Реабілітація наркозалежних

Розпізнати наркоманію на першому етапі непросто, проте близькі люди помічають деякі дива поведінки. Якщо підозри обґрунтовані, родичі починають шукати, як допомогти людині позбутися наркозалежності. Спроби вирішити проблему самостійно практично ніколи не призводять до позитивного результату, оскільки зміну психологічної залежності приходить фізична. Наш центр реабілітації наркоманів у Києві пропонує повний комплекс послуг з діагностики, лікування та реабілітації людей з адикціями.

Анонімний реабілітаційний центр для наркозалежних належить до структури багатопрофільної клініки «Ренесанс-Київ». У центрі працюють фахівці високого рівня, компетентні наркологи, психіатри психологи, психотерапевти і лікарі тонкого профілю. Вони представляють найкращий реабілітаційний центр для наркоманів в Україні.

Наша наркологічна клініка надає лікування, яке в залежності від стану пацієнта може проводитися стаціонарно або амбулаторно, проте найкращий результат можливий при стаціонарному лікуванні. Воно передбачає:

 • цілодобовий контроль стану хворого на досвідченого медичного персоналу;
 • комфортабельні умови проживання у зручних номерах будиночків;
 • наявність зон відпочинку та великої розважальної програми;
 • дієту згідно з приписами лікарів.

Під час перебування у нашому реабілітаційному центрі допомоги для наркоманів пацієнти мають шанс не лише повністю вилікуватись, а й оздоровитись. Тривалість періоду лікування та реабілітації визначається індивідуально згідно з результатами обстеження.

Скільки коштує Реабілітація у клініці Ренесанс-Київ

Вартість медичних послуг – важливий фактор при ухваленні рішення звернутися до реабілітаційного центру. Вартість реабілітації наркоманів визначається індивідуально.

Під час первинного прийому лікар може назвати приблизну вартість лікування реабілітаційному центрі. Ціна залежить від ступеня захворювання та підібраної лікарем індивідуальної програми реабілітації. Коригування суми можливе після обстеження пацієнта.

Реабілітація наркозалежних у Києвівід 3 000 грн
Комплексна реабілітація наркозалежних у стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Реабілітація наркозалежних у Києві (у стаціонарі, 3-х місна палата)від 4 000 грн
Реабілітація наркозалежних у Києві (у стаціонарі, 2-х місна палата)від 5 000 грн

Реабілітація наркозалежних у Києві (у стаціонарі, VIP одномісна)

від 6 500 грн

Консультація психолога, психіатра, психотерапевта

900-1 800 грн

Консультація психолога, психіатра, психотерапевта вдома

від 3 500 грн

Консультація психолога, психіатра, психотерапевта онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom 45/60 хв.)

900-2 500 грн

Заявка на консультацію

(реабілітація наркозалежних)

Анонімний реабілітаційний центр для наркозалежних належить до структури багатопрофільної клініки «Ренесанс-Київ». У центрі працюють фахівці високого рівня, компетентні наркологи, психіатри психологи, психотерапевти і лікарі тонкого профілю. Вони представляють найкращий реабілітаційний центр для наркоманів в Україні.

Лікування, залежно від стану пацієнта, може проводитися стаціонарно чи амбулаторно, проте найкращий результат можливий за стаціонарного лікування. Воно передбачає: 

 • цілодобовий контроль стану хворого на досвідченого медичного персоналу;
 • комфортабельні умови проживання у зручних номерах будиночків;
 • наявність зон відпочинку та великої розважальної програми;
  дієту згідно з приписами лікарів.

Під час перебування у нашому реабілітаційному центрі допомоги для наркоманів пацієнти мають шанс не лише повністю вилікуватись, а й оздоровитись. Тривалість періоду лікування та реабілітації визначається індивідуально згідно з результатами обстеження.

Фото наших приміщень для реабілітації

Як відбувається реабілітація наркозалежних?

Одним із найважливіших принципів реабілітації є анонімність, необхідна для формування довіри між лікарями, пацієнтом та його сім’єю. Цей принцип неухильно дотримується всіх етапах реабілітаційної програми.

