Крапельниця від алкоголю вдома в Києві

 • Ренесанс
 • Крапельниця від алкоголю вдома в Києві

Під час запою, що триває кілька діб, в організм людини надходить безліч токсичних речовин. Складність виходу із цього стану полягає у розвитку абстинентного синдрому при різкому припиненні надходження алкоголю. Без медикаментозного зняття інтоксикації вдома або в умовах клініки у алкоголіка можуть виявитися порушення серцево-судинної, травної та нервової систем. Також спостерігаються психічні та неврологічні розлади. У важких випадках може настати кома, що закінчується летальним кінцем. У нашій клініці «Ренесанс-Київ» ми надаємо послуги з комплексного лікування алкоголізму, а також виведення із запою Київ за допомогою крапельниць та виведення із запою вдома.

Вартість зняття алкогольної інтоксикації вдома «Ренесанс Київ» 

За потреби постановки крапельниці від алкоголю в Києві додому виїжджає лікар-нарколог. Тільки цей фахівець має право призначати подібне лікування.
Про вартість процедури зняття алкогольної інтоксикації можна дізнатися на сайті нашої клініки «Ренесанс-Київ» або уточнити за телефоном у консультанта.

Крапельниця від алкоголю вдома3 500 грн
Крапельниця від алкоголю вдома + психотерапія

4 700 грн

Прокопатися від алкоголю вдома + кодування

8 500 грн

Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Чому необхідно скористатися крапельницею від алкоголю вдома?

У 99% випадків самостійні спроби звільнення від алкогольної залежності закінчуються провалом. Це зумовлено тим, що під час різкої відмови від спиртного в організмі відбувається низка процесів. 

Види розладівСимптоматика
СоматовегетативніМігрень, різке падіння артеріального тиску, блювання, діарея, надмірна пітливість, порушення ритму серцевих скорочень, м’язові та внутрішні болі, крововиливи на рогівці очей
ПсихічніПорушення сну, безпричинні панічні атаки, фобії, депресія
НеврологічніТремор кінцівок та голови, порушення мови та координації рухів, провали в пам’яті, судоми, напади епілептичного характеру

Медикаментозне зняття алкогольної інтоксикації вдома спеціалістами нашої клініки дозволяє уникнути появи цих ознак і зробити вихід із запою безпечним і практично безболісним. 

Часто людина вважає, що зможе кинути пити будь-якого дня за своїм бажанням. Проте, відчуваючи симптоми похмілля, знову повертається до згубної звички. У цьому випадку він може звернутися до нашої клініки анонімно та пройти лікування від алкоголізму у стаціонарі у Києві. Крім медикаментозної терапії, наші пацієнти отримують консультації психолога, нарколога та психотерапевта, проходять індивідуальні чи групові курси реабілітації.

Зняття алкогольної інтоксикації вдома доцільно, коли неможливе транспортування пацієнта до клініки. У цьому випадку послугу можуть замовити родичі. 
Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади – гостра та помірна депресія лікування та ціна – про це Ви можете дізнатися докладніше.

Що входить у послугу зняття алкогольної інтоксикації вдома?

У випадку, коли у пацієнта при відмові від алкоголю різко погіршується самопочуття та виникає загроза життю, лікар нашої клініки виїжджає з метою постановки крапельниці від похмілля додому для лікування інтоксикації. 

 1. Алгоритм його дій: 
 2. Первинний огляд.
 3. Збір анамнестичних даних (за словами родичів).
 4. Оцінка стану пацієнта.
 5. Вимірювання життєво важливих показників (пульс, тиск).
 6. З’ясування наявності алергічних реакцій. 

Провівши детальний аналіз стану пацієнта, лікар ставить крапельницю з препаратами, які знімають інтоксикацію. Тривалість процедури займає від 45 хвилин до 1,5 години, залежно від самопочуття людини.

Далі фахівець призначає курс лікування, розрахований на 2-3 дні, з метою повного виведення токсинів та повернення пацієнта до нормального способу життя. 

