Лікування тривоги

Тривога – це природна реакція організму на стрес, небезпеку чи невизначеність. Вона допомагає підготуватися до складних ситуацій та мобілізувати ресурси. Але іноді тривога стає зайвою, неадекватною чи хронічною. Тоді вона перестає бути корисною і починає заважати нормальному життю.
Залежно від різних факторів тривога може бути класифікована за критеріями. Серед найпоширеніших можна виділити такі:

 • Тривога – це загальне поняття, яке описує різні прояви тривоги. Вона може бути ситуативною, коли виникає у певних умовах або перед конкретними завданнями.
 • Почуття тривоги – суб’єктивне переживання тривожності. Воно виявляється у словах чи емоціях, як-от страх, занепокоєння, нервозність чи паніка.
 • Тривожний розлад – різновид невротичного розладу, при якому людина постійно турбується про свою зовнішність, поведінку, слова, сім’ю, життєві обставини і т.д. Виявляється в різних формах депресії, фобій, нав’язливих думок та дій.
 • Стан тривоги – це тимчасове погіршення психічного стану, спричинене стресом чи травмою. Може бути гострим чи хронічним.
  Фізіологія тривоги вивчає вплив тривожності на фізичний стан організму. Вона активує симпатичну нервову систему, яка відповідає за реакцію «бий, замри чи біжи». В результаті збільшується частота серцевих скорочень, тиск, дихання, потовиділення та м’язова напруга.
  Лікування тривоги має бути комплексним та індивідуальним. Воно може містити медикаментозне лікування, психотерапію або їх комбінацію. Проводиться під контролем кваліфікованого спеціаліста, такого як психотерапевт чи психіатр.
  Психотична депресія лікування надають найкращі фахівці нашої клініки.

Вартість лікування тривоги у клініці «Ренесанс Київ»

Вартість лікування тривоги у клініці «Ренесанс-Київ» залежить від обраного методу терапії, тривалості курсу та індивідуальних особливостей пацієнта. Також на вартість впливають супутні послуги, такі як виклик психотерапевта додому у разі надто інтенсивної тривоги.
Тривалість лікування тривоги в нашій клініці може змінюватись від кількох тижнів до кількох місяців. Це залежить від тяжкості стану пацієнта, його мотивації та прагнення до співпраці з лікарем.
Панічна атака лікування Київ — наша клініка «Ренесанс-Київ» спеціалізується на лікуванні безлічі психічних розладів і допоможе впоратися з хворобами різного характеру та складності.

Лікування тривоги у денному стаціонарі в Києвівід 3 000 грн
Комплексне лікування тривоги у денному стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн

Лікування тривоги у денному стаціонарі в Києві (у стаціонарі, 3-х місна палата)

від 4 000 грн

Лікування тривоги у денному стаціонарі в Києві (у стаціонарі, 2-х місна палата)

від 5 000 грн

Лікування тривоги у денному стаціонарі в Києві (у стаціонарі, VIP одномісна)

від 6 500 грн

Консультація психіатра, психотерапевта

900-1 800 грн

Консультація психіатра, психотерапевта вдома (у Києві)

від 3 500 грн

Консультація психіатра, психотерапевта онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45/60 хв.)

900- 2 500 грн

Причини розвитку тривоги

Чинники появи психічних захворювань можуть бути різними. Вони залежать від індивідуальних особливостей людини, її життєвого досвіду, оточення та обставин. Серед найпоширеніших причин тривоги можна назвати такі:

 • генетична схильність;
 • біохімічні порушення;
 • психологічні чинники;
 • соціальні чинники;
 • соматичні захворювання.
  Розуміння причин підвищеної тривожності допомагає вибрати найбільш вдалий спосіб лікування та профілактики. Якщо ви страждаєте від цього захворювання, не соромтеся записатись на консультацію до психотерапевта в клініку «Ренесанс-Київ». Ми допоможемо вам позбавитися тривоги, ми спеціалізуємося на лікування шизофренії в клініці та інших психічних розладів, ми допоможемо Вам повернутися до нормального життя.

