Підшивка від наркотиків

Підшивка від наркоманії в клініці «Ренесанс-Київ» є медикаментозним способом позбавлення людини від наркозалежності. Рішення про використання даного методу лікар приймає лише після того, як наркоманом пройдено детоксикацію організму від наркотиків, лікування та психологічну реабілітацію. На момент введення наркоблокаторів у пацієнта має сформуватися стійке бажання позбутися згубної пристрасті, змінити своє оточення і повернутися до повноцінного життя.

Ціна підшивка від наркотиків у клініці «Ренесанс Київ»

Підшивка від наркотиківвід 15 000 грн
Кодування, підшивкавід 4 800 грн
Консультація нарколога900-1400 грн
Консультація нарколога для приватних компаній (консультація, тренінг, діагностика персоналу, тестування на виявлення алкоголю та наркотичних речовин)10 000 грн
Детоксикація від наркотиків у стаціонарівід 4 000 грн
Тест на 10 видів наркотиків800 грн
Тест на 16 видів наркотиків1 700 грн

Заявка на консультацію

(підшивка від наркоманії)

Наслідки вживання налбуфіну

Наслідки вживання налбуфіну бувають дуже важкими:

 • фізична та психологічна залежність;
 • передозування;
 • серцево-судинні проблеми;
 • проблеми із травленням – запори чи діарея;
 • втрата пам’яті та когнітивні проблеми;
 • утруднення та зупинка дихання;
 • психологічні проблеми – депресія,
 • тривога;
 • соціальна дезадаптація.

Лікування від налбуфіну

Фізична залежність від налбуфіна розвивається досить швидко. Людина, яка регулярно приймає ці ліки протягом декількох тижнів або місяців, відчуває, що їй потрібна все більша доза препарату, щоб досягти того ж таки ефекту. Це називається толерантністю.

Якщо припинити вживання налбуфіну, то у залежної людини виникають симптоми відміни, які включають біль у м’язах і кістках, безсоння, тривогу, запаморочення, нудоту, блювання та діарею. Щоб уникнути цих неприємних симптомів, людина продовжує приймати налбуфін, що посилює фізичну залежність.

Психологічна сторона ґрунтується на емоційному задоволенні від вживання препарату. Вона може призвести до проблем у відносинах, на роботі та у суспільстві в цілому.

Лікування залежності від налбуфіну починається з оцінки стану пацієнта і включає різні методи.

Підшивка від наркотиків чи лікування – що краще?

Питання вибору між лікуванням від наркозалежності та підшивкою є саме собою не коректним, оскільки ці методи повинні грамотно доповнювати один одного. Позбутися наркозалежності лише за допомогою наркоблокаторів без проходження попереднього лікування та роботи з психологом неможливо. Лікування наркоманії однією лише підшивкою не дає стійкої ремісії, і, згідно зі статистикою, кількість рецидивів становить 9 випадків із 10.
Отже, підшивка від наркотиків у нашій клініці «Ренесанс-Київ» дозволяє запобігти зриву в період реабілітації та психічного відновлення.

Лікарі, які займаються підшивкою від наркотиків

У центрі «Ренесанс Київ» лікування та тренінги проводять висококваліфіковані лікарі та психологи, які мають багаторічний досвід підшивки від наркотиків

Підготовка та процес підшивки від наркотиків

Наша приватна наркологічна клініка «Ренесанс-Київ» застосовує лише ліцензовані препарати для кодування наркоманії. Політика нашого закладу виключає використання авторських розробок, медикаментів та технологій, які не пройшли сертифікацію та не затверджені державними стандартами.
Так як процедура підшивки передбачає мінімальне хірургічне втручання, ми суворо стежимо за дотриманням стерильності та індивідуальним підбором препарату, щоб унеможливити зараження та відторгнення капсули. Підшивка від наркозалежності проводиться нашими високопрофесійними фахівцями у кілька етапів:

