Онлайн консультація нарколога

Нарколог – це лікар, який займається лікуванням залежностей (адикцій). До нього потрібно звертатися при алкогольній, наркотичній залежності, причому чим раніше розпочати терапію, тим більше шансів на швидке рятування від шкідливої ​​звички. У нашій клініці «Ренесанс Київ» можна отримати консультацію нарколога онлайн, скориставшись зв’язком через інтернет. Це зручно, тому що не потрібно заздалегідь записувати та особисто приїжджати до центру. Також ми забезпечуємо консультації нарколога по телефону, що буде корисно у випадках гострих станів пацієнта або якщо у тих, хто потребує допомоги, немає будинку інтернету.

Клініка працює з генератором

Вартість онлайн консультації нарколога

Онлайн консультація нарколога900-2 500 грн
Онлайн консультація нарколога (Viber, WhatsApp, Skype Telegram, Zoom 45 хв)
  від 900-1 600 грн
Онлайн консультація нарколога (Viber, WhatsApp, Skype Telegram, Zoom 60 хв.)1 100-1 700 грн
Сімейна онлайн консультація нарколога1 700-2 500 грн
Онлайн консультація нарколога англійською мовою (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom 45 хв.) 3 000 грн
Сімейна онлайн консультація нарколога англійською5 000  грн

Заявка на консультацію

Як проходить онлайн-прийом нарколога

Онлайн-консультація лікаря-нарколога відрізняється від звичайної тим, що пацієнт, перебуваючи у спокійній домашній обстановці, може дати більше корисної інформації фахівцю. Не секрет, що багато людей, які страждають від залежності, просто бояться йти в лікарню, побоюючись госпіталізації. Під час консультації з інтернету людина зі згубною звичкою відчуває більше впевненості, більше довіряє лікаря. Звернутися за допомогою через інтернет може також член сім’ї хворого.

Після встановлення зв’язку в обраному месенджері потрібно надати лікареві свій запит, а також основні дані про пацієнта. На підставі цих даних лікар порекомендує, що робити зараз. Обов’язково дотримуйтесь призначеної схеми. Після зняття гострого стану потрібно записатися до нарколога в Києві на очний прийом або зробити виклик нарколога на будинок в Києві. Дізнатись ціну виклику нарколога на будинок Київ можна на нашому сайті.

Переваги консультації нарколога онлайн:

 • Дуже швидка допомога при гострих станах та отруєння наркотичними речовинами.
 • Економія часу на подорожі до клініки. Поточні питання можна вирішити онлайн.
 • Новий погляд. Якщо ви або ваша близька людина вже лікується у нарколога, онлайн-консультація нашого фахівця допоможе прояснити та уточнити спірні моменти.

Які питання можна ставити наркологу на онлайн прийомі

Серед питань наркологу онлайн можна виділити найважливіші:

 • Як поєднуються ті чи інші призначені препарати?
 • Що робити, якщо дитина випадково прийняла чужі ліки?
 • У близької людини ті чи інші ознаки – це наркоманія?
 • Що робити, якщо у члена сім’ї галюцинації, агресивна поведінка тощо?

Враховуйте, що під час консультації нарколога телефоном у Києві лікар не призначає препарати. З цього питання потрібно звертатись очно до нашої клініки «Ренесанс Київ». Також у нас можна отримати й інші послуги, наприклад, лікування алкоголізму у стаціонарі у Києві.

Онлайн-консультація нарколога: ціна

Вартість онлайн-консультації лікаря-нарколога може різнитися залежно від мети поводження та інших факторів. Ознайомтеся з нашим прайсом або зв’яжіться з менеджерами, щоб дізнатися ціни.

Гарантії клініки «Ренесанс Київ» під час онлайн-консультації нарколога

Наш центр «Ренесанс Київ» забезпечує анонімну допомогу наркологу онлайн. Ми працюємо, щоб дати кожному, хто звернувся докладну та вичерпну інформацію, яка послужить якнайшвидшому відновленню людини із залежністю.

Усі наші спеціалісти – психіатри, наркологи, психотерапевти – мають високу кваліфікацію та регулярно проходять курси. Протоколи лікування, які використовують лікарі, відповідають загальноприйнятим у світі та мають доведену ефективність.

Які особисті дані потрібні для запису на прийом

Для анонімної онлайн-консультації нарколога не потрібно надавати особисті дані. Потрібно лише вказати те, що стосується захворювання:

 • вік та стать;
 • стаж вживання;
 • хвороби, що супруводжують;
 • просте перебіг стану сп’яніння та похмілля.

Щоб лікар міг зв’язатися з вами, потрібно вказати ім’я та номер телефону/логін у месенджері.

Наші переваги

Відео-відгуки лікування наркоманії у клініці «Ренесанс-Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Була вперше у цій клініці. Переживання звичайно були, але потрапивши до середини, всі хвилювання зникли. Мене прийняли дуже привітно. Все зрозуміло пояснили, пригостили чаєм. Від консультації отримала все, що було необхідно.

Наталія
5/5

Нашли по рекомендации в интернете. Добрались без проблем, приняли нас вовремя. Что касается самой клиники - при входе кулер с водой, в наличии чистые бахилы. На ресепшене приветливый персонал, предложили кофе, пока ожидали прием. В целом, нас все устроило.

Аружан
5/5

Прийом тривав хвилин сорок. Часу мені приділили достатньо. Все добре пройшло. Фахівець провів обстеження та дуже докладно опитав мене. Лікарем я лишився дуже задоволений.

Дмитрий

Запитання та відповіді про наркологію

Ні. Для отримання рецепту препарати слід звернутися на очну консультацію.
Залежно від стадії та супутніх захворювань підбирається метод лікування залежності. Не виключено, що перебування у стаціонарі буде обов'язковим.
Ми суворо дотримуємося медичної таємниці і не передаємо ваших даних третім особам.
Оцените эту страницу