Як виявити наркозалежність?

Як виявити наркозалежність?

Царук Евгений Григорьевич

Царук Євген Григорович

Врач высшей категории - занимается лечением нарушения работоспособности, депрессивных состояний, страхов, тревоги, апатии, нарушением сна, шизофрении, психических расстройств у лиц пожилого и старческого возраста.

На жаль, не всі знають як розпізнати, що людина має наркологічну залежність, адже так важливо вчасно помітити, що близька вам людина вибрала неправильний шлях. Важливо те, що розпізнати наркологічну залежність можна, отже, можна розпочати лікування від наркоманії.

Заявка на консультацію

Ціни лікування наркоманії в клініці «Ренесанс-Київ»

Лікування наркоманії в Києві від 3 800 грн
Комплексне лікування наркозалежності (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Лікування наркоманії амбулаторно 2 000 грн
Лікування наркоманії в стаціонарівід 3 500 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн 
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн 
Консультація нарколога900-1 800 грн

Симптоми наркоманії

 • Якщо ваша близька, або дитина стала набагато менше з’являтися вдома, а причин на це немає, також це супроводжується підвищеною скритністю, людина закривається навіть від найдорожчих людей. Варто звернути увагу, якщо людина довго не відповідає на ваші дзвінки, або просто відключає телефон. На питання про те, чим він був зайнятий і де був, ви не отримуєте чіткої зрозумілої відповіді.
 • Придивіться до нових друзів, особливо якщо їх зовнішній вигляд вас насторожує. Якщо ви стали свідком того, що вашому близькому постійно надходять дивні дзвінки або він став особливо дратівливим – це може бути першим тривожним дзвіночком.
 • Втрата інтересу до улюблених справ та хобі: людину більше не радують звичні речі. Відбувається своєрідна деградація, тому людина стає байдужою до всього, що її оточує.
 • Грошовий дохід збільшився, а причин цього немає. Зверніть увагу і на те, якщо людина стала пропускати школу, інститут або роботу. Якщо вдома почали пропадати речі – варто починати бити на сполох.
 • Постійні обмани навіть найближчих людей.
 • Зміни у харчових звичках. Це може бути як надмірний хворий апетит, так і відмова від їжі.
 • Змінюється і режим сну, людина може спати всю ніч, вдень — постійне бажання спати.
 • Зміна у зіницях. Наркомана сильно видає і зовнішній вигляд – це і дивний колір шкіри, розширені або звужені зіниці, особливу увагу зверніть на руки, адже на них можуть бути сліди від уколів. Видає людину і мовлення — як прискорене, так і сповільнене.
 • Дивні речі. У вашого близького будинку можуть з’являтися шприци, дивні рідини або порошки і рослини.

Якщо ви помітили, що у вашого близького спостерігається ряд перерахованих вище симптомів, то не витрачайте часу даремно — і починайте лікування наркотичної залежності в нашому центрі.

Як повинні поводитися родичі?

Якщо ви помітили один або кілька і вище перерахованих ознак, а пізніше ваші побоювання підтвердилися, постарайтеся не піддаватися емоціям, тверезо оцінивши ситуацію. З наркоманами не можна розмовляти брутально, соромити їх, волати до совісті. Пам’ятайте, що ви маєте справу з хворою людиною, яка опинилася у владі страшної недуги. Тільки на початковій стадії прийом опіатів чи наркотичних речовин іншої природи спричиняє стан ейфорії. Пізніше, коли залежність вже розвинулася, наркоман прагне отримати дозу задля задоволення, а здобуття права позбутися фізичних страждань. Все, що кажуть йому близькі люди, не справляє враження. Притуплюється почуття сорому, відповідальності, людина стає неохайною. Єдина мета наркозалежного – знайти гроші, щоб придбати героїн чи інший препарат.

З кожним місяцем потрібно збільшення дози, оскільки зняти «ломку» стає дедалі важче, а проміжки між нападами – все рідше. Вкрай рідко, залежна людина звертається до медичного закладу, щоб почати лікування наркозалежності в Києві на першій стадії хвороби, коли допомога лікарів мала б бути найбільш ефективною. Більшості фахівців доводиться працювати з пацієнтами, у яких від впливу наркотиків серйозно постраждали всі функціональні органи, причому найуразливішою є нервова система.

Супутниками наркоманії є виснаження, анемія, дисбактеріоз, крихкість кісток та інші патологічні процеси. Найстрашніший супутній діагноз, який, на жаль, ставиться кожному третьому наркоману – це СНІД. Наркологічний центр «Ренесанс» спеціалізується на комплексному лікуванні наркоманії, що є принципово важливим для реабілітації хворої людини. Враховується вік, соціальний статус, фізичний та психічний стан людини, її готовність до позбавлення від недуги. На щастя, сьогодні лікування наркоманії Україна проводить за сучасними методиками, що у 90% випадків дає позитивні результати.

Скільки коштує вилікуватися від наркоманії у Києві?

Якщо ви прийняли рішення, що людина має пройти лікування наркоманії, то чим раніше ви її почнете — тим краще, адже шанси на одужання будуть значно вищими. Від того, на якій стадії залежності знаходиться людина і визначатиметься фінальна вартість лікування. Взагалі Україна відрізняється демократичними цінами на лікування від наркоманії, але в питанні лікування гроші відіграють не першорядну роль, адже життя — понад усе.

Наркологічний центр «Ренесанс» у Києві надає високопрофесійну допомогу в лікуванні цієї страшної недуги. Важливо й те, що ціни у нашому реабілітаційному центрі вас приємно здивують. При лікуванні наркозалежних можна виділити ряд етапів лікування, які сприятливо впливають на одужання хворого.

Діагностика

 • детоксикація;
 • відновлення;
 • допомога у соціальній адаптації.

Більш детально про етапи анонімного лікування наркоманії ви можете дізнатися на сайті клініки або в самому центрі. Ми завжди раді допомогти вам! Професійне лікування та реабілітація наркозалежних це впевнений крок у майбутнє!

Оцените эту страницу