Медикаментозне лікування наркоманії в Києві

 • Ренесанс
 • Медикаментозне лікування наркоманії в Києві

Наркотична залежність – небезпечне захворювання, яке має фізіологічні та психологічні аспекти. На жаль, у світі вибір наркотичних речовин величезний. Всі вони відрізняються складом, якістю і ціною, але мають одну загальну небезпечну рису – здатність знищити тіло і душу людини, залишивши після себе інваліда, який живе задля наступної дози.
Впоратися з наркоманією самостійно неможливо, хворому обов’язково потрібне лікування. Один із найдієвіших способів – медикаментозне лікування наркоманії. Це лікування на основі препаратів, що купірують синдром відміни, зменшують потяг до шкідливих речовин. Також застосовуються препарати, які допомагають відновити здоров’я.
Незалежно від речовин, що вживаються, медикаментозна терапія необхідна всім і без неї не обійтися. Київ лікування наркоманії має проводитись лікарем-наркологом у спеціалізованій клініці, такій як «Ренесанс-Київ». За статистикою, без систематичного контролю та нагляду 95% залежних зриваються, оскільки на перших стадіях реабілітації контролювати потяг до наркотиків дуже складно. Серед етапів такої терапії – очищення організму від наркотиків, стаціонарне лікування для психокорекції, терапія підтримуючими препаратами для мінімізації зривів, допомога у соціалізації.

Ціна медикаментозного лікування наркоманії у клініці «Ренесанс Київ»

Медикаментозне лікування наркоманії в Києві4 000 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога + тест на наркотики в сечі1 700 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн

Переваги медикаментозного лікування наркоманії

Лікування наркотичної залежності медикаментозно – один із етапів комплексної терапії наркозалежних. Основна мета етапу – зняти абстинентний синдром, вивести з організму хворого залишки наркотику та продукти розпаду, знизити бажання вживати. Основні переваги терапії:

 1. Проведення швидкої детоксикації позбавляє залежного від фізичних страждань, що викликає відмову від прийняття наркотичних речовин.
 2. Медикаментозна терапія показала високу ефективність та після-детоксикаційної стадії реабілітації. Застосування препаратів допомагає налагодити метаболізм, усунути розлади поведінки, нормалізувати психологічний і психічний стан. До таких медпрепаратів відносяться снодійні та заспокійливі.
 3. Препарати для лікування наркозалежності ефективні й під час позбавлення психологічної залежності. У цьому випадку прийом препаратів виконує лише допоміжні функції, підтримуючи нормальний психоемоційний фон та знімаючи фізичні прояви залежності.
 4. Медикаментозні препарати – ефективний інструмент для проведення протирецидивного лікування, яке орієнтоване на кодування залежних із застосуванням блокаторів опіоїдних рецепторів пролонгованої дії (наприклад, підшивка від наркоманії).
  Клініка наркозалежності надає якісні послуги з лікування залежностей, забезпечуючи професійну підтримку та ефективні методики для пацієнтів.

Заявка на консультацію

(лікування наркоманії)

Недоліки медикаментозного лікування наркоманії

Медичні препарати від наркотичної залежності мають побічні ефекти. Багато звані антинаркотичні ліки можуть викликати зустрічну залежність. Відомі випадки, коли пацієнти, які страждають на героїнову залежність, під час лікування шляхом прийому налтрексону, прагнучи швидше подолати хворобу, вводять занадто великі дози ліків. Це викликає передозування та погіршення стану.
Так буває, якщо займатися самолікуванням. Подібні ризики – одна з причин звертатися за професійною допомогою та проходити комплексне лікування у спеціалізованій клініці «Ренесанс-Київ». У наркологічному центрі хворі перебувають під наглядом та контролем, оптимальні дози медикаментів розраховуються та призначаються індивідуально досвідченим наркологом.

Наші спеціалісти

Клініка, в якій проходить медикаментозне лікування наркоманії

Клініка «Ренесанс-Київ»: медикаментозне лікування наркоманії

Наша клініка – профільний медичний центр з великим списком послуг, що працює на основі ліцензії, виданої МОЗ. У реабілітаційному центрі для наркоманів застосовуються найефективніші методи позбавлення наркотичної залежності. Ми гарантуємо позитивний результат лікування завдяки таким перевагам:

 • оснащення сучасним, передовим діагностичним та медичним обладнанням;
 • використання перевірених методик;
 • застосування безпечних медикаментів, що дозволяють отримати ефективний результат;
 • високий професіоналізм лікарів та всього персоналу реабілітаційного центру;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • відповідальне ставлення до клієнтів клініки;
 • комфортні умови: проживання у зручних палатах, повноцінне харчування та дозвілля.
  Хворим на наркоманію та їх близьким слід розуміти, що позбутися залежності складно, але цілком реально, якщо звернутися за професійною допомогою. Медикаментозна терапія – один із кроків на шляху реабілітації, тому насамперед необхідна консультація нарколога. Після прийому препаратів хворому важливо пройти подальшу реабілітацію, яка допоможе відновити психологічний стан та повернутися до нормального життя.
  Наш Центр реабілітації наркозалежних готовий надати кваліфіковану допомогу та підтримку на всьому шляху до одужання. Часто наркотична залежність супроводжується психічними розладами, тому ми також пропонуємо інформацію про клініка депресії та методи лікування цього стану.

Відео-відгуки лікування наркоманії у клініці «Ренесанс-Київ»

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До та Після лікування наркоманії
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Все доступно та зрозуміло пояснили, спланували подальше лікування. Легко та просто спілкуватися)

Герман
5/5

Хорошие специалисты, вежливый персонал. Комфортная клиника. Выбирал клинику по расположению, ближе к дому. Остался доволен качеством приема.

Даниел
5/5

Обращался в первый раз. Прием состоялся вовремя.

Микола

Запитання та відповіді про наркоманію

Ціна медикаментозного лікування наркоманії варіюється в залежності від типу лікування. Всі ціни ви можете переглянути вище.
Клініка надає стаціонарне лікування, амбулаторне лікування та допомогу пацієнту вдома, а також консультації фахівців онлайн або виїзд додому.
Так, у нас є центр реабілітації наркозалежних.
Оцените эту страницу