це може бути свято, кінець робочого тижня, стресова ситуація. Його тривалість рідко становить понад 3 дні. Характерно, що закінчується такий запой з ініціативи самого, хто п’є під впливом таких зовнішніх факторів, як брак фінансів, необхідність повернення до роботи або сімейні обставини.

Тривалість справжнього запою може становити від трьох днів до трьох місяців. У цей час людина може нехтувати правилами гігієни, відмовлятися від відвідування роботи, заперечувати існуючі проблеми. Причиною виходу із справжнього запою є фізіологічна неможливість вживання алкоголю та розвиток абстинентного синдрому. При частих запоях в організмі починають відбуватися незворотні зміни, що призводять до стійких соматичних та психічних розладів.

Виведення із запою лікарем вдома є ефективним, надійним і безпечним способом запобігання сумним наслідкам. Цю послугу надають наші висококваліфіковані спеціалісти клініки «Ренесанс Київ».

Вартість виведення із запою вдома від клініки «Ренесанс Київ»

Ціна виведення із запою з виїздом додому та вартість інших послуг вказана на сайті нашої клініки. У ньому докладно розписані умови проживання та комплекс процедур, тому клієнти чи члени їхніх сімей можуть робити самостійний вибір.

Крім виведення із запою вдома, ціна якого незрівнянно менша витрат на спиртне та усунення наслідків його вживання, у нашій клініці надають послуги з кодування та «підшивання», лікування алкогольної залежності, комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі.

Виведення із запою вдома в Києві3 500 грн
Виведення із запою вдома з кодуванням від алкоголізму в Києві8 500 грн
Медикаментозне виведення із запою вдома3 500 грн
Лікування алкоголізму вдома в Києвівід 3 500 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-1 800 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн
Виклик приватної швидкої допомоги (в Києві)4 600 грн

Крім виведення із запою вдома, ціна якого незрівнянно менша від витрат на спиртне та усунення наслідків його вживання, у нашій клініці надають послуги з кодування від алкоголізму, підшивка від алкоголізму, лікування алкоголізму Київ.

У Києві доступні різні методи лікування алкоголізму, включаючи кодування від алкоголізму та підшивку від алкоголізму. Наш центр пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми залежності, забезпечуючи якісну допомогу та підтримку на кожному етапі. Лікування алкоголізму в Києві здійснюється професійними фахівцями, готовими надати допомогу в боротьбі з залежністю та відновлення здоров’я.

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Наші спеціалісти

Терміновим виведенням із запою займаються висококваліфіковані та досвідчені фахівці нашої клініки. Крім високого професіоналізму, їх відрізняють такі людські якості, як ввічливість, розуміння та вміння вислухати. Вони вміють швидко приймати складні рішення та знаходять слова підтримки для членів сім’ї, психічний стан яких постраждав від перебування поряд із алкоголіком.

Відео-відгуки лікування алкоголізму в клініці «Ренесанс-Київ»

При яких симптомах необхідно викликати нарколога для виведення із запою вдома

Різке переривання надходження алкоголю в організм після тривалого запою може спровокувати летальний кінець. Тому виведення із запою вдома в Києві краще довірити професіоналам нашої клініки.

Симптоми, які вказують на необхідність цього кроку:

 • головний та м’язовий біль;
 • блювання;
 • тремтіння голови та кінцівок;
 • відсутність апетиту;
 • блідість;
 • безсоння;
 • безпричинне занепокоєння або панічні атаки;
 • посилене потовиділення;
 • тахікардія;
 • судоми;
 • психічні розлади.

Виведення із запою при виклику лікаря додому доцільний також на початковій стадії алкоголізму. Подальші реабілітаційні процедури у нашій клініці допоможуть запобігти розвитку даного захворювання та повернути людину до повноцінного життя.

У разі, коли в результаті запою виникає загроза життю хворого, лікар може прийняти рішення про негайну госпіталізацію.

Крапельниця від алкоголю вдома

Крапельниці при алкогольній інтоксикації вдома є одним із головних компонентів терапії, яка дає можливість усунути зневоднення, зняти інтоксикацію, відновити фізичне та психічне здоров’я пацієнта. Основу крапельниці вдома від запою становить фізіологічний розчин. Інші препарати підбираються індивідуально, залежно від симптомів та анамнестичних даних. До цих препаратів входять:

 • гепатопротектори;
 • психотропні засоби;
 • спазмолітики;
 • діуретики;
 • вітаміни групи B;
 • вітамін С;
 • протиблювотні;
 • ноотропи.

Обсяг крапельниці від запою вдома та список додаткових засобів визначається станом пацієнта.

Етапи виведення із запою вдома лікарем-наркологом Центру «Ренесанс Київ»

Виведення із запою в Києві вдома проводиться нашими спеціалістами у три етапи. Такий комплексний підхід підвищує ефективність лікування, запобігає розвитку патологій внутрішніх органів та нервової системи, зумовлених надмірною інтоксикацією.

