Лікування залежності від марихуани

 • Ренесанс
 • Лікування залежності від марихуани

Марихуана – це наркотична речовина, що отримується з рослини конопель. У ньому містяться каннабіноїди – хімічні сполуки, які впливають на мозок та викликають різні психоактивні ефекти. Марихуана також відома під іншими назвами – коноплі, трава, план, анаша, гашиш, шмаль, шишки та ін.
Наркотик викликає звикання в 9-30% споживачів. Вживання трави підвищує небезпеку перейти на більш тяжкі наркотики.
Розвиток залежності від наркотику відбувається поступово і має кілька етапів:

 1. Експериментальний. Людина пробує марихуану з цікавості чи під впливом друзів.
 2. Регулярний. Вживає марихуану часто, щоб отримувати задоволення чи зняти стрес.
 3. Залежний. Не може контролювати своє вживання марихуани і відчуває сильний потяг до наркотику.
  Вживання трави може мати серйозні наслідки для життя людини та її оточення, тому важлива своєчасна консультація психіатра-нарколога.

Ціна лікування залежності від марихуани в клініці «Ренесанс Київ»

Лікування залежності від марихуанивід 15 000 грн
Детоксикація від марихуани в стаціонарівід 4 000 грн
Лікування залежності від марихуани в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога + тест на наркотики в сечі1 700 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн

Ознаки вживання марихуани

Фізичні

Червоні очі, розширені зіниці, сухість у роті, постійна спрага, підвищений апетит, запах трави з рота або від одягу, наявність сигаретних недопалків, папірців та іншого приладдя для куріння

Поведінкові

Зниження успішності у навчанні або на роботі, уникнення відповідальності та обов’язків, втрата інтересу до колишніх захоплень та хобі, ізоляція від сім’ї та друзів, пошук нових компаній та місць для куріння, брехня та скритність з приводу свого вживання, агресивність чи апатія щодо оточуючих

Психічні

Порушення сприйняття реальності, галюцинації, параноя, маячня, тривога, депресія, зниження пам’яті та концентрації, порушення сну та апетиту

Як кинути марихуану

Кинути палити марихуану – складний та відповідальний крок. Якщо ви хочете викреслити траву з життя, дотримуйтесь таких рекомендацій:

 • Визнайте свою проблему та вирішіть кинути палити.
 • Зверніться по допомогу до фахівців.
 • Позбавтеся всього, що пов’язане з марихуаною.
 • Знайдіть підтримку у близьких.
 • Займіться здоровим способом життя.
 • Не здавайтесь.
  Вилікуватися від залежності непросто. Цей тривалий процес може супроводжуватися зривами та загостреннями. Не варто дорікати за помилки і вважати, що все втрачено. Важливо пам’ятати про мету та мотивацію, вірити у свої сили та можливості.
  Наш центр лікування наркоманів надає якісні послуги з позбавлення залежностей, забезпечуючи професійну підтримку та ефективні методики для пацієнтів. Ми прагнемо допомогти кожній людині подолати свої труднощі та повернутися до здорового та щасливого життя.

Заявка на консультацію

(лікування наркоманії)

Лікування від марихуани

Вживання марихуани може призвести до серйозної залежності, що негативно впливає на фізичне та психічне здоров’я людини. Тому лікування наркотиків є необхідним кроком для відновлення нормального життя. Воно складається з кількох етапів:

 1. Детоксикація організму від наркотиків Київ – очищення крові від залишків речовини та зняття синдрому відміни.
 2. Реабілітація – відновлення психічного здоров’я та соціальної адаптації пацієнта.
 3. Профілактика – запобігання рецидиву залежності та підтримка тверезого способу життя.
  Лікування наркотичної залежності має бути комплексним і включати всі три етапи, щоб досягти позитивних результатів та уникнути повторної залежності.

Наші спеціалісти

Від чого лікують марихуаною

Марихуана може не лише шкідливий, а й корисний вплив на організм людини. У деяких країнах трава дозволена у медицині. У цьому випадку вона називається медичною марихуаною або канабісом.
Медична марихуана допомагає деяким пацієнтам при лікуванні таких захворювань та станів:

 • епілепсія;
 • шизофренія;
 • мігрень;
 • депресія;
 • сильні болючі синдроми;
 • гіпертонія.
  Медична марихуана може застосовуватись у різних формах. Її курять, жують, вживають у вигляді таблеток чи капсул, наносять на шкіру як мазей чи гелів, вдихають як аерозолів чи парів. Дозування та спосіб застосування залежать від конкретного захворювання та рекомендацій лікаря.

