Лікування залежності від кокаїну

Клініки лікування наркоманії Ренесанс-Київ необхідна тим, хто хоче врятувати своє життя або життя близької людини від саморуйнування. Одним із найнебезпечніших наркотиків вважається кокаїн, від вживання якого щороку гинуть тисячі людей по всій планеті. Клініка «Ренесанс-Київ» готова надати кваліфіковану допомогу всім, хто її потребує.
Кокаїн – білий порошок, основу якого сполуки, одержувані з листя кокаїнового куща. Ця наркотична речовина – сильний нервовий стимулятор. Навіть після прийому кількох доз у людини розвивається важка фізична та психологічна залежність. Ще одна небезпека – часті передозування, оскільки після швидкого настання ефекту від наркотику контролювати дозу дуже складно. Серед наркоманів кокаїн називають також кокс, горіх, марафет.
Органічних аналогів у кокаїну немає, але є синтетичні, один з яких – крек. Крек – це дешевий замінник коксу, який виробляють хімічним шляхом, запускаючи лужну реакцію ефіру та соди. Крек небезпечний великим вмістом шкідливих домішок та відсутністю даних про допустимі дози. Позбутися кокаїнової залежності, використовуючи аналог, неможливо. Органічний наркотик діє потужніше за синтетичний.
Кокаїн приймають, вдихаючи через ніс, вводячи ін’єкційно у вену або у складі курильних сумішей. Крек курять, згортаючи наркотик у самокрутки. Багато хто поєднує кокаїн зі спиртним і стимуляторами, що набагато небезпечніше. Пацієнтів із такою комбінованою залежністю лікувати складніше.

Ціна лікування залежності від кокаїну в клініці «Ренесанс Київ»

Лікування залежності від кокаїнувід 15 000 грн
Детоксикація від кокаїну в стаціонарівід 4 000 грн
Лікування залежності від кокаїну в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога + тест на наркотики в сечі1 700 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн

Ознаки вживання кокаїну

Кокаїн сильно впливає центральну нервову систему (ЦНС). Вже після 10-15 хвилин з’являється відчуття ейфорії та розслаблення, приплив енергії. Основні ознаки та симптоми вживання наркотику:

 • розширені зіниці, червона слизова оболонка очей;
 • хронічний риніт;
 • поява гнійних запалень на шкірі та розчесів;
 • почастішання серцевого ритму, підвищення артеріального тиску;
 • метушливість, безладність рухів;
 • нервова збудливість;
 • сліди у сфері вен, якщо наркотична речовина приймається внутрішньовенно;
 • набряклість обличчя, зміна кольору шкіри.
  Поведінкові зміни:
 • енергійність (постійний рух, розмови та сміх),
 • виникнення почуття радості та легкості;
 • повне розкріпачення;
 • підвищення інтелектуальних здібностей;
 • відсутність спраги, апетиту, больових відчуттів;
 • покращення комунікативних навичок;
 • повна самовпевненість та відсутність самокритики.
  На 2-3 день після припинення прийому наркотику настає кокаїнова ломка, що супроводжується такими ознаками:
 • уповільнення рухової активності;
 • порушення мови;
 • необґрунтовано агресивна поведінка,
 • неприйняття оточуючих;
 • тривожність та панічний настрій;
 • болі в м’язах, судоми, оніміння в руках чи ногах;
 • розсіяність;
 • розлад шлунку;
 • тремор;
 • підвищення потовиділення;
 • прискорене серцебиття;
 • гучні звуки та яскраве світло діють дратівливо;
 • постійне почуття голоду та спраги;
 • почуття слабкості, виснаження організму;
 • порушення сну, кошмари;
 • тактильні галюцинації, наприклад, відчуття руху комах під шкірою.
  При прояві симптомів залежності не можна зволікати, консультація нарколога у разі обов’язкова. За своєчасної допомоги шанси на одужання досить високі.

Заявка на консультацію

(лікування наркоманії)

Лікування від кокаїну

Кокаїнова залежність розвивається швидко, а позбутися згубної пристрасті без лікарської допомоги неможливо. Залежно від коксу великі шанси на рецидив, тому підходити до терапії необхідно комплексно. Лікування наркоманії Київ відбувається у кілька етапів:

 1. Діагностика. Обов’язковою є консультація з лікарем-наркологом, збирання анамнезу.
 2. Звільнення від залишків речовини у крові. Швидка детоксикація організму необхідна задля унеможливлення симптомів абстиненції, недопущення розвитку ускладнень.
 3. Медикаментозна терапія. Необхідна для стабілізації психологічного стану, лікування супутніх захворювань.
 4. Реабілітація. Реабілітації наркозалежних – це найважливіший та обов’язковий етап терапії, що допомагає хворим повернутися до нормального життя.
  Часто наркотична залежність супроводжується психічними розладами, тому ми також пропонуємо інформацію про депресію та методи лікування цього стану.

