Реабілітаційний центр для залежних

 • Ренесанс
 • Реабілітаційний центр для залежних

Реабілітація грає життєво важливу роль надання допомоги людям при лікуванні залежності і подоланні психічних розладів. Це структурований та індивідуальний процес, спрямований на фізичне, психологічне та емоційне лікування.

Наша клініка пропонує широкий спектр послуг реабілітації, які допомагають нашим пацієнтам відновити фізичний та психологічний добробут. Ми надаємо комплексну психологічну реабілітацію, спрямовану на вирішення проблемних аспектів поведінки та емоційних станів. Надаємо лікування та реабілітацію військовослужбовців. Крім того, наша клініка спеціалізується на реабілітації наркоманів та реабілітації від алкоголізму.

Скільки коштує Реабілітація у клініці Ренесанс-Київ

 
Реабілітація та лікування алкозалежнихвід 25 000 грн
Реабілітація та лікування наркозалежнихвід 25 000 грн
Реабілітація та лікування психічних розладіввід 25 000 грн
Реабілітація та лікування ігроманіївід 25 000 грн
Реабілітація військовослужбовців (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Реабілітація в стаціонарі Києва, 3-х місна палатавід 4000 грн
Реабілітація в стаціонарі Києва, 2-х місна палатавід 5 000 грн
Реабілітація в стаціонарі Києва, VIP – одномісна палатавід 6 500 грн
Консультація психолога, психіатра, психотерапевта900-1 800 грн
Консультація психолога, психіатра, психотерапевта вдомавід 3 500 грн
Консультація психолога, психіатра, психотерапевта онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom 45/60 хв.)900-2 500 грн

Заявка на консультацію

(реабілітація)

Фото наших приміщень для реабілітації

Типи програм 

У “Ренесанс-Київ” розроблені та проводяться три типи реабілітаційних програм. Як правило, реабілітація наркозалежних, алкоголіків та інших пацієнтів включає:

 • цілодобовий контроль стану;
 • комфортабельні умови проживання;
 • наявність великої розважальної програми;
 • дієту згідно з приписами лікарів.

З метою реабілітації алкозалежних розроблено програму надання всебічної підтримки. До неї входять детоксикація, консультація психіатра в Києві та стратегії профілактики рецидивів.

У зв’язку з військовою агресією Росії проти України зросла кількість військових з ПТСР, депресією, бойовими психічними травмами. Реабілітація військовослужбовців до «Ренесанс-Київ» – це комплексний процес, що включає найсучасніші терапевтичні методики. Психіатрична клініка «Ренесанс-Київ» надасть якісні послуги та професійних спеціалістів.

Завдання реабілітаційного центру

Основне завдання реабілітаційного центру “Ренесанс-Київ” – надання кваліфікованої допомоги та підтримки людям, які страждають від залежностей і психологічних хвороб. Основні цілі:

 • Лікування залежності. Наші досвідчені лікарі та терапевти прагнуть допомогти людям подолати залежність і домогтися одужання.
 • Одужання і гарне самопочуття. Реабілітаційні програми спрямовані не тільки на усунення залежності, а й на поліпшення загального благополуччя.

Переваги реабілітаційного центру

Вибір реабілітаційного центру “Ренесанс-Київ” дає безліч переваг людям, які шукають допомоги в разі залежностей і психологічних розладів:

 1. Наша команда лікарів – це досвідчені фахівці, що володіють усіма необхідними знаннями в галузі лікування залежностей.
 2. Клініка пропонує широкий спектр реабілітаційних програм і послуг, включно з консультуванням з питань залежності, психотерапією, працетерапією та багато іншого.
 3. У нашому реабілітаційному центрі створена атмосфера гостинності та підтримки, що сприяє формуванню почуття безпеки і полегшує процес одужання.

