Лікування залежності від солі

Наркотична залежність є досить серйозною проблемою. На фармацевтичному ринку з’явилися не лише сучасні медичні препарати, а й велика кількість наркотиків. Одним із найбільш затребуваних препаратів у наркозалежних є саме сіль. Наркотик викликає залежність, якої можна позбутися лише за допомогою нарколога.

Сіль наркотична – це синтетичний наркотик, який містить у різних комбінаціях та пропорціях мефедрон, MDPV, метилон та інші катинони. Він сприяє сильним звиканням, викликає непередбачуваний ефект і негативно впливає на людський організм. Якщо виникає сольова залежність, вона потребує тривалого лікування та несе тяжкі ускладнення. В цьому вам допоможе клініки лікування наркоманії Ренесанс-Київ

Ціна лікування залежності від солі у клініці «Ренесанс Київ»

Лікування залежності від солівід 15 000 грн
Детоксикація від солі в стаціонарівід 4 000 грн
Лікування залежності від солі в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 18 000 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога + тест на наркотики в сечі1 700 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн

Лікування від солі

Щоб уникнути катастрофічних наслідків для організму залежного, дуже важливо своєчасно розпочати його лікування та реабілітацію. Лікування синтетичних наркотиків складається з таких етапів:
1. Нормалізація фізичного стану. Потрібна детоксикація організму від наркотиків Київ та повне припинення прийому солей.
2. Реабілітація в комфортних умовах із застосуванням психотерапії, психологічної корекції. Обов’язковою є консультація психолога, нарколога, лікаря-психіатра.
3. Психологічна допомога та підтримка після повернення до соціуму.

Заявка на консультацію

(лікування наркоманії)

Види солей

Конкретні види солей наркотичних наук не виділяє, оскільки наркотик поки що мало вивчений. Крім того, його не виявляють службові собаки, він не виявляється у стандартному аналізі сечі на наркотики. Речовини, які приймають сольові наркомани, відрізняються один від одного співвідношенням лише компонентів та формою. Від форми випуску залежить те, як вживають сіль наркомани:

 • курять;
 • втягують у ніс;
 • ковтають;
 • додають електронні сигарети;
 • колють як ін’єкцій.
  Адикція виникає незалежно від складу та способу вживання. Виглядають солі як порошок чи невеликі кристалики.
  Інакше солі називають так:
 • швидкість;
 • СНІД;
 • ейфорія;
 • УФО;
 • сіль для ванн;
 • TU;
 • кристали;
 • МДПЗ.
  Ще одна назва солі – альфа ПВП.

Наші спеціалісти

Дія солі на організм

У залежних при тривалому вживанні наркотику виникають серйозні наслідки здоров’я як психічного, і фізичного характеру. Вони починає розвиватися параноя, плутаються думки, з’являється відчуття страху. Люди під солями стають запальними та агресивними.
Щодо фізичного здоров’я, то у наркомана починає знижуватися вага і зникає апетит. На цьому тлі починає проявлятися психоз. Людина практично нічого не їсть і не п’є. Виникає безсоння, зневоднення організму. Перед початком лікування, ломка наркоманів – найпоширеніше явище, ви можете скористатися процедурою зняття наркотичної ломки.
В основу наркотиків такого виду входить мефедрон. Компонент є психотропною речовиною, яка сильно впливає на центральну нервову систему. Проходить всього 15 хвилин від дози до отримання ефекту:

 • заряд енергії;
 • розкутість;
 • сексуальне збудження;
 • балакучість;
 • відсутність сну (можливе безсоння до 2 тижнів і навіть більше).

Фото наших приміщень для відпочинку під час лікування

Ознаки вживання солі

Ознаки та симптоми вживання наркотиків виявляються практично одночасно. Саме поведінка та фізіологічні ознаки дозволяють розпізнати наркотичну ломку. Важливо уважно спостерігати за станом близької людини та вчасно звернутися по допомогу.
Основні ознаки вживання наркотиків проявляються таким чином:

 • божевільний погляд;
 • повна відсутність апетиту;
 • проблеми з промовою;
 • розсіяність;
 • безглузда та надмірна активність;
 • сильна спрага;
 • підвищена тривожність;
 • маячні ідеї.
  Наркомана, який нюхає, можна розпізнати за неприродним виразом обличчя. Після вживання наркотику у погляді втрачається ясність.
  Прийом таких препаратів негативно впливає на зовнішній вигляд, шкіра стає блідою та сірою. Що ж до поведінки наркомана при ломці, воно нічим не відрізняється від стандартної абстиненції. Незалежно від того, як приймають сіль наркомани, важливо вчасно звернутися за допомогою до лікаря нарколога до клініки «Ренесанс-Київ» яка надасть лікування для наркоманів.

