Патопсихологічне дослідження в Києві

 • Ренесанс
 • Патопсихологічне дослідження в Києві

Психологія налічує багато галузей, однією з яких є патологічна психологія. Патопсихологія – це галузь клінічної психології, яка вивчає розлади психологічних процесів та станів за допомогою спеціальних методів.
Патопсихологічна діагностика – дослідження психіки людини з допомогою психологічних інструментів (тестів). Таким чином, можна отримати повну картину відсутності або наявності психічних розладів.
Експериментальні методики патопсихології дозволяють швидко визначити проблему, щоб мати можливість розпочати лікування. Крім клінічної патопсихології, яка займається здебільшого дорослими, є також дитяча патопсихологія, що стоїть на варті ментального здоров’я дітей.

Ціна патопсихологічного дослідження від клініки «Ренесанс-Київ»

Патопсихологічне дослідження4 000 грн
Консультація психолога900-1 800 грн
Консультація психотерапевта900-1 800 грн

Методи патопсихологічного дослідження

Для дослідження застосовуються основні методи патопсихології:
Спостереження. Для спостереження попередньо складається план та основні параметри, які слід відстежити.
Формування штучних понять. Ці методи патопсихології використовуються, щоб виявити характеристики понятійного мислення при різних психічних захворюваннях, частіше при шизофренії та органічному ураженні кори головного мозку.
Методи патопсихологічного дослідження мислення, такі як виключення явищ, предметів, понять, тлумачення прислів’їв та багато інших.
Важливі методи патопсихології – інтерв’ю та опитування. Допомагають виявити основні відхилення у стані психічних функцій.
У нашій клініці можна провести повне патопсихологічне обстеження у Києві для виявлення відхилень та подальшого лікування.

Заявка на консультацію
(Патопсихологічне дослідження)

Етапи дослідження у патопсихології

Існують такі етапи патопсихологічного дослідження:

 1. Вивчення історії хвороби, розмова із хворим. Лікар передає фахівцеві відомості про пацієнта і обґрунтовує необхідність дослідження. На цьому етапі діагност ставить цілі обстеження, вибирає найбільш підходящу методику та повідомляє пацієнту про цілі, щоб виробити правильну мотивацію.
 2. Проведення дослідження. Спочатку потрібно встановити позитивний контакт з пацієнтом, адже від цього залежить успіх проведеного дослідження.
 3. Підбиття підсумків та складання висновку.
  У нашій клініці працюють фахівці з багатим досвідом, які нададуть професійну допомогу у сфері патопсихології.

Фото наших приміщень стаціонару для відпочинку під час лікування

Особливості виконання дослідження

Психологічна діагностика нерідко має на увазі експеримент, який полягає у створенні умов, що допомагають виявити патологічні прояви психічної діяльності. Завдання та особливості патопсихологічного дослідження полягають також у проведенні опитувальників та тестів, які дозволяють робити висновки про психологічний стан людини.
Основні засади побудови патопсихологічного дослідження:

 • експеримент;
 • інтерв’ю із пацієнтом;
 • спостереження;
 • вивчення історії хвороби;
 • тести та опитувальники;
 • зіставлення даних експерименту з історією життя.

  Приватна психіатрична клініка Київ стаціонар допоможе, якщо Вас мучить легка депресія. Так само докладніше можна дізнатися про таке захворювання як лікування панічних атак. Клініка спеціалізується на лікування шизофренії, найчастіше такий стан супроводжується галюцинаціями та маренням.

  Ренесанс Київ – це висококваліфіковані фахівці, які надають якісну допомогу пацієнтам із різними захворюваннями.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До и После лечения от алкоголизма

в клинике «Ренессанс Киев»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

На сайті клініки можна ознайомитись з відгуками пацієнтів, які проходили лікування алкоголізму у Києві. Вони відзначають високу ефективність, відсутність тяги до спиртного та можливість повернутися до нормального життя після пережитого забуття.

Чтобы узнать, что представляет собой лечение алкоголизма в клинике «Ренессанс Киев», достаточно сделать анонимный звонок, получить консультацию и записаться на прием.

5/5

Очень благодарна Ренессанс – Киев, за то, что помогли избавиться от депрессии. Большое спасибо врачам, которые помогали в критические моменты.

Мария
5/5

Сегодня в клинике прошел обследование. Остался очень доволен результатами работы врача. Внимание, доброжелательность и знание своего дела - это главное качество, которые помогают людям верить в лучшее. Спасибо!

Антон
5/5

Попал в Ренессанс – Киев, к психиатру-наркологу Царуку Е. Г. - очень внимательное отношение к пациентам, всегда успокоит, выслушает, даст правильный совет. Очень благодарен за внимание и рекомендации.

Стас

Запитання та відповіді про патопсихологічне дослідження

Патопсихологія вивчає психічні розлади, їх причини, механізми розвитку та прояви.
Методики патопсихологічного дослідження включають аналіз клінічних спостережень, психометричні тести, інтерв'ю, неврологічні та психофізіологічні вимірювання, а також нейроосвітні та нейрозразкові методи.
Оцените эту страницу