Онлайн консультація психолога

 • Home
 • Онлайн консультація психолога

Звернення до психолога – правильне рішення, коли немає можливості самостійно впоратися із душевними переживаннями, травмуючими подіями чи стосунками. У середньому у світі просять допомоги цього фахівця лише 12% людей, а нашій країні – ще менше (близько 9%). Справитися з труднощами та отримати підтримку можна завдяки психологічній допомозі онлайн, яку надає наш центр «Ренесанс Київ».

Психолог онлайн займається психологічними проблемами легкої та середньої тяжкості. Він відрізняється від психіатра та психотерапевта тим, що, як правило, не має медичної освіти та задіяє в роботі розмовні методи. Консультація психолога онлайн – це комфортно та вигідно у плані економії часу та коштів.

Вартість онлайн консультації психолога

Консультація у месенджері (Viber, Whatsapp, Telegram, Skype)від 800 грн
Онлайн консультація 45 хв.
від 800 грн
Онлайн консультація 60 хв.від 1 300 грн
Консультація англійською2 300 грн

Онлайн психологи

Тривалість курсу розмов визначається індивідуально виходячи з таких факторів:

 • проблема, з якою звернувся клієнт;
 • супутні завдання;
 • вік та життєві обставини тощо.

Докладніше дізнатися про вартість онлайн-сеансів та консультації психолога вдома можна з нашого прайсу.

Черняк Анастасія Валеріївна

Черняк Анастасія Валеріївна

Занимается лечением депрессии, нарушений сна, неконтролируемой агрессии, раздражительности и другими психологическими проблемами.
Записаться
Димко Тетяна Олегівна

Димко Тетяна Олегівна

Врач высшей категории - занимается лечением нарушения работоспособности, депрессивных состояний, страхов, тревоги, апатии, нарушением сна, шизофрении, психических расстройств у лиц пожилого и старческого возраста.
Записаться
Хміль Олена Миколаївна

Хміль Олена Миколаївна

Врач высшей категории - занимается лечением нарушения работоспособности, депрессивных состояний, страхов, тревоги, апатии, нарушением сна, шизофрении, психических расстройств у лиц пожилого и старческого возраста.
Записаться
Микитюк-Редчиць Людмила Ігорівна

Микитюк-Редчиць Людмила Ігорівна

Врач высшей категории - занимается лечением нарушения работоспособности, депрессивных состояний, страхов, тревоги, апатии, нарушением сна, шизофрении, психических расстройств у лиц пожилого и старческого возраста.
Записаться

Коли настав час звернутися до психолога?

Допомога психолога онлайн потрібна, якщо ви помічаєте:

 • невпевненість в собі;
 • проблеми з вибудовуванням відносин (на роботі, у сім’ї, в іншому колективі);
 • складнощі з професійним самовизначенням;
 • відчуття непотрібності, образи, безперспективності.

У цих випадках онлайн-консультація психолога допоможе налаштуватися на конструктивний лад та вийти зі складної ситуації. Розмова зі спеціалістом покаже, що залишатися зі своєю проблемою наодинці неправильно, і намітить кроки для її вирішення.

Що може вилікувати психолог онлайн?

До психолога звертаються у легких випадках, коли немає органічного ураження мозку та нервової системи. Розмовні методи, які застосовує анонімний психолог, допомагають упоратися з:

 • депресіями;
 • легкими фобіями;
 • критичними віковими періодами та іншими змінами у житті;
 • душевними наслідками травм, тяжких хвороб, ухваленням нового образу тіла;
 • пошуком свого місця у житті, зокрема у професійному плані.

Детальна консультація онлайн та психологічна допомога у нашій клініці «Ренесанс Київ» – це реальна підтримка для людини, яка зіткнулася з необхідністю прийняти складне рішення. До наших фахівців можна звернутися щодо лікування депресії, ПТСР та інших розладів.

Як відбувається консультація психолога онлайн?

Для отримання онлайн допомоги психолога потрібно зв’язатися з нашим менеджером і обговорити час і дату сеансу. Потім у вибраний день відбувається бесіда через месенджер: Вайбер, Телеграм, WhatsApp або Скайп.

Підготовка до онлайн-прийому з психологом

Щоб розмова пройшла результативно, потрібно підготуватися до неї:

 • Заздалегідь зробіть перелік питань, які потрібно вирішити, залиште місце для нотаток.
 • Забезпечте спокійну, самотню обстановку в кімнаті, де відбувається онлайн-консультація. Інші члени сім’ї, домашні тварини не повинні відволікати від розмови.
 • Підготуйте для себе чисту воду чи інший напій.
 • Перевірте, чи добре працює зв’язок.
 • Бажано використовувати ноутбук чи комп’ютер, а не смартфон.

Якщо вам потрібен сімейний психолог онлайн консультація, то простежте, щоб подружжя знаходилося в комфортних умовах і потрапляло в кадр.

Підбір спеціалістів під ваші потреби

Наша клініка «Ренесанс Київ» надає послуги психолога онлайн залежно від потреб клієнтів. Наш штат укомплектований професіоналами, що спеціалізуються на різних напрямках. Дізнатися скільки коштує прийом у психолога. Тому, звертаючись до нас за консультацією психолога онлайн, ви можете бути впевнені у швидкому та ефективному вирішенні своєї проблеми.

Наші переваги

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Ми отримали все, навіщо і зверталися. Пройшов прийом вчасно і взагалі дуже добре. Усі ввічливі та уважні. Нас вислухали, дали рекомендації та призначили курс лікування.

Єгор
5/5

Для своей психокоррекции, я выбрал этот комплекс. Всё прошло комфортно и удобно. Доброжелательный персонал. Сделали всё проходит быстро и качественно. Такой подход, меня полностью устраивает.

Сергей
5/5

Мне очень все понравилось и врач, и клиника и все вместе взятое.

Анна

Питання та відповіді

Ми підбираємо спеціаліста виходячи із запиту. Якщо це проблеми у відносинах, допоможе сімейний психолог, якщо відбулася травматична ситуація – кризовий психолог.
Оплата відбувається через зручний для вас сервіс. Здійснити оплату потрібно після запису на прийом.
Психолог – фахівець, готовий до будь-якого повороту розмови. Його професійна етика потребує суворого дотримання конфіденційності всього сказаного на консультації. Говорити психологу можна про всі свої переживання.
Оцените эту страницу