Відео-відгуки лікування наркоманії у клініці «Ренесанс-Київ»

Методи лікування залежності

Медицина розвивається і з кожним роком з’являються нові методи лікування наркотичної залежності, що підвищують ефективність терапії. Як зазначають фахівці клініки «Ренесанс-Київ», головне – пам’ятати про комплексний підхід та розуміти, що кожен із методів застосовується та дає результат на різних етапах лікування. Відомі ефективні методи:

 • Психотерапія. Включає відвідування індивідуальних та групових сеансів. На індивідуальній терапії пацієнт готується до основної реабілітації: за допомогою фахівця виявляє причини розвитку залежності, усвідомлює смертельний вплив наркотику на організм. Групова терапія проводиться після індивідуальної. Спілкування з іншими залежними, які долають потяг до наркотику, дає пацієнтам стимул до помірності, допомагає завести друзів та придбати хобі.
 • Поведінкова терапія. Лікування спрямоване на виявлення та усунення факторів та психологічних проблем, що ведуть до зловживання наркотичними речовинами. Приклад такої терапії – управління у непередбачених ситуаціях. Метод ґрунтується на заохоченнях (гроші, призи) за помірність.
 • Плазмаферез. Очищення крові та плазми за допомогою медикаментів (на стадії детоксикації) від накопичених токсинів через прийом наркотиків. Результат – підвищення імунітету, регенерація клітин печінки.
 • Ксенонотерапія. Інгаляції з ксеноном нешкідливі та використовуються для полегшення абстинентного синдрому – допомагають налагодити сон, усунути напади тривожності та паніки, знизити рівень депресії та відновити правильну роботу головного мозку.
  Пацієнтам важливо розуміти, що підшивка від наркоманії чи детоксикація ефективні, якщо задіяти комплексний підхід.

Наші спеціалісти

Як кинути кокаїн

Самостійне лікування наркозалежності, яке не передбачає професійної допомоги, може бути небезпечним для здоров’я та неефективним. Щоб зробити терапію в клініці більш дієвою, пацієнту потрібно дотримуватись правил:

 • Виключити взаємодію з наркоманами, які не бажають змінити своє життя. Таке спілкування практично завжди призводить до рецидиву.
 • Пообіцяти собі, що ніколи не повернешся до вживання кокаїну, і завжди пам’ятати про втрачені можливості. Це стане додатковим стимулом.
 • Знайти підтримку серед рідних, близьких чи людей із такою самою проблемою (наприклад, групові анонімні зустрічі). Це дасть змогу ділитися своїми переживаннями, складнощами та перемогами.
 • Знайти хобі, зайнятися спортом, налагодити здоровий спосіб життя.
  Подолати залежність від коксу непросто. Якщо впоратися із потягом до наркотиків не вдається самостійно, спеціалізована клініка «Ренесанс Київ» допоможе зі зняття наркотичної інтоксикації.

Фото наших приміщень для відпочинку під час лікування

Наслідки вживання кокаїну

Наркотики згубно впливають весь організм. Наслідки вживання кокаїну:

 1. Дихальні шляхи. Порошок, що вдихається, подразнює слизову носоглотки, що призводить до хронічного риніту. При вживанні синтетичного креку розвивається постійний кашель та астма.
 2. ЦНС. Кокаїн руйнує головний мозок. У людей з кокаїновою залежністю часто спостерігаються судоми та епілепсія. Ще один типовий наслідок – галюцинації. Щоб їх побороти, залежний іноді наносить собі каліцтва, зокрема різальними предметами.
 3. Серцево-судинна система. Кокаїн завдає сильного удару по серцю та судинам. У залежних часто розвивається атеросклеротична поразка судин, починається серцева недостатність, порушується серцевий ритм, трапляються стрибки артеріального тиску. Це ключові фактори ішемічної хвороби серця та інфарктів.
 4. Імунна система. При запущеній наркоманії наркотик найчастіше приймають ін’єкційно. Для цього використовується один шприц на кілька людей, що призводить до зараження смертельними інфекціями – гепатит, ВІЛ тощо.
 5. Статева система. Кокаїн має властивості афродизіаку, під його дією посилюється статевий потяг. Але після того, як дія речовини закінчується, сексуальні можливості суттєво знижуються. Чоловіки-наркомани не можуть закінчити статевий акт, з’являється еректильна дисфункція, а при тривалому вживанні – імпотенція.
  Наслідки від кокаїну не поодинокі, а комплексні. Страждає весь організм, і після 5 років постійного вживання людина стає інвалідом.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Клініка «Ренесанс Київ»: лікування залежності від кокаїну

Кокаїн – друга з наркотичних речовин за рівнем небезпеки після героїну. Своєчасне лікування від наркотиків, реабілітація, робота з психотерапевтом та відвідування групових сеансів допоможуть подолати згубну звичку та не зірватися у майбутньому. Центр «Ренесанс-Київ» спеціалізується на лікуванні алкогольної та наркотичної залежності. На кожного пацієнта нашого центру чекає ефективне лікування від найкращих професіоналів з багаторічним досвідом та кваліфікацією за допомогою передового діагностичного обладнання, сучасних методик та медикаментів.

До та після лікування наркоманії
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Все доступно та зрозуміло пояснили, спланували подальше лікування. Легко та просто спілкуватися)

Герман
5/5

Хорошие специалисты, вежливый персонал. Комфортная клиника. Выбирал клинику по расположению, ближе к дому. Остался доволен качеством приема.

Даниел
5/5

Зверталися до цієї клініки за екстреною допомогою. Можу відзначити високий рівень професіоналізму лікаря. Його підхід нас повністю задовольнив, призначене лікування вже діє!

Олег

Запитання та відповіді про наркоманію

Аналіз крові та сечі може виявити метадон протягом 5-7 днів після введення препарату.
Синдром відміни триває 10-14 діб.
Оцените эту страницу