Виведення із запою в Києві

Наша медична клініка «Ренесанс-Київ» надає повний комплекс послуг на лікування алкоголізму, наркоманії та інших залежностей. Ми застосовуємо передові методики, сучасне обладнання та найкращі фармакологічні препарати. Крім цього надаємо послуги: крапельниця від алкоголю вдома, підшивка від алкоголізму.
Один із напрямів роботи – виведення із запою пацієнтів, які страждають різними формами алкоголізму.
Виведення із запою в лікарні – єдиний ефективний спосіб допомогти людині. При регулярному вживанні спиртного стан характеризується сильною інтоксикацією організму етиловим спиртом та продуктами його розпаду, порушенням метаболізму, роботи внутрішніх органів та систем. Людина приходить у стан засмучення, втрачає смак до життя, зазнає змін зовнішності. Вийти із запою та назавжди позбутися алкоголізму допоможе нарколог нашого медичного центру «Ренесанс Київ».

Ціни виведення із запою в клініці «Ренесанс Київ»

Ціни на виведення із запою в Києві в клініці «Ренесанс Київ» доступні та розраховуються індивідуально. Вартість виведення із запою залежить від наступних факторів:

 • стадія захворювання;
 • тривалість лікування;
 • використовувані препарати;
 • апаратне лікування;
 • проходження реабілітації.

На виведення із запою ціна варіюється, оскільки у кожному випадку вибір методики лікування та лікарських препаратів відрізняються.

Виведення із запою в Києвіот 3 500 грн
Виведення із запою амбулаторно2 000 грн
Виведення із запою вдома в Києві3 500 грн
Виведення із запою вдома з кодуванням від алкоголізму в Києві8 500 грн
Медикаментозне виведення із запою3 500 грн
Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + імплантація алко-блокатора)15 200 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці/Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн
Виведення із запою в стаціонарі, 3-х місна палата3 500 грн
Виведення із запою в стаціонарі, 2-х місна палата4 500 грн

Виведення із запою в стаціонарі, VIP одномісна

(У вартість включені: консультація нарколога – психіатра, медикаменти, харчування, робота всіх спеціалістів, цілодобове спостереження та огляд)

6 500 грн
Комплексне лікування алкоголізму у стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Наші спеціалісти

У нашій клініці працюють професіонали з великим досвідом виведення із запою в Києві в стаціонарі. У наркологічному центрі «Ренесанс Київ» кожен спеціаліст має серйозну медичну підготовку, що підтверджено відповідною кваліфікацією.

Перед виведенням із запою нарколог обов’язково проводить огляд та оцінює стан пацієнта. Після ретельної діагностики для виведення із запою нарколог призначає комплексні процедури. Якщо вам потрібна участь професійних медиків, наші наркологи та лікарі суміжних спеціальностей готові надати допомогу. Ми використовуємо передові методики виведення із запою та лікування запійного алкоголізму. Також у нашій клініці проводиться кодування від алкоголю.

Клініка, в якій виводять із запою

Відео-відгуки лікування алкоголізму в клініці «Ренесанс-Київ»

Небезпека запою

Допомога при виведенні із запою має бути професійною та оперативною. Запійний алкоголізм – це залежність, від якої вилікуватися самостійно неможливо. На тлі абстинентного синдрому (сильного похмілля) розвивається непереборна потяг до спиртного. Нова доза алкоголю приносить полегшення, тож людина продовжує пити.

Виведення із запою в клініці слід розпочинати негайно за участю лікарів-фахівців. Тривале зловживання спиртним завдає непоправного удару по здоров’ю. Небезпека патологічного стану:

 • порушення роботи печінки, нирок, ШКТ через відмову від їжі;
 • розлади психіки з частими депресіями, психозами;
 • порушення пам’яті, складності мови, погіршення зору, уважності;
 • підвищення артеріального тиску та закупорка кровоносних судин;
 • руйнування клітин печінки та цироз, виразкові хвороби, гастрит;
 • тремор;
 • порушення координації;
 • алкогольний делірій з галюцинаціями, маренням, кошмарами.

Без примусового виведення із запою розірвати «порочне коло» проблематично. У запійного алкоголіка відбувається виснаження організму, зміна фізичного стану та зовнішнього вигляду. Людина може швидко втрачати масу тіла. Інтоксикація продуктами розпаду алкоголю посилюється, що без кваліфікованої допомоги може призвести до серйозних ускладнень зі здоров’ям та необоротних наслідків.

Також наша команда готова надати допомогу при виведенні із запою, включаючи виведення із запою вдома, у будь-який час доби, а в разі нагальної потреби — доставити хворого до клініки протягом години, забезпечивши екстрену медичну допомогу.

Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади, депресивний стан або навпаки депресія може спровокувати людину до вживання та надалі перерости у залежність. Не варто нехтувати та виключати цей стан, найкраще проконсультуватися з фахівцем, щоб вчасно побачити проблему.

Переваги виведення із запою в наркологічній клініці «Ренесанс Київ»

Лікування від запою в стаціонарі здебільшого – найефективніший спосіб врятувати алкозалежну людину. Допомога у виведенні із запою у клініці у Києві передбачає професійне втручання медиків. Якщо без попередніх процедур обмежити хворому доступ до алкоголю, це може призвести до найжорстокіших страждань внаслідок абстинентного синдрому та смерті. Переваги звернення до нашої служби виведення із запою:

 • суворе дотримання конфіденційності лікування;
 • комфортні умови проживання у стаціонарі;
 • процедури протверезіння та детоксикації;
 • індивідуальні схеми виведення із запою;
 • застосування передових методик та якісних препаратів;
 • підтримка пацієнта на всіх етапах лікування та після виписки.

