Медикаментозну виведення із запою в Києві

 • Home
 • Медикаментозну виведення із запою в Києві

Алкогольна залежність – це важке захворювання, яке полягає у згубному потягу людини до спиртного і несе найважчі наслідки для його життя, здоров’я, а також соціальних навичок та психічної стабільності. Існує два шляхи лікування пацієнта від алкоголізму – медикаментозний та безмедикаментозний.

Суть першого методу у тому, що у тому, що у організм хворого вводяться медикаменти, які допомагають упоратися з проблемою. Можна назвати зовсім різні засоби, за допомогою яких здійснюється лікування від алкоголізму – таблетки, внутрішньовенні ін’єкції або капсули, що вшиють під шкіру.

Безмедикаментозний метод – це психологічні практики, курс реабілітації, гіпноз та інші засоби на психіку пацієнта. Він ефективний у тих випадках, коли хворий усвідомлює свою проблему і готовий докласти зусиль, щоб впоратися з нею. Сюди можна віднести також психотерапевтичне кодування хворого, яке викликає на рівні підсвідомості стійку відразу до спиртного.

Вартість медикаментозного виведення із запою в клініці «Ренесанс Київ»

Медикаментозний висновок із запоювід 3 000 грн
Виведення із запою (стаціонар VIP одномісний)5 500 грн
Виведення із запою (стаціонар палата 2-х місна)4 000 грн
Виведення із запою (стаціонар палата 3-х місна)3 000 грн
Комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 15 000 грн
Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + кодування від алкоголізму)11 700 грн

  Записаться к врачу


  Клініка, в якій медикаментозно виводят із запою

  Препарати для лікування алкоголізму

  Медикаментозне лікування алкоголізму, як і в інших місцях, передбачає використання лікарських препаратів, які можна умовно розділити на три групи:

  • Знімають симптоми абстинентного синдрому;
  • Що позбавляють від тяги до вживання спиртних напоїв;
  • Викликають в організмі непереносимість алкоголю та огиду до нього.

  Перша група є найменш ефективною – вона просто позбавляє страждань на етапі відміни алкоголю. Мало того, що вона ніяк не впливає на ставлення пацієнта до випивки, але більш того – вона може стати своєрідним фактором, що «підстібає». Людина бачить, що негативні наслідки дії алкоголю можна прибрати без особливих зусиль, і це може спонукати його продовжити ливання.

  Препарати для лікування алкоголізму з другої групи, по суті, найцікавіші та ефективніші. Тут приділяється увага саме самій проблемі – залежності від спиртного та потягу до нього. Купірування самого «кореня зла» — найздоровіший підхід.

  І третя група на сьогоднішній день найпопулярніша в нашій країні – ці препарати лікарі найчастіше застосовують у процесі лікування хронічного алкоголізму.

  Методики медикаментозної терапії

  На сьогоднішній день існує дві основні методики лікування пияцтва. Складно сказати, яка з них ефективніша – це залежить від індивідуальних факторів особистості хворого.

  Перша методика – це введення в організм препаратів, які при кожному прийомі спиртного викликають сильний біль. В результаті у пацієнта формується стійкий рефлекс, який каже, що будь-яка випивка буде пов’язана з фізичними стражданнями. Ліки при цьому методі вводять або за допомогою внутрішньом’язових ін’єкцій, або шляхом вшивання під шкіру спеціальної капсули. Протягом кількох років капсула розчиняється в організмі, але терміну її дії достатньо для того, щоб у хворого виробився рефлекс, який утримає його від вживання алкоголю.

  Друга методика – це вплив на певні ділянки кори головного мозку, що знімають задоволення від випивки. Людина п’є, але при цьому не відчуває ейфорії, яка була раніше. Це дуже ефективний метод, хоч і пов’язаний із серйозними фінансовими витратами. Препарати йому коштують досить дорого.

  Обидва способи передбачають для лікування алкоголізму таблетки, якщо є протипоказання для ін’єкцій та капсул.

  Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «Ренесанс Київ» здійснює висококваліфіковане медикаментозне лікування алкоголізму у Києві та області. Звертайтеся – наші фахівці допоможуть упоратися з проблемою!

  Наші переваги

  До та Після медикаментозне лікування алкоголізму
  у клініці «Ренесанс Київ»

  Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

  5/5

  Мене влаштувало місце розташування клініки та наявність паркування. На прийомі почувалася комфортно. Часу було приділено у достатку.

  Анна
  5/5

  Мы выбирали эту клинику по отзывам и не ошиблись. Цена и качество обслуживания, нас полностью удовлетворили. Спасибо за помощь.

  Дмитрий
  5/5

  Я зверталася за психологічною допомогою. Все пройшло добре. Лікар добрий усе мені пояснив. Клініку вибирала в інтернеті за відгуками. Повторно до цієї клініки звернуся.

  Катерина

  Запитання та відповіді про алкоголізм

  Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
  Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
  Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
  Оцените эту страницу