Програми реабілітації в клініці

Наш реабілітаційний центр «Ренесанс-Київ» пропонує різноманітні програми та послуги, які відповідають потребам наших пацієнтів:

 • Досвідчені медичні фахівці проводять ретельну оцінку та діагностику, щоб отримати повне уявлення про стан кожного пацієнта.
 • Ми надаємо послуги детоксикації під наглядом лікаря, щоб допомогти пацієнтам безпечно та комфортно очистити свій організм від психоактивних речовин.
 • Завдяки використанню природних та фізичних методів, таких як масаж, лікувальні вправи, ми прагнемо покращити фізичне самопочуття та підвищити загальну ефективність лікування.
 • Наша команда психотерапевтів проводить консультації, сеанси терапії та групи підтримки.
 • Центр надає спеціалізоване лікування кодуванням від алкоголізму. Ми пропонуємо використання алкоблокаторів та підшивки від алкоголю із застосуванням лікарських препаратів, що перешкоджають вживанню алкоголю.
 • Трудова терапія відіграє у наших реабілітаційних програмах. Ми допомагаємо пацієнтам відновити функціональну незалежність, розвинути нові навички та знайти сенс та мету у своєму житті.

Етапи реабілітації в клініці “Ренесанс-Київ”

Процес реабілітації зазвичай містить кілька етапів, спрямованих на вирішення фізичних, психологічних і соціальних аспектів відновлення людини:

Оцінка та аналізМедичні працівники проводять ретельну оцінку стану людини, включно з її фізичним здоров’ям, психічним благополуччям і соціальними обставинами
ДетоксикаціяВиведення алкоголю з організму та інших токсичних речовин з організму під наглядом лікаря
Медичні та терапевтичні втручанняМедикаментозне лікування, індивідуальне консультування, групова терапія, поведінкова терапія та інші методи

Розвиток навичок і реабілітація

Вивчення методів профілактики рецидивів, стратегій управління стресом, комунікативних навичок і вміння вирішувати проблеми
Соціальна підтримкаСтворення та зміцнення мереж підтримки, поліпшення міжособистісних стосунків і розв’язання соціальних проблем, які могли стати причиною або наслідком залежності
І підтримання результатуПланування профілактики рецидивів, продовження сеансів терапії, участь у групах підтримки

Наші програми зазвичай тривають від кількох тижнів до кількох місяців.

Чому слід звернутися на реабілітацію в клініку «Ренесанс Київ»

Вибір реабілітаційного центру «Ренесанс-Київ» для лікування та реабілітації залежностей дає кілька ключових переваг:

Ми забезпечуємо сувору конфіденційність.
У нашій клініці працюють висококваліфіковані лікарі, терапевти та допоміжний персонал, які мають великий досвід у галузі лікування залежностей.
Ми проводимо власні програми, що базуються на світовому досвіді успішного лікування залежностей.

Якщо ви або ваша близька людина потребує реабілітаційних послуг, зв’яжіться з клінікою «Ренесанс-Київ». Наша команда готова надати підтримку та догляд, необхідні для успішного шляху до одужання.
Для поліпшення стану пацієнта застосовується медикаментозна терапія та вітамінізація. Застосування медикаментозної та вітамінотерапії для зняття ломки, психотерапії, фізіотерапії дозволяє усунути абстинентний синдром. Лікування наркозалежності та лікування алкоголізму в таких закладах ґрунтується на індивідуальному підході та сучасних методиках, спрямованих на відновлення здоров’я та соціальної адаптації.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Ми отримали все, навіщо і зверталися. Пройшов прийом вчасно і взагалі дуже добре. Усі ввічливі та уважні. Нас вислухали, дали рекомендації та призначили курс лікування.

Єгор
5/5

Для своей психокоррекции, я выбрал этот комплекс. Всё прошло комфортно и удобно. Доброжелательный персонал. Сделали всё проходит быстро и качественно. Такой подход, меня полностью устраивает.

Сергей
5/5

Мне очень все понравилось и врач, и клиника и все вместе взятое.

Анна

Питання та відповіді про реабілітацію

Ціна реабілітацію варіюється в залежності від типу лікування. Всі ціни ви можете переглянути вище.
Клініка надає стаціонарне лікування, амбулаторне лікування та допомогу пацієнту вдома, а також консультації фахівців онлайн або виїзд додому.
Оцените эту страницу