Сімейний психолог онлайн

Клініка працює з генератором

Консультація сімейного психолога по skype, viber, Telegram або Whatsapp, ціну якої можна дізнатися в телефонному режимі під час запису на прийом, часто потрібна у конкретних важких ситуаціях, які потребують професійної підтримки. Вартість онлайн послуг сімейного психолога визначається рівнем його кваліфікації, особистими заслугами, статусом клініки, а також класифікацією діяльності.

Ціна консультації сімейного психолога онлайн

Ціна на послуги сімейного психолога доступна онлайн. Ознайомтеся з прайсом на нашій клініці, щоб дізнатися точну вартість.

Сімейна онлайн-консультація психолога1 700-2 500 грн
Сімейна онлайн консультація англійською
5 000 грн

Заявка на консультацію

Сімейний психолог онлайн

Наші сімейні психологи надають допомогу онлайн людям, які перебувають у офіційному шлюбі, а також тривалий час перебувають у близьких стосунках. Основними проблемами є:

  • відсутність порозуміння;
  • часті конфлікти;
  • непримиренні розбіжності грунті виховання дітей, релігії, політики, устрою побуту;
  • придушення особи одного члена сім’ї іншим та інші.

Сеанс психолога, ціна якого є для більшості клієнтів доступною, допомагає налагодити стосунки партнерів між собою, з дітьми та близькими родичами. Але бувають ситуації, коли консультація сімейного психолога у київській клініці допомагає зрозуміти безглуздість шлюбу, легко

отпустить партнера и создать новую счастливую семью.

Наші переваги

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Комплекс знаходиться поряд із будинком, тому записалась. Все пройшло без проблем, я залишилася задоволеною і, швидше за все, прийду ще. Лікар на запитання відповіла, пояснила, що та як треба лікувати. Ставлення до пацієнта відмінне! По клініці зауважень немає.

Владислава
5/5

Это был мой первичный приём. По итогу консультации я получил для себя желаемый результат. Повторный сеанс не потребуется.

Сергій
5/5

Враження залишилося гарне. Мене добре прийняли та призначили повторну консультацію.

Дмитро
Оцените эту страницу