Заявка на консультацію

(лікування тривоги)

Класифікація тривожних розладів

Тривожні розлади – це група психічних захворювань, які характеризуються підвищеною тривожністю та страхом перед реальними чи уявними загрозами. Тривожні розлади можуть виявлятися у різних формах і мати різну тяжкість та тривалість.

Види тривоги

Прояв

Генералізований тривожний розлад (ГТР)

Постійна безпричинна тривога та занепокоєння з приводу різних аспектів життя. Людина з ГТР важко контролює свої емоції і часто чекає гіршого. Випробовує соматичні симптоми, такі як головний біль, прискорене серцебиття, пітливість, тремтіння, нудота або безсоння

Тривожно-фобічний розлад

Непропорційний страх перед певними об’єктами, ситуаціями чи явищами. Наприклад, страх висоти, змій, крові, польоту літаком чи спілкування з людьми. Хворий уникає зіткнення зі своїм страхом або переносить його насилу і дискомфортом

Депресивно-тривожний розлад

Стан, коли людина одночасно страждає від тривоги та депресії. Він почувається пригніченим, безнадійним, винним чи марним. Також переживає постійне занепокоєння, страх чи паніку. Може мати думки про самогубство чи самоушкодження

Тривожно-депресивний синдром

Періодичні напади тривоги та депресії. Людина може бути спокійною і веселою в проміжках між спалахами, але під час них почувається жахливо. Приступи можуть бути спричинені стресом, конфліктом чи іншими негативними подіями

Синдром постійної тривоги

Людина відчуває тривогу протягом кількох місяців чи років без видимих причин. Постійно чекає на нещастя або небезпеку, не може розслабитися або насолоджуватися життям. Може мати різні фізичні та психічні симптоми тривоги

Тривожні розлади суттєво знижують якість життя та призводять до різних ускладнень. Тому варто звернутися за професійною допомогою та розпочати лікування. У клініці «Ренесанс-Київ» застосовуються ефективні та безпечні методи лікування тривожних розладів. Наша клініка психіатрії Київ застосовують ефективні та безпечні методи лікування тривожних розладів.

Симптоми та ознаки тривоги

Тривога проявляється у різних симптомах та ознаках, які можуть бути психологічними чи фізичними.

Тривожні розлади суттєво знижують якість життя та призводять до різних ускладнень. Тому варто звернутися за професійною допомогою та розпочати лікування. У клініці «Ренесанс-Київ» застосовуються ефективні та безпечні методи лікування тривожних розладів.

Симптоми та ознаки тривожного стану

Психологічні

Фізичні

Занепокоєння, нервозність, постійна тривога

Прискорене серцебиття, тиск, дихання

Страх, паніка, жах

Пітливість, тремтіння, озноб

Негативні думки, очікування найгіршого

Нудота, блювання, діарея

Нав’язливі думки чи дії

Головний біль, запаморочення, непритомність

Сумніви, невпевненість, перфекціонізм

Біль у грудях, животі, спині чи інших частинах тіла

Дратівливість, гнів, агресія

Оніміння, поколювання, судоми в кінцівках

Плач, смуток, розпач

Сухість у роті, закладеність у горлі чи носі

Байдужість, апатія, відчуженість

Втома, слабкість, безсоння

Важливо звернутися до фахівця, якщо ви відчуваєте часту чи сильну тривогу, яка не проходить сама по собі або збільшується з часом. 

