Сімейний психолог онлайн

 • Home
 • Сімейний психолог онлайн

Консультація сімейного психолога по skype, viber, Telegram або Whatsapp, ціну якої можна дізнатися в телефонному режимі під час запису на прийом, часто потрібна у конкретних важких ситуаціях, які потребують професійної підтримки.Стоимость онлайн услуг семейного психолога определяется уровнем его квалификации, личными заслугами, статусом клиники, а также классификацией рода деятельности.

Ціна консультації сімейного психолога онлайн

Ціна на послуги сімейного психолога доступна онлайн. Ознайомтеся з прайсом на нашій клініці, щоб дізнатися точну вартість.

Консультація у месенджеріViber, Whatsapp, Telegram, Skype
Сімейна консультація онлайн 30 хв.
від 1 200 грн
Сімейна консультація онлайн 60 хв.від 1 400 грн
Консультація англійською онлайн2 300 грн

Сімейний психолог онлайн

Наші сімейні психологи надають допомогу онлайн людям, які перебувають у офіційному шлюбі, а також тривалий час перебувають у близьких стосунках. Основними проблемами є:

 • відсутність порозуміння;
 • часті конфлікти;
 • непримиренні розбіжності грунті виховання дітей, релігії, політики, устрою побуту;
 • придушення особи одного члена сім’ї іншим та інші.

Сеанс психолога, ціна якого є для більшості клієнтів доступною, допомагає налагодити стосунки партнерів між собою, з дітьми та близькими родичами. Але бувають ситуації, коли консультація сімейного психолога у київській клініці допомагає зрозуміти безглуздість шлюбу, легко

отпустить партнера и создать новую счастливую семью.

  Записаться к врачу


  Наші переваги

  Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

  5/5

  Комплекс знаходиться поряд із будинком, тому записалась. Все пройшло без проблем, я залишилася задоволеною і, швидше за все, прийду ще. Лікар на запитання відповіла, пояснила, що та як треба лікувати. Ставлення до пацієнта відмінне! По клініці зауважень немає.

  Владислава
  5/5

  Это был мой первичный приём. По итогу консультации я получил для себя желаемый результат. Повторный сеанс не потребуется.

  Сергій
  5/5

  Враження залишилося гарне. Мене добре прийняли та призначили повторну консультацію.

  Дмитро
  Оцените эту страницу