Онлайн консультація психіатра

 • Home
 • Онлайн консультація психіатра

Психіатр – це фахівець із медичною освітою, який займається діагностикою та лікуванням психічних розладів (захворювань). У нашій клініці «Ренесанс Київ» можна отримати консультацію психіатра онлайн, якщо немає можливості прийти на особистий прийом. Лікар надасть швидку допомогу та підкаже, що робити у гострій ситуації.

Онлайн-консультація психіатра – це зручний вихід для тих, хто вже лікується у спеціаліста і хоче отримати інформацію щодо дії ліків, їхньої сполучності. Корисною є така можливість і тоді, коли в місці проживання введено епідеміологічні або інші обмеження на вихід з дому.

Якщо у вас немає інтернету, ви можете записатися на консультацію психіатра по телефону.

Вартість онлайн консультації психіатра

Консультація у месенджері (Viber, Whatsapp, Telegram, Skype)від 800 грн
Онлайн консультація 45 хв.
від 800 грн
Онлайн консультація 60 хв.від 1 300 грн
Консультація англійською2 300 грн

Психіатри онлайн «Ренесанс Київ»

Царук Евгений Григорьевич

Царук Євген Григорович

Врач высшей категории - занимается лечением нарушения работоспособности, депрессивных состояний, страхов, тревоги, апатии, нарушением сна, шизофрении, психических расстройств у лиц пожилого и старческого возраста.
Записаться
Безух Тетяна Андріївна

Безух Тетяна Андріївна

Врач высшей категории - занимается лечением нарушения работоспособности, депрессивных состояний, страхов, тревоги, апатии, нарушением сна, шизофрении, психических расстройств у лиц пожилого и старческого возраста.
Записаться
Лисяний Олександр Миколайович

Лисяний Олександр Миколайович

Врач высшей категории - занимается лечением нарушения работоспособности, депрессивных состояний, страхов, тревоги, апатии, нарушением сна, шизофрении, психических расстройств у лиц пожилого и старческого возраста.
Записаться

  Записаться к врачу


  Коли потрібно звертатися до психіатра

  Консультація психіатра онлайн може знадобитися у випадку, якщо у вас або ваших близьких є такі ознаки:

  • зайва тривожність, панічні атаки, фобії, нав’язливі думки;
  • апатичний стан чи навпаки – зайва збудженість;
  • суїцидальні думки;
  • галюцинації;
  • епілепсія;
  • проживання гострого стресу.

  Запитати психіатра онлайн слід і тоді, коли є підозра на адиктивну поведінку – ігроманію, наркоманію, алкоголізм. Ми також займаємось лікуванням депресії, біполярного розладу, ПТСР.

  Переваги онлайн-консультації у психіатра

  Консультація психіатра за Скайпом, Вайбером, Телеграмою або WhatsApp має безліч переваг перед очною формою:

  • більш доступна вартість проти особистим відвідуванням психіатра;
  • повна анонімність;
  • відчуття безпеки, оскільки пацієнт перебуває вдома, у звичній обстановці;
  • мобільність – звернутися можна, будучи на відпочинку, у відрядженні та навіть у дорозі.

  Планова або термінова онлайн-консультація психіатра передбачає вирішення таких питань:

  • що робити, якщо стан здоров’я змінилося;
  • чи можна і як саме скоригувати схему прийому препаратів;
  • чи потрібно лягати у стаціонар;
  • що робити при гострому стані (тривога, паніка тощо).

  Фахівець може порадити також звернутися до клініки, щоб отримати консультацію психотерапевта онлайн, очно або виклик приватного психіатра додому.

  Як відбувається прийом психіатра в онлайн-режимі?

  Онлайн-консультація психіатра відбувається через одного з найпопулярніших месенджерів. Для отримання допомоги потрібно записатися через наш сайт або зателефонувавши за вказаними номерами.

  Звернутися можуть як пацієнти, які вже лікуються у нашій клініці «Ренесанс Київ», так і ті, хто бажає отримати первинну консультацію.

  Чому слід звернутися до клініки «Ренесанс Київ»

  Штат нашої клініки «Ренесанс Київ» укомплектований професійними лікарями-психіатрами, які надають кваліфіковану допомогу кожному, хто звернувся. Консультації психіатра в Києві анонімні, безпечні та доступні за ціною.

  Ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте повноцінну допомогу, навіть зв’язавшись з лікарем по телефону. Рекомендуємо суворо дотримуватися вказівок лікаря та обов’язково звертатися до психіатра очно, якщо він так порадить.

  Наші переваги

  Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

  5/5

  Професійно, якісно та результативно. Лікар на консультації чітко визначила проблему та призначила курс лікування. Величезна подяка!

  Александр
  5/5

  Тривалий час страждала від безсоння. Багато куди зверталася, але особливо мені нічого не допомагало, поки що випадково не почув про комплекс Ренесанс Київ. Звернулась сюди вперше, і результат з'явився буквально за лічені дні.

  Ольга
  5/5

  Врачи очень хорошие, обращались неоднократно и всегда очень довольны результатом. В целом персонал вежливый и тактичный в общении. В клинике комфортно находиться, есть WIFI, не приходиться по долгу ждать консультации.

  Мария

  Запитання та відповіді про психіатрію

  Наші кваліфіковані фахівці мають достатній досвід, щоб зорієнтувати пацієнта або його близьких в особливостях захворювання. Однак для точної постановки діагнозу слід звернутися до психіатра особисто.
  Схильність до деяких психічних розладів дійсно передається генетично в 11-50%, наприклад, шизофренії. Але для розвитку захворювання лише мати дефектний ген недостатньо – потрібні відповідні умови.
  Психіатр є медичним працівником та має право виписувати препарати. Психотерапевт не займається лікуванням - він проводить психотерапію різними методами, наприклад, руховими, когнітивно-поведінковими, психоаналітичними і т.д.
  Оцените эту страницу