Реабілітаційна програма для наркозалежних складається з кількох етапів:

 • Звернення до клініки. Звернутися можуть родичі наркозалежного чи він сам. Фахівець відповість на всі питання, за необхідності організує виїзд лікаря додому, забронює місце у стаціонарі.
 • Первинна консультація, під час якої фахівці визначають психологічне та фізичне здоров’я наркозалежного, стадію залежності. Проводяться лабораторні тести та обстеження для складання індивідуальної програми реабілітації наркозалежного.
 • Детоксикація для відновлення нормальної життєдіяльності організму, в ході якої усувається абстинентний синдром, виводяться токсини. Для поліпшення стану пацієнта застосовується медикаментозна терапія та вітамінізація.
  Для поліпшення стану пацієнта застосовується медикаментозна терапія та вітамінізація. Застосування медикаментозної та вітамінотерапії для зняття ломки, психотерапії та електросна, фізіотерапії дозволяє усунути абстинентний синдром. Лікування наркозалежності у таких закладах ґрунтується на індивідуальному підході та сучасних методиках, спрямованих на відновлення здоров’я та соціальної адаптації. У клініці проводиться очищення крові від наркотиків.
 • Психокорекція – основний етап програми реабілітації, під час якої наркозалежному допомагають розібратися з причинами виникнення залежності, нормалізувати психічне здоров’я. Особлива увага приділяється груповим тренінгам для наркозалежних, під час яких пацієнти навчаються відчувати та приймати підтримку.
 • Соціальна адаптація із профілактикою зривів. Особлива увага приділяється спілкуванню з близькими, відновленню нормальних взаємин у життєво важливих сферах, включаючи соціальну та моральну.

Залежно від того, як відбувається реабілітація наркоманів, пацієнтам пропонується витяг з амбулаторними відвідуваннями або продовження курсу. Розробляється також індивідуальна програма для реабілітації пацієнта після виписки у домашніх умовах. 

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Реабілітаційний центр наркозалежних відіграє ключову роль у процесі надання допомоги тим, хто прагне подолати свою залежність від наркотиків. Лікування наркоманів у сучасному реабілітаційному центрі «Ренесанс-Київ» надає індивідуалізовані програми, спрямовані на фізичне та психологічне відновлення.

Реабілітаційний центр наркоманії Київ забезпечує створення комфортного середовища для пацієнтів, стимулюючи їх до повноцінного відновлення та надає лікування депресивних станів.

Наш приватний реабілітаційний центр надає додаткові можливості для тих, хто цінує комфорт та індивідуальний підхід у процесі позбавлення від наркозалежності.

Медична реабілітація наркозалежних включає не лише фармакологічний вплив, а й широкий спектр терапевтичних методів. Важливим питанням для багатьох є “Скільки коштує реабілітація наркомана?” – відповідь на яку залежить від обраного центру та програми лікування.

Центр реабілітації від наркозалежності – це вирішальний крок на шляху до одужання. Комбінація професійної допомоги, підтримки та індивідуального підходу у приватних реабілітаційних центрах забезпечує найкращі шанси на успішне подолання наркозалежності.

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Ми отримали все, навіщо і зверталися. Пройшов прийом вчасно і взагалі дуже добре. Усі ввічливі та уважні. Нас вислухали, дали рекомендації та призначили курс лікування.

Єгор
5/5

Для своей психокоррекции, я выбрал этот комплекс. Всё прошло комфортно и удобно. Доброжелательный персонал. Сделали всё проходит быстро и качественно. Такой подход, меня полностью устраивает.

Сергей
5/5

Мне очень все понравилось и врач, и клиника и все вместе взятое.

Анна

Питання та відповіді про реабілітацію наркозалежних

Повне відновлення фізичного та психічного здоров'я, позбавлення залежності.
Фахівця нашої клініки можна викликати додому. Лікар підбере програму реабілітації у домашніх умовах.
Тривалість програми залежить від складності проблеми та стану здоров'я пацієнта.
Оцените эту страницу