Після виведення із запою вдома у Києві лікар може запропонувати госпіталізацію для повного обстеження, точного підбору лікарських препаратів та проходження курсу реабілітації у психотерапевта. Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади, депресивний стан або навпаки депресія може спровокувати людину до вживання та надалі перерости у залежність. Не варто нехтувати та виключати цей стан, найкраще проконсультуватися з фахівцем, щоб вчасно побачити проблему.

Зняття абстинентного синдрому

На першому етапі виведення із запою з виїздом додому пацієнту усувають абстинентний синдром, який може загрожувати життю. Для цього лікар призначає ін’єкції сольового розчину, що прискорює виведення метаболітів етанолу з організму. Паралельно проводиться симптоматична терапія.

Дезінтоксикація організму

Виведення із запою з виїздом до будинку спрямовано недопущення коми, що виникає через вплив величезної кількості токсинів на нервову систему і внутрішні органи. Крім внутрішньовенних ін’єкцій, дезінтоксикація може включати промивання шлунка і кишечника, а також застосування пероральних сорбентів (Ентеросгель, активоване вугілля, Атоксил та інші).

Медикаментозна процедура

Виведення із запою з викликом додому супроводжується діагностичними обстеженнями, на підставі яких фахівці можуть призначити введення таких препаратів:

 • бензодіазепіни (Діазепам, Фенозепам, Лоразепам), що сприяють зняттю судом та спазмів, що мають седативний ефект;
 • протиблювотні (Метоклопрамід, Церукал);
 • вітаміни групи B, що відновлюють оболонки нервових закінчень та клітин печінки;
 • гепатопротектори (Есенціалі, Гепабене) для відновлення функції печінки.

Після термінового виведення із запою пацієнту можуть бути призначені засоби, що знижують потяг до алкоголю (Налтрексон).

Переваги Центру «Ренесанс Київ» під час виведення із запою вдома

Виведення із запою вдома фахівцями клініки «Ренесанс Київ» має такі переваги:

 • повна анонімність лікування;
 • індивідуальний підбір препаратів та методів
 • лікування;
 • висока ефективність;
 • безпека;
 • комфорт;
 • використання сучасного устаткування;
 • застосування надійних та перевірених методик.

При виведенні із запою та кодуванні вдома ми суворо дотримуємося правил конфіденційності та лікарської етики.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Виведення із запою з виїздом додому Київ – це інноваційна послуга, яку пропонує наша клініка. У нас ви можете легко та комфортно виведення із запою викликати додому, отримавши кваліфіковану медичну допомогу прямо у себе.

Наша служба пишається наданням послуги виведення із запою з викликом додому в Києві. Ми розуміємо важливість конфіденційності та зручності, тому наші фахівці готові приїхати до вас, забезпечуючи максимальну зручність процесу.

Виведення із запою вдома Київ ціна доступний і прозорий. Ми цінуємо кожного пацієнта та прагнемо надати якісну послугу виведення із запою з виїздом на будинок ціна Київ, прийнятною для всіх.

У нас ви знайдете безліч позитивних висновок із запою вдома відгуки. Наша команда професіоналів забезпечує ефективне лікування, підтримуючи клієнтів на кожному етапі їхнього шляху до одужання.

Термінове виведення із запою – це ще одна можливість, яку надає наша служба. Ми готові оперативно реагувати на ваш виклик та надати невідкладну медичну допомогу у найкритичніших ситуаціях.

Вибираючи нашу послугу виведення із запою виклик додому, ви робите відповідальний вибір на користь свого здоров’я. Наші фахівці гарантують професіоналізм, ефективність та повагу до ваших потреб. Виведення із запою Київ, так само проводиться в клініці, під наглядом фахівців.

До та Після лікування запою
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

Відгуки про виведення із запою вдома можна прочитати на сайті нашої клініки. Думки пацієнтів та їх близьких свідчать про високу ефективність лікування, гідний рівень обслуговування та збереження лікарської таємниці.

5/5

Качественный сервис. Никаких претензий нет, осталась всем довольна.

Наталія
5/5

Лечение, которое прописали мне в этом комплексе, было для меня эффективным. Теперь с удовольствием буду рекомендовать Ренессанс-Киев знакомым.

Олег
5/5

В комплексе чисто, тепло, везде цветы, спокойно и администратор хорошо работает.

Петр

Запитання та відповіді про виведення із запою

Для того, щоб перервати запой, потрібне професійне втручання медиків. В іншому випадку організм може не впоратися з синдромом відміни, що може призвести до летального результату. Тому для надання кваліфікованої допомоги потрібно звернутися до наркологічної клініки – лікарі оглянуть пацієнта та вирішать про те, який комплекс заходів слід вжити.
Щоб впоратися з цим станом, людині мало випити пігулку аспірину, гарячого чаю і добре виспатися. Щоб розірвати це хибне коло, хворому потрібна допомога спеціалістів, які зупинять запій – лікування алкоголізму часто починається саме з цього етапу.
Людина, яка довго була залежною, почувається без алкогольного допінгу вкрай незатишно в навколишньому світі. Організм може не впоратися з синдромом скасування, що може призвести до летального результату. Дуже важливо, зупинивши запій, лікування алкоголізму продовжуватиме далі.
Оцените эту страницу