Психологи з сімейних відносин в Києві

  • Ренесанс
  • Психологи з сімейних відносин в Києві
Клініка працює з генератором

Ціна послуг сімейного психолога 

Вартість послуг сімейного психолога визначається рівнем його кваліфікації, особистими заслугами, статусом клініки, а також класифікацією діяльності. Ціна на послуги сімейного психолога доступна. Ознайомтеся з прайсом на нашій клініці, щоб дізнатися точну вартість. 

Сімейна консультація психолога
1 700-2 500 грн
Сімейна онлайн-консультація психолога1 700-2 500 грн
Сімейна консультація психолога англійською5 000 грн
Сімейна онлайн консультація психолога англійською5 000 грн

Заявка на консультацію

Фото кабінета психолога

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Сімейний психолог

Наші сімейні психологи у Києві надають допомогу людям, які перебувають в офіційному шлюбі, а також тривалий час перебувають у близьких стосунках. Основними проблемами є:

  • відсутність порозуміння;
  • часті конфлікти;
  • непримиренні розбіжності грунті виховання дітей, релігії, політики, устрою побуту;
  • придушення особи одного члена сім’ї іншим та інші.

Сеанс психолога, ціна якого є для більшості клієнтів доступною, допомагає налагодити стосунки партнерів між собою, з дітьми та близькими родичами. Але бувають ситуації, коли консультація психолога допомагає зрозуміти безглуздість шлюбу, легко відпустити партнера та створити нову щасливу сім’ю.

Наші переваги

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Приятно удивлен от персонала и специалистов. Впереди запланировано еще 6 сеансов. Верю, что психотерапия мне поможет. Потому что после тридцатиминутного сеанса почувствовал облегчение.

Микола
5/5

Ми отримали все, навіщо і зверталися. Пройшов прийом вчасно і взагалі дуже добре. Усі ввічливі та уважні. Нас вислухали, дали рекомендації та призначили курс лікування.

Єгор
5/5

Для своей психокоррекции, я выбрал этот комплекс. Всё прошло комфортно и удобно. Доброжелательный персонал. Сделали всё проходит быстро и качественно. Такой подход, меня полностью устраивает.

Сергій
Оцените эту страницу