Назва етапу

Заходи та цілі

Детоксикація від наркотиків

Звільнення організму від залишків психотропних засобів, і навіть токсинів, які сформувалися за її розпаду. Комплексне лікування розробляється індивідуально для кожного хворого в залежності від наркотиків, стадії залежності, тяжкості ломки, наявності алергічних реакцій і супутніх патологій. Цей процес може займати від восьми годин при використанні методу ультрашвидкої детоксикації до двох тижнів при лікуванні традиційними способами

Попередні бесіди із психологом

Донесення до пацієнта всієї тяжкості його положення та створення у нього мотивації до продовження лікування

Відновлення фізичного стану

Проведення реабілітаційних заходів щодо відновлення водно-сольового балансу та нормалізації роботи всіх внутрішніх органів та систем

Підшивка

Підбір препаратів для кодування та введення їх в організм у стаціонарних умовах клініки

Реабілітація наркозалежних

Бесіди з психотерапевтами, робота у групах та на індивідуальних заняттях. Також фахівці проводять роботу з родичами та близьким оточенням наркомана, що значно підвищує шанси на повне відновлення та повернення до соціуму.

Рішення зашитися від наркоманії пацієнт повинен ухвалити самостійно та добровільно. Але відсутність грамотної підтримки з боку оточуючих може спровокувати зрив та призвести до незворотних сумних наслідків.

Підшивка проводиться досвідченим лікарем в умовах стаціонару, де забезпечується стерильність та безпека. Процедура виконується із застосуванням знеболювальних препаратів місцевої дії та займає кілька хвилин. Після розсічення шкірного покриву хірург встановлює імплант із наркоблокатором, накладає шви та обробляє місце розрізу антисептичним препаратом.
Для проведення підшивки є обмеження за віком, а також ряд протипоказань:

 • період вагітності та лактації;
 • тяжкі форми серцево-судинних патологій;
 • нещодавно перенесений інфаркт чи інсульт;
 • психічні захворювання;
 • інфекційні захворювання в активній фазі, що супроводжуються лихоманкою, запальними процесами, шлунково-кишковими розладами та іншими симптомами;
 • збої у роботі ендокринної системи (цукровий діабет, гіпертиреоз та інші);
 • злоякісні пухлини у будь-якій стадії розвитку;
 • тяжкі ураження паренхіматозних органів;
 • ВІЛ, гепатит C та B, туберкульоз;
 • тяжкі черепно-мозкові травми.
  Для пацієнтів із протипоказаннями ми індивідуально підбираємо альтернативні варіанти у нашому реабілітаційному центрі «Ренесанс-Київ».

Фото наших приміщень для відпочинку під час лікування

Відео-відгуки про підшивку від наркотиків у клініці «Ренесанс-Київ»

Препарати для підшивки від наркотиків

Незважаючи на різноманітність фармакологічних засобів у сучасній медицині, препаратів від наркоманії, що використовуються при підшивці, існує обмежена кількість. Принцип їх дії заснований на поступовому всмоктуванні в кров, підтримці постійної необхідної концентрації та блокування рецепторів, які відповідають за вироблення ендорфінів та емоційне збудження.
Надходження наркотичні речовини викликають неприємні відчуття, а не стан ейфорії. Поступово мозок перестає пов’язувати прийом наркотиків із насолодою, і людина більше не відчуває емоційної залежності.
Кодування від наркозалежності проводиться Налтрексоном та Налоксоном.

Налтрексон

Призначається у разі, коли пацієнт раніше вживав опіоїдні препарати (героїн, морфін та інші). Після підшивки засіб починає діяти через 1-2 години. При цьому хворий повинен перебувати у клініці, щоб лікарі могли своєчасно надати йому допомогу у разі прояву побічних ефектів, серед яких слід виділити:

 • гіпертонія;
 • безпричинне занепокоєння;
 • нудота та блювання;
 • кашель;
 • м’язові болі;
 • панічні атаки, пов’язані з галюцинаціями, що виникають;
 • спрага;
 • гіперемія, висипання та свербіж на окремих ділянках шкіри.
  Налтрексон не призначають раніше 7-10 днів після зняття абстинентного синдрому та проведення процедури дезінтоксикації. Перед підшивкою таблетки від наркоманії лікар проводить із пацієнтом розмову про наслідки продовження споживання опіоїдів після операції. Потім хворий дає письмовий дозвіл на проведення цієї маніпуляції.