Наші фахівці забезпечують виведення із запою в клініці, із застосуванням індивідуального комплексу заходів, які дозволяють найбільш щадним способом вилікувати залежність. Ми гарантуємо анонімне виведення із запою в лікарні за участю найкращих лікарів-наркологів.

Підхід до лікування

В умовах стаціонару виведення із запою відбувається максимально ефективно і швидко. Перед початком лікування пацієнта оглядає лікар-нарколог, проводить первинну консультацію. На основі діагнозу фахівець обирає дієвий спосіб виведення із запою анонімно та призначає індивідуальне лікування. Комплекс може включати:

 • виведення алкоголю та продуктів його розпаду з організму;
 • зняття симптомів абстинентного синдрому та протверезіння;
 • введення медичних препаратів для нормалізації режиму сну та харчування;
 • застосування фармакологічних засобів на відновлення роботи серця;
 • терапія для нормалізації артеріального тиску;
  індивідуальна програма реабілітації за участю психолога

Анонімне виведення із запою в Києві службою нашої клініки відбувається в умовах добре обладнаного стаціонару. Пацієнти отримують не лише кваліфіковану допомогу медиків, а й належний догляд медперсоналу.

Методи виведення із запою

Для виведення із запою нарколог клініки вибирає оптимальний метод лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Комплексний підхід дає змогу досягти позитивних стійких результатів. Для виведення із запою у стаціонарі ми застосовуємо різнобічне лікування:

 • визначення індивідуальної причини алкозалежності;
 • детоксикація із застосуванням ліків, апаратури;
 • терапія переконання та лікувально-діагностична програма;
 • лікувально-відновлювальна методика виведення із запою;
 • психотерапія та медикаментозне лікування;
 • повний курс реабілітації, соціальної адаптації.

Використання комплексних методів лікування, при яких введення ліків поєднується з психотерапією та фізіотерапією, дає добрі результати.

Етапи виведення із запою

У стаціонарі виведення із запою відбувається у найбільш сприятливих для пацієнта умовах. Лікувати самостійно алкогольну залежність категорично не можна, щоб не погіршити стан хворого. Основні етапи допомоги пацієнтам у клініці «Ренесанс Київ»:

 • консультація та огляд;
 • витверезіння та детоксикація;
 • медикаментозне лікування;
 • апаратна терапія.

Після виведення із запою у стаціонарі рекомендовано лікування алкогольної залежності до повного одужання з реабілітацією та соціальною адаптацією.

Якість обслуговування та сучасне обладнання

Клієнти нашого центру під час лікування перебувають у комфортних умовах. Виведення із запою в стаціонарі Києва передбачає поселення хворих у дво- або чотиримісні номери класу «ВІП» та «Стандарт». Для пацієнтів передбачено п’ятиразове харчування.

Центр оснащений красивими меблями та якісним обладнанням. Є тренажерний зал, сауна, з клієнтами працюють наркологи, психологи, терапевти, масажисти, фізіотерапевти та ввічливий медперсонал. Для діагностики та лікування ми застосовуємо передову апаратуру та сертифіковані препарати.

Комплексна реабілітація

Після виведення із запою у клініці рекомендується пройти реабілітаційний курс. З цією метою ми проводимо:

 • психологічні тренінги;
 • консультації для родичів;
 • психокорекцію та фізіотерапію;
 • заняття у рамках курсу «Розвиток особистості»;
 • активні заняття спортом та трудотерапію.

Пройшовши виведення із запою у стаціонарі реабілітаційного центру «Ренесанс Київ», пацієнт долає залежність, стає повноцінним членом суспільства та повертається до здорового способу життя.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До та Після лікування запою
в клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

Пропонуємо ознайомитись з відгуками пацієнтів, які скористалися послугою виведення із запою у стаціонарі наркологічного центру «Ренесанс Київ». Відгуки про виведення із запою від наших клієнтів – це стимул для нас працювати далі та допомагати людям.

5/5

Мені все сподобалося. Прийом у лікаря був на найвищому рівні. Швидше за все, звернуся ще.

Виктория
5/5

Мы остались довольны, атмосфера внутри приятная. Будем проходить курс психотерапии.

Дмитро
5/5

Прийом пройшов добре. З тієї проблеми, яка в мене була, лікар оглянув, зробив висновок, усе гаразд. Лікар на прийомі ставиться до пацієнта позитивно, пояснює, показує. Я лишився задоволений.

Даниил

Запитання та відповіді про виведення із запою

Для того, щоб перервати запой, потрібне професійне втручання медиків. В іншому випадку організм може не впоратися з синдромом відміни, що може призвести до летального результату. Тому для надання кваліфікованої допомоги потрібно звернутися до наркологічної клініки – лікарі оглянуть пацієнта та вирішать про те, який комплекс заходів слід вжити.
Щоб впоратися з цим станом, людині мало випити пігулку аспірину, гарячого чаю і добре виспатися. Щоб розірвати це хибне коло, хворому потрібна допомога спеціалістів, які зупинять запій – лікування алкоголізму часто починається саме з цього етапу.
Людина, яка довго була залежною, почувається без алкогольного допінгу вкрай незатишно в навколишньому світі. Організм може не впоратися з синдромом скасування, що може призвести до летального результату. Дуже важливо, зупинивши запій, лікування алкоголізму продовжуватиме далі.
Оцените эту страницу