Переваги крапельниці над виходом із запою самостійно

Головним плюсом застосування крапельниць при виході зі стану запою є запобігання абстинентному синдрому та усунення загрози життю. Серед інших переваг крапельниць: 

 • Швидкість засвоєння речовин. При введенні препаратів безпосередньо в кров’яне русло відбувається їхній швидкий розподіл по тканинах. Ефект починає виявлятися практично миттєво.
 • Правильність дозування. Крапельне введення медикаментів дозволяє запобігти надмірно швидким надходженням в організм великої кількості речовин. Також лікар має можливість контролювати дозу препарату та швидкість його введення.
 • Можливість корекції складу, що вводиться в ході процедури. Лікар підбирає компоненти для крапельниці виходячи з фізіологічного стану пацієнта на момент її введення.
 • Усунення ризику колапсу чи коми. Крапельниця перешкоджає згущенню крові, що відбувається при дії етанолу, мінімізує навантаження на серцево-судинну систему, запобігає різкому падінню тиску.
 • Запобігання психічним та неврологічним порушенням, зумовленим абстинентним синдромом.
 • Мінімізація навантаження на печінку та нирки. Під впливом крапельниці токсичні продукти розпаду не затримуються у цих органах, а нейтралізуються і прискорено виводяться з організму. 

Постановка крапельниці після запою вдома, ціна якої невідповідно менша від шкоди, що завдається алкоголізмом, є найбільш ефективним і безпечним методом усунення інтоксикації організму. 

Що входить до складу крапельниці?

У кожному конкретному випадку лікар підбирає компоненти для крапельниці вдома від алкоголю в Києві індивідуально, враховуючи такі параметри пацієнта: 

 • вік;
 • фізіологічний стан;
 • тривалість запою;
 • загальний стаж алкоголізму;
 • наявність алергії та непереносимості лікарських препаратів;
 • наявність хронічних патологій;
 • температурні показники. 

Також фахівець з’ясовує, чи приймав пацієнт окрім алкоголю психотропні чи медикаментозні засоби. 

Основним засобом для крапельниці, яка застосовується при детоксикації від алкоголю вдома, є 0,4-0,5 літра 5% розчину глюкози або суміш глюкози з фізіологічним розчином. Додатково до крапельниці можуть бути включені: 

 • Діуретики. За відсутності гострих чи хронічних патологій нирок пацієнту призначаються сечогінні засоби, що усувають гіповолемію.
 • Мінерали. Для підтримки балансу електролітів вводяться солі магнію, калію та кальцію.
 • Вітаміни. Група B знижує негативний вплив етанолу на клітини печінки та нейрони головного мозку. Вітамін С знімає інтоксикацію за рахунок антиоксидантних властивостей.
 • Симптоматичні препарати. Виходячи з клінічних ознак запою, лікар включає в крапельницю протиблювотні, седативні, протисудомні, знеболювальні компоненти.
 • Серцеві глікозиди, гепато- та нейропротектори. 

Під впливом крапельниці у пацієнта не лише усуваються симптоми похмільного синдрому, а й на деякий час притуплюється пристрасть до алкоголю.  

Повна анонімність

Ми гарантуємо повну анонімність нашим клієнтам, які застосовують крапельниці при алкогольній інтоксикації вдома або проходять повний курс лікування та реабілітації у стаціонарі. Родичі або сам пацієнт вказують в анкеті дані, необхідні фахівцю для підбору препаратів для крапельниці від алкоголю вдома, а також для подальшої медикаментозної та психологічної підтримки.
Також наша команда готова надати допомогу при кодуванні від алкоголю ціна, включаючи підшивку від алкоголізму Київ, у будь-який час доби, а у разі нагальної потреби — доставити хворого до клініки протягом години, забезпечивши екстрену медичну допомогу.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Відео-відгуки лікування алкоголізму у клініці «Ренесанс-Київ»

До та Після лікування алкоголізму
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Была на приеме у Царука Е. Г. В его кабинет хорошая атмосфера, располагающая на разговор. Получил заключения по окончанию приема. Остался доволен.

Ярослав
5/5

Спасибо докторам, которые там работают! Это профессионалы своего дела. Они мою подругу вытащили из пропасти. Сейчас у нее все наладилось и к этой теме мы больше не возвращаемся.

Богдан
5/5

Отличный коллектив, вежливый и доброжелательный. Спасибо большое за оказанную квалифицированную помощь.

Дарья

Запитання та відповіді про алкоголізм

Ціна на крапельницю алкоголю: 3500 грн. Всі ціни можна переглянути вище.
Клініка надає стаціонарне лікування, амбулаторне лікування та допомогу пацієнту вдома, а також консультації фахівців онлайн або виїзд додому.
Так, у нас є центр для реабілітації алкозалежних.
Оцените эту страницу