Стадії вживання солі

Усього існує 4 стадії вживання солі, які мають певну симптоматику:
1. У наркомана проявляється слабка залежність фізично. Він знову хоче випробувати ейфоричний стан. Після прийому виникає бажання спілкуватися, сексуальне збудження та неприродна доброта.
2. Якщо рідні чи близькі зрозуміли, що їхній родич вживає наркотики, необхідно в терміновому порядку вживати заходів. На цій стадії важлива консультація нарколога. У наркомана виникає сильна потяг до заборонених засобів, а при скасуванні проявляється ламання. Виникають проблеми з апетитом, виникає тахікардія. Наркозалежний думає про те, як здобути нову дозу.
3. При третій стадії ресурс організму вичерпується. У хворого починають випадати зуби, відзначається втрата ваги, занепад сил, відбувається деградація особи.
4. Після досягнення четвертої стадії у залежного з’являються смертельні патології як онкології, цирозу печінки, важкої шизофренії тощо.

Відео-відгуки лікування наркоманії у клініці «Ренесанс-Київ»

Як кинути сіль

Багато наркозалежних, які відчули на собі всі наслідки прийому такого наркотику, задаються питанням, як подолати потяг до солі. Самостійно впоратися із залежністю практично неможливо. Це з тим, що синтетичний наркотик стає частиною метаболізму наркомана. Також, як правило, наркомани оточені такими самими людьми, які далі схиляють до прийому наркотиків. Саме тому потрібна підшивка від наркоманії.
Самолікування може бути небезпечним, оскільки є ризик нашкодити своєму організму або зовсім зірватися, не впоравшись самостійно або під тиском таких наркоманів. Лікування в наркологічному центрі проводиться досвідченими фахівцями, які контролюють не лише фізичний, а й психічний стан пацієнта.
Окрім медичної допомоги, важливо одержати підтримку близьких у цей непростий період.
Якщо ви не знаєте, де і як вилікуватись від залежності, зверніться до клініки реабілітації наркозалежних «Ренесанс-Київ». Тут ви зможете отримати консультацію психолога, нарколога, психіатра, які визначать ступінь та складність залежності.

Методи лікування залежності

Вилікувати наркомана у домашніх умовах неможливо. Впоратися з такою залежністю допоможуть фахівці нашого наркологічного центру «Ренесанс-Київ». Вся допомога надається абсолютно анонімно. Методи лікування наркотичної залежності такі:

 • Препарати. Нарколог призначає крапельниці щодо детоксикації організму.
 • Також потрібний прийом антидепресантів, транквілізаторів у період реабілітації.
 • Психіатрична та психологічна допомога.
 • Спеціальна дієта.
 • Блокування доступу до вживання наркотику.
 • Допомога у соціалізації та реабілітації на всіх етапах.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Наслідки вживання солі

Наслідки наркотику як чоловіків, так жінок – шкода психічному і фізичному здоров’ю. У разі передозу солі або досягнення 4 стадії можливий летальний кінець. Вживання таких засобів веде до поступової інтоксикації організму та сприяє ускладненню патологій, які вже є.
Також наслідки солей сприяє розвитку таких проблем зі здоров’ям:

 • Зуби наркомана характерні – руйнується емаль, запалюються м’які тканини зуба та ясна.
 • Збій у водно-сольовому балансі.
 • Проблеми із серцем, аритмія.
 • Зниження ефективності імунного захисту.
 • Шкіра набуває синюватого відтінку, стають добре видно капіляри.
  Синтетичні наркотики дуже впливають на центральну нервову систему. Тому у наркоманів під солями відбуваються негативні зміни у головному мозку. Їм стає складно контролювати свої дії, зростає агресія, внутрішня тривога, параноя, галюцинації, аж до розвитку шизофренії.

До та після лікування наркоманії
у клініці «Ренесанс Київ»

Клініка «Ренесанс-Київ»: лікування залежності від солі

Наркотична залежність є важким станом, упоратися з яким дуже важко. Однак, звернувшись до висококваліфікованих лікарів, можна отримати якісне лікування залежності.
У медичному центрі «Ренесанс-Київ» відбувається як лікування, так і відновлення пацієнтів після виведення з адикції. Наші лікарі орієнтовані не тільки на те, щоб допомогти пацієнтові впоратися з цим станом, а й закріпити отриманий результат, не зірватись. Фахівці нашої клініки насамперед проводять детоксикацію хворого. Лікар-нарколог контролює весь процес, а далі підключаються інші фахівці – психолог, психіатр. Вони допомагають соціалізуватися та повернутися до нормального життя.
Багато родичів і самі хворі не знають, як відновити організм після вживання наркотиків. Тому наші лікарі надають медикаментозне лікування та психологічний супровід. До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід.

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Все доступно та зрозуміло пояснили, спланували подальше лікування. Легко та просто спілкуватися)

Герман
5/5

Хорошие специалисты, вежливый персонал. Комфортная клиника. Выбирал клинику по расположению, ближе к дому. Остался доволен качеством приема.

Даниел
5/5

Зверталися до цієї клініки за екстреною допомогою. Можу відзначити високий рівень професіоналізму лікаря. Його підхід нас повністю задовольнив, призначене лікування вже діє!

Олег

Запитання та відповіді про наркоманію

Аналіз крові та сечі може виявити метадон протягом 5-7 днів після введення препарату.
Синдром відміни триває 10-14 діб.
Оцените эту страницу