Медикаментозне виведення із запою в Києві

  • Ренесанс
  • Медикаментозне виведення із запою в Києві

Алкогольна залежність – це важке захворювання, яке полягає у згубному потягу людини до спиртного і несе найважчі наслідки для його життя, здоров’я, а також соціальних навичок та психічної стабільності. Існує два шляхи лікування пацієнта від алкоголізму – медикаментозний та безмедикаментозний.

Суть першого методу у тому, що у тому, що у організм хворого вводяться медикаменти, які допомагають упоратися з проблемою. Можна назвати зовсім різні засоби, за допомогою яких здійснюється лікування від алкоголізму – таблетки, внутрішньовенні ін’єкції або капсули, що вшиють під шкіру.

Безмедикаментозний метод – це психологічні практики, курс реабілітації, гіпноз та інші засоби на психіку пацієнта. Він ефективний у тих випадках, коли хворий усвідомлює свою проблему і готовий докласти зусиль, щоб впоратися з нею. Сюди можна віднести також психотерапевтичне кодування від алкоголю Київ, яке викликає на рівні підсвідомості стійку відразу до спиртного.

Вартість медикаментозного виведення із запою в клініці «Ренесанс Київ»

Медикаментозне виведення із запою3 500 грн
Медикаментозне виведення із запою вдома3 500 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн
Виведення із запою вдома з кодуванням від алкоголізму в Києві8 500 грн
Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + імплантація алко-блокатора)15 200 грн

Виведення із запою в стаціонарі

(У вартість включено: консультацію нарколога – психіатра, медикаменти, харчування, роботу всіх фахівців, цілодобове спостереження та огляд)

від 3 500 грн

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Клініка, в якій медикаментозно виводять із запою

Відео-відгуки лікування алкоголізму в клініці «Ренесанс-Київ»

Препарати для лікування алкоголізму

Медикаментозне лікування від алкоголізму Київ, як і в інших місцях, передбачає використання лікарських препаратів, які можна умовно розділити на три групи:

  • Знімають симптоми абстинентного синдрому;
  • Що позбавляють від тяги до вживання спиртних напоїв;
  • Викликають в організмі непереносимість алкоголю та огиду до нього.

Перша група є найменш ефективною – вона просто позбавляє страждань на етапі відміни алкоголю. Мало того, що вона ніяк не впливає на ставлення пацієнта до випивки, але більш того – вона може стати своєрідним фактором, що «підстібає». Людина бачить, що негативні наслідки дії алкоголю можна прибрати без особливих зусиль, і це може спонукати його продовжити ливання.

Препарати для лікування алкоголізму з другої групи, по суті, найцікавіші та ефективніші. Тут приділяється увага саме самій проблемі – залежності від спиртного та потягу до нього. Купірування самого «кореня зла» — найздоровіший підхід.

І третя група на сьогоднішній день найпопулярніша в нашій країні – ці препарати лікарі найчастіше застосовують у процесі лікування хронічного алкоголізму.
Також можна скористатися підшивка від алкоголізму Київ ціна та детальніше про послугу можна дізнатися у нашого консультанта.

Методики медикаментозної терапії

На сьогоднішній день існує дві основні методики лікування пияцтва. Складно сказати, яка з них ефективніша – це залежить від індивідуальних факторів особистості хворого.

Перша методика – це введення в організм препаратів, які при кожному прийомі спиртного викликають сильний біль. В результаті у пацієнта формується стійкий рефлекс, який каже, що будь-яка випивка буде пов’язана з фізичними стражданнями. Ліки при цьому методі вводять або за допомогою внутрішньом’язових ін’єкцій, або шляхом вшивання під шкіру спеціальної капсули. Протягом кількох років капсула розчиняється в організмі, але терміну її дії достатньо для того, щоб у хворого виробився рефлекс, який утримає його від вживання алкоголю.

Друга методика – це вплив на певні ділянки кори головного мозку, що знімають задоволення від випивки. Людина п’є, але при цьому не відчуває ейфорії, яка була раніше. Це дуже ефективний метод, хоч і пов’язаний із серйозними фінансовими витратами. Препарати йому коштують досить дорого.

Обидва способи передбачають для лікування алкоголізму таблетки, якщо є протипоказання для ін’єкцій та капсул.

Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади – про тривалість лікування депресії Ви можете дізнатись детальніше. Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «Ренесанс Київ» здійснює висококваліфіковане медикаментозне лікування алкоголізму в Києві та області.

Також наша команда готова надати допомогу при виведенні із запою, включаючи виведення із запою вдома Київ ціна, у будь-який час доби, а в разі нагальної потреби — доставити хворого до клініки протягом години, забезпечивши екстрену медичну допомогу.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До та Після медикаментозне лікування алкоголізму
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Мене влаштувало місце розташування клініки та наявність паркування. На прийомі почувалася комфортно. Часу було приділено у достатку.

Анна
5/5

Мы выбирали эту клинику по отзывам и не ошиблись. Цена и качество обслуживания, нас полностью удовлетворили. Спасибо за помощь.

Дмитрий
5/5

Я зверталася за психологічною допомогою. Все пройшло добре. Лікар добрий усе мені пояснив. Клініку вибирала в інтернеті за відгуками. Повторно до цієї клініки звернуся.

Катерина

Запитання та відповіді про алкоголізм

Ціна медикаментозного виведення із запою: 3500 грн. Всі ціни можна переглянути вище.
Клініка надає стаціонарне лікування, амбулаторне лікування та допомогу пацієнту вдома, а також консультації фахівців онлайн або виїзд додому.
Так, у нас є центр для реабілітації алкозалежних.
Оцените эту страницу