Налоксон

Цей препарат призначений зі зняттям симптомів передозування опіоїдними наркотичними засобами. Він допомагає відновити нормальний ритм дихання та серцебиття. Застосовується Налоксон лише під наглядом лікаря-нарколога та після проведення низки обстежень на виявлення алергічних реакцій та протипоказань.
Кратність підшивки та тривалість курсу визначається провідним фахівцем. Однак слід розуміти, що подібне кодування не зможе дати стійкої ремісії та 100% лікування, якщо пацієнт потрапить у колишнє місце існування і виявить бажання повернутися до споживання наркотиків.
Лікар не має права відмовити клієнту у вимогі розкодування. Тому після підшивки від наркоманії ми продовжуємо проводити психологічну роботу з людиною та її близькими. Саме комплексний підхід до проблеми допомагає нам досягати високих результатів та позбавляти людей смертельної прихильності до наркотиків.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Чому слід обрати клініку «Ренесанс-Київ» для підшивки від наркоманії

Лікування наркоманії в «Ренесанс-Київ» має низку переваг, які виділяють нас із низки інших клінік. Насамперед варто відзначити високий професіоналізм всього персоналу, що робить лікування ефективним та безпечним. Інші переваги:

 • анонімність;
 • гарантія безпеки конфіденційної інформації клієнтів;
 • адекватна вартість лікування та реабілітаційних програм;
 • великий досвід роботи лікарів та обслуговуючого персоналу у сфері лікування наркоманії;
 • ввічливе та доброзичливе ставлення;
 • відсутність розмежувань пацієнтів за статусом;
 • затишна атмосфера у палатах;
 • повноцінне збалансоване харчування;
 • постійне вдосконалення технологій та методів лікування;
 • використання сучасної апаратури для проведення обстежень та лікувальних заходів;
 • індивідуальний підхід кожного пацієнта.
  Реабілітаційний центр для наркоманів обладнаний комфортабельними палатами, розрахованими різну кількість людей. У будівлі є спортивний зал, басейн, зона відпочинку, кімнати для спілкування. Клініка розташовується в затишному мальовничому місці, що сприяє заспокоєнню і бажанню повернутися до повноцінного життя.

Окремо варто відзначити можливість виклику нашого фахівця додому. Це може зробити як сама наркозалежна людина, так і її родичі. При цьому ми гарантуємо повну анонімність та конфіденційність. У звичних домашніх умовах пацієнт легше йде на контакт із лікарем, дозволяючи переконати себе у необхідності лікування.

Дана послуга також допоможе врятувати життя людини у разі виникнення абстинентного синдрому або сильного передозування наркотичних засобів. Після надання першої допомоги нарколог може організувати транспортування хворого до стаціонару для повного зняття інтоксикації та проходження подальшого лікування.

До та після підшивки від наркотиків
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

Фахівці нашого реабілітаційного центру «Ренесанс Київ» пишаються тим, що надають своїм пацієнтам першокласне лікування. На цій сторінці зібрані відгуки про лікування алкоголізму за методом Довженка, які залишають пацієнти центру та їхні родичі.

5/5

Це мій перший лікар у цій галузі і мені складно поставити оцінку його якостей.

Ольга
5/5

У клініці поставлений добрий та зручний процес обслуговування пацієнта. Від початку і до кінця. Лікар консультував мене - ввічливий, пояснював кожен крок, відповідав на хвилюючі мене питання. Також хочу відзначити його привітність та легкість у спілкуванні. Спасибі!

Ангелина
5/5

Не первый раз пользуюсь услугами Ренессанс Киев. Отличное обслуживание, приветливый персонал. Особое спасибо доктору Безух Татьяне Андреевне. Отличный специалист и внимательный человек.

Oksana

Запитання та відповіді про алкоголізм

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Оцените эту страницу