Підшивка від алкоголю

Підшивка від алкоголю – метод лікування алкогольної залежності. У його основі лежить використання спеціальних препаратів, зокрема: Торпедо, Експераль, Тетлонг та Вівітрол. Тип медикаменту підбирається індивідуально залежно від загального стану пацієнта. Вшивання препарату здійснюється у важкодоступну для людини область, що унеможливлює доступ до капсули в критичні моменти.

Медичний центр “Ренесанс Київ” надає комплексні послуги внутрішньом’язової імплантації при алкоголізмі. Діяльність використовуються сертифіковані медичні препарати. Після підшивки пацієнту не можна вживати спиртне. Алкоголь навіть у невеликій кількості викликає гостру больову реакцію, що супроводжується низкою інших симптомів. Внаслідок чого у залежної людини формується виражений страх перед вживанням спиртних напоїв.

Підшивка ампули від алкоголізму

Підшивка ампули від алкоголізму проводиться у разі, коли пацієнт покаже необхідний рівень психологічної підготовки. Обов’язкова умова – відсутність протипоказань. Підшивка капсули з препаратом здійснюється в різні місця, включаючи:

 • Під лопатку. Капсула вшивається під лопатку. Пацієнт самостійно не зможе її дістати. Імплант надійно кріпиться, не викликаючи дискомфорту. Вшивання здійснюється під місцевою анестезією, що унеможливлює неприємні відчуття.
 • Підшкірно. Капсула ушивається під шкіру через невеликий надріз. Лікар обирає важкодоступне місце для пацієнта, що унеможливлює самостійне вилучення.
 • Внутрішньом’язово. Капсула вшивається через розріз на шкірі, але глибше. У процесі загоєння не виключено дискомфорту.
 • Внутрішньовенно. Капсули або спеціальний гель вводять у вену у вигляді розчину.

Крім способу введення, фахівець обирає і препарати для підшивки від алкоголізму, зокрема:

 • Дисульфірам.
 • Еспераль.
 • Тетлонг.
 • Вівітрол.

Лікарський препарат підбирається з урахуванням загального стану пацієнта, а також необхідного ефекту.

Вартість підшивки від алкоголізму

Ціна вшивання ампули від алкоголізму залежить від обраного препарату, обсягу та місця вживлення. Медичний центр “Ренесанс Київ” використовує виключно сертифіковані медичні засоби, що виключає негативні реакції з боку організму. Індивідуальний підхід та розрахунок відповідного обсягу препарату гарантує тривалий та ефективний результат.

Вартість підшивки від алкоголізму в клініці «Ренесанс Київ»

Підшивка від алкоголізму в Києвівід 6 500 грн
Комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 18 000 грн
В/М ін’єкція алко-блокатора “Дисульфірам” (1 рік)від 6 500 грн
В/М ін’єкція алко-блокатора «Вівітрол»від 12 000 грн
В/М ін’єкція алко-блокатора “Тетлонг”від 4 500 грн
Імплантація блокатора алкоголю “Еспераль” (1 рік)від 9 500 грн

Як підготуватися до процедури підшивки від алкоголю

Що потрібно для кодування від алкоголю та як підготується до процедури? Перед підшивкою пацієнту необхідно пройти підготовчі заходи. Ефективність підшивки безпосередньо залежить від терапії, що проводиться. Пацієнту необхідно пройти психологічне та медичне обстеження, що дозволяє лікарю підібрати оптимальний метод підшивки.
За стандартом, залежній людині необхідно:
Відмовитись від вживання алкоголю. Скільки потрібно не пити, щоби закодуватися? Все залежить від загального стану пацієнта. У середньому це 3-10 днів.
Пройти психологічне та медичне обстеження.
Пройти психологічну підготовку. Залежна людина має знати та розуміти, навіщо їй лікування.
Після підготовчих заходів можна переходити до процесу підшивки.

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Як відбувається процедура підшивки

Як відбувається кодування від алкоголю і які етапи лежать в основі процедури? Процес підшивки від алкоголізму починається із консультації профільного фахівця. Перед процедурою важливо пройти повне медичне обстеження (лабораторні та інструментальні дослідження). Фахівець роз’яснює особливості проведення процедури, включаючи спосіб запровадження та час втручання.
Підшивка включає наступні етапи:

 • Обробляє місце вшивання антисептиком.
 • Обробляє місце вшивання місцевим анестетиком.
 • Надріз шкірних покривів.
 • Вживлення капсули.
 • Зашивання надрізу.
  Процедура недовга. За рахунок використання місцевої анестезії, людина не відчуває біль та дискомфорту. Вшивання здійснюється у важкодоступне місце, що виключає самостійне вилучення капсули. Відразу після дії пацієнт може вирушити додому. Знаходження у стаціонарі не обов’язкове.

Наші спеціалісти

Підшивка Дисульфірам

Підшивка Дисульфірам здійснюється в умовах стаціонару. Лікар проводить надріз на шкірі, потім імплантує ампулу. Підшивка здійснюється підшкірно, під лопатку, внутрішньом’язово. Дія препарату починається відразу після його імплантації. У разі вживання алкогольної продукції спостерігаються симптоми отруєння та гострий больовий синдром. Такий ефект формує негативний психологічний настрій щодо спиртних напоїв.