Фото наших приміщень для відпочинку під час лікування страхів

Методи лікування тривоги у Києві

Якісне лікування психічних розладів у Києві можна пройти у клініці «Ренесанс-Київ». Ми застосовуємо сучасні та ефективні методи лікування тривоги, підбираємо індивідуальний план терапії для кожного пацієнта залежно від його діагнозу, симптомів та потреб.
Серед методів лікування тривожності у нашій клініці:

 • Амбулаторне – регулярні очні відвідування психотерапевта чи психіатра.
 • Стаціонарне – перебування пацієнта у клініці під постійним наглядом та доглядом медичного персоналу.
 • Медикаментозне – призначення препаратів, які допомагають знизити рівень тривожності та стабілізувати настрій.
 • Психотерапія – застосування різних методик, які допомагають пацієнту розібратися в причинах своєї тривоги та навчитися справлятися з нею. Це когнітивно-поведінкова (КПТ), гештальт-терапія, сімейна чи групова терапія.
  Якщо ви не знаєте, як позбутися постійної тривоги та повернутися до повноцінного життя, зверніться до клініки «Ренесанс-Київ». Ми гарантуємо професійний підхід, конфіденційність та доброзичливість.

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Наслідки хронічної тривоги

Хронічна тривога – це серйозна проблема, яка негативно впливає на фізичне та психічне здоров’я людини. Якщо її не лікувати, можливі такі наслідки:

 • соматичні захворювання;
 • психічні розлади;
 • соціальні проблеми;
 • саморуйнівна поведінка.
  Не варто ігнорувати симптоми постійної тривоги та сподіватися, що вона пройде сама по собі. Чим раніше ви звернетеся за допомогою до фахівця, тим більше шансів на успішне лікування та відновлення.

Профілактика тривожних розладів

Тривожний розлад – це серйозна проблема, яка може спіткати будь-яку людину в наш час. Для профілактики тривожного розладу слід дотримуватися кількох рекомендацій:

 • уникати стресу та негативних почуттів;
 • знаходити час для відпочинку, релаксації, захоплень;
 • не перевантажувати себе роботою та терміновими завданнями;
 • підтримувати активний спосіб життя,
 • регулярно займатися фізичною активністю;
 • відмовитися чи скоротити споживання алкоголю, кави, чаю, цукру.
  Якщо тривога стає постійною і людина має схильність до занепокоєння, корисно вести щоденний щоденник тривожності. У ньому записуються всі ситуації, які викликають тривогу та негативні емоції. Це допоможе контролювати свій стан та вчасно звернутися до фахівця.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Чому слід обрати клініку «Ренесанс-Київ» для лікування тривоги

Клініка «Ренесанс-Київ» – це одна з найкращих клінік, яка спеціалізується на лікуванні психічних розладів, у тому числі тривожних. У нашій клініці ви можете отримати кваліфіковану та професійну допомогу від досвідчених психотерапевтів та психіатрів.
Ми пропонуємо наступні переваги:

 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • сучасні методи лікування;
 • комфортні умови перебування;
 • доступні ціни.
  Не відкладайте лікування тривожності, якщо вона заважає вам жити повноцінним та щасливим життям. Зверніться до клініки «Ренесанс-Київ», і ми допоможемо позбутися тривоги назавжди. Записатися на консультацію до хорошого психіатра можна по телефону або через наш сайт. Зателефонуйте сьогодні, щоб почати боротися з проблемою, яка отруює життя.

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

 
5/5

Зручне розташування, ідеальна чистота, спокій і тиша, ввічливий персонал, достатньо часу відведено на прийом у лікаря, завдяки чому мінімальний час очікування.

Раиса
5/5

Клиника в хорошем состоянии, у специалиста отдельный кабинет. При входе меряют температуру на руке. На ресепшене, выдают бахилы, предлагают чай кофе. Есть кулер с водой. Собственный небольшой паркинг. В целом, претензий не возникло.

Владислав
5/5

Тут подошли с понимаем к вопросу со временем. Нашли подходящее мне время, перезвонили и сделали так, как мне удобно. Это очень мне понравилось, остался доволен.

Вадим

Запитання та відповіді про неврози

По статистике, у 40% страдающих невротической депрессией расстройство длится 12-16 месяцев, у 20% – 24-30 месяцев, а у 17% – всю жизнь.
Основная задача – максимально снизить стрессовую нагрузку. В домашних условиях необходимо наладить режим сна и бодрствования, полноценно отдыхать, не переутомляться, правильно питаться.
Оцените эту страницу