Фото наших приміщень для відпочинку під час лікування

Методи лікування залежно від марихуани

Серед методів лікування наркотичної залежності від марихуани можна виділити такі:

 • Медикаментозна. Застосування лікарських засобів для зняття синдрому відміни, зменшення тяги до наркотику та корекції психічних розладів, пов’язаних із вживанням марихуани. Можуть використовуватися антидепресанти, анксіолітики, антипсихотики, підшивка від наркоманії та ін.
 • Психотерапевтичний. Різні види психотерапії для роботи над причинами та наслідками залежності, формування мотивації до лікування та тверезості, розвитку навичок управління стресом та подолання спокуси вжити наркотик. Застосовується когнітивно-поведінкова терапія, мотиваційне інтерв’ю, гіпноз, арт-терапія та ін.
 • Соціальний. Надання соціальної підтримки пацієнтові в процесі лікування та реабілітації. Для цього підходить сімейна терапія, навчання та працевлаштування, корисне дозвілля і т.д.

Відео-відгуки лікування наркоманії у клініці «Ренесанс-Київ»

Наслідки вживання марихуани

Вживання наркотиків може мати серйозні наслідки здоров’ю людини. Залежно від дози, частоти та тривалості вживання марихуани можуть виникнути такі проблеми:

 • Для чоловіків – зниження рівня тестостерону та сперматогенезу, імпотенція, безпліддя, гінекомастія (збільшення молочних залоз), рак передміхурової залози.
 • Для жінок – порушення менструального циклу та овуляції, безпліддя, викидні, вроджені вади у дітей, рак молочної залози та шийки матки.
 • Для обох статей – підвищення ризику розвитку раку легень, гортані, рота та глотки, хронічний бронхіт, емфізема, астма, серцево-судинні захворювання, інсульт, гепатит, психічні розлади (шизофренія, психоз), порушення імунітету, остеопороз, старіння шкіри.
  Крім того, захоплення марихуаною може призвести до ламання – стану фізичного та психічного дискомфорту, що виникає при припиненні вживання наркотику. Вона може тривати від кількох днів до кількох тижнів і потребує медичної допомоги.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Клініка «Ренесанс-Київ»: лікування залежності від марихуани

Якісне лікування наркотичних залежностей можна отримати у клініці «Ренесанс-Київ». Всі ціни можна дізнатися тут – лікування наркоманії ціна. Це сучасний медичний центр, який спеціалізується на терапії шкідливих звичок. У нас працюють висококваліфіковані наркологи, психологи та реабілітологи, які мають великий досвід та професіоналізм.
У клініці «Ренесанс-Київ» ви отримаєте:

 • індивідуальний підхід та конфіденційність;
 • комплексне лікування та реабілітацію;
 • комфортні умови проживання.
  Якщо ви або ваш близький страждаєте від наркотичної залежності і хочете позбавитися цієї проблеми, зверніться до клініки «Ренесанс-Київ». Ми допоможемо вам повернутися до здорового та щасливого життя без марихуани. Реабілітація наркозалежних – ваш шлях до нового життя. Лікування наркоманії алкоголізму реабілітаційний центр закритого типу дозволить уникнути небажаного розголосу наркозалежності та спокійно розпочати нове життя. Наша лікарня для наркоманів надає комплексне лікування – зняття ломки, інтоксикацію та блокування потягу до наркотиків.

До та після лікування наркоманії
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Все доступно та зрозуміло пояснили, спланували подальше лікування. Легко та просто спілкуватися)

Герман
5/5

Хорошие специалисты, вежливый персонал. Комфортная клиника. Выбирал клинику по расположению, ближе к дому. Остался доволен качеством приема.

Даниел
5/5

Зверталися до цієї клініки за екстреною допомогою. Можу відзначити високий рівень професіоналізму лікаря. Його підхід нас повністю задовольнив, призначене лікування вже діє!

Олег

Запитання та відповіді про наркоманію

Аналіз крові та сечі може виявити метадон протягом 5-7 днів після введення препарату.
Синдром відміни триває 10-14 діб.
Оцените эту страницу