Підшивка Еспераль

Вшивання Еспераль від алкоголізму проводиться в умовах стаціонару, після обстеження пацієнта та визначення його загального стану. Сучасний препарат вшивається під лопатку, внутрішньом’язово чи підшкірно. Вживлення здійснюється через невеликий розріз на шкірі. Лікар вибирає важкодоступне місце з метою унеможливлення самостійного вилучення ампули.
Еспераль підшивка проводиться лише мотивованим на одужання пацієнтам після проведення низки антисептичних заходів. Тривалість дії ампули варіюється від 1 до 5 років.

Підшивка Тетлонг

Препарат Тетлонг – це прямий аналог препарату Еспераль. Принцип дії полягає у блокуванні центру задоволення у процесі вживання спиртних напоїв. Препарат довів високу ефективність навіть у найважчих випадках (коли пацієнт складно піддається традиційній терапії алкоголізму).
Вшивається препарат підшкірно, внутрішньом’язово або під лопатку після попередніх антисептичних процедур. Перед «установкою» ампули людина отримує стійку мотивацію до лікування та реабілітації.

Підшивка Вівітрол

Препарат Вівітрол – це лікарський засіб, основною діючою речовиною якого є Налтрексон. Вводиться медикамент ін’єкційно після проведення антисептичних заходів. Лікар обирає важкодоступне місце для пацієнта. Головна відмінність Вівітролу – це короткий ефект. Препарат діє протягом місяця. Принцип дії ґрунтується на впливі на рецептори головного мозку, які відповідають за почуття ейфорії.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Фото наших приміщень для відпочинку під час лікування

Відео-відгуки лікування алкоголізму в клініці «Ренесанс-Київ»

Переваги підшивки від алкоголю в наркологічній клініці Ренесанс Київ

Де можна закодуватися від алкоголізму в Києві? Послуги широкого спектру надає медичний центр Ренесанс-Київ. Профільні фахівці, які регулярно підвищують кваліфікацію, знають усі тонкощі роботи із залежними людьми. Обслуговування пацієнтів провадиться в індивідуальному порядку.
Клініка лікування алкоголізму Київ та кодування від алкоголю в медичному центрі «Ренесанс-Київ», це:

 • Індивідуальний підхід.
 • Висока кваліфікація спеціалістів.
 • Сертифіковані препарати
 • Абсолютна безпека.
  Записатися на прийом до фахівця можна за телефоном. Ми гарантуємо оперативне реагування!
  У Києві надаються різноманітні та якісні послуги з лікування алкогольної залежності. Наша клініка, що спеціалізується на підходах до лікування, пропонує кодування від алкоголю.
  для ефективного протистояння алкогольної проблеми. Підшивка від алкоголю — це інноваційна методика, що дозволяє підшитися від алкогольної залежності і позбутися шкідливої звички. Ціни на підшивку від алкоголізму Київ дуже різноманітні, і кожен може підібрати потрібний варіант. Якщо ви запитуєте «Скільки коштує підшивка від алкоголізму?», ви можете отримати необхідну інформацію про ціни, щоб зробити поінформоване рішення. Також доступна підшивка від алкоголю Київ ціна, що пропонує широкий спектр цінових пропозицій. Скористайтеся цією можливістю і почніть шлях до здорового та нешкідливого життя, позбавившись алкогольної залежності.

У разі знаходження в стані запою потрібний попереднє виведення із запою Київ стаціонар, а також ви можете скористатися програмою — анонімне виведення із запою вдома. Це обов’язково, тому що запійний період характеризується зміненими станами свідомості та сильним навантаженням на внутрішні органи.

Тільки отримавши згоду пацієнта на подальші дії фахівця, лікар може приступати до процедур, які блокують потяг до спиртного.
Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади та лікування депресивних станів дуже важливо для подальшого одужання залежного.

До та після лікування алкоголізму
в клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Клініка чиста, персонал привітний та ввічливий, прискіпливий. Рекомендую.

Павел
5/5

Приємна клініка, мене досить привітно зустріли, ніяких претензій до співробітників немає!

Анна
5/5

Прийом пройшов швидко. Прийшов раніше, не зважаючи на це, мене одразу прийняли.

Игорь

Запитання та відповіді про алкоголізм

Основні переваги лікування алкоголізму у багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології “Ренесанс Київ” – це лікування алкоголізму у стаціонарі, з можливістю проживання.
Детоксикація є лише першим етапом у тривалому процесі боротьби з проблемою алкогольної залежності. Проте проблема в тому, що алкоголік, відчувши себе краще, одразу прагне відсвяткувати одужання черговою порцією спиртного. Тому багато видів лікування алкоголізму включають кодування, метою якого є перемогти потяг пацієнта до алкоголю. Кодування включає психо-гіпнотичні сеанси.
Примусове лікування алкоголізму без бажання пацієнта зможе принести очікуваний ефект, тому фахівці клініки обов'язково спочатку, переконати пацієнта у необхідності проведення лікування. Звичайно ж, варто пам'ятати, що тіло, що зловживало алкоголем довгий час, дуже ослаблене і йому необхідний не тільки вітамінний комплекс, а й повна терапія для відновлення органів, що постраждали.
Оцените эту страницу