Лікування психічних розладів в Києві

 • Ренесанс
 • Лікування психічних розладів в Києві

Під психічним розладом мається на увазі широкий спектр патологічних станів у психіці, у яких спостерігаються зміни у поведінці, мисленні та емоціях хворого. Такі зміни впливають на професійну та особисту сферу. Самостійне лікування порушення психіки, як правило, не дає позитивних результатів, а лише ускладнює ситуацію. Саме тому так важливо своєчасно звертатися за кваліфікованою допомогою.
У центрі «Ренесанс-Київ» ми здійснюємо професійний підхід до надання допомоги у боротьбі з психічними розладами. Перш ніж приступати до госпіталізації та лікування пацієнта, ми пропонуємо таку послугу, як онлайн-консультація психіатра.

Вартість лікування психічних розладів у клініці Ренесанс Київ

Комплексне лікування психічних розладів (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Лікування психічних розладів вдень в Києві3 800 грн
Лікування психічних розладів уночі в Києві7 500 грн
Лікування психічних розладів амбулаторно2 000 грн

Лікування психічних розладів у стаціонарі

3 500 грн

Консультація психіатра для приватних компаній (консультація, тренінг, діагностика персоналу, тестування на виявлення алкоголю та наркотичних речовин)

10 000 грн

Лікування ПТСР

від 3 000 грн

Лікування біполярного розладу

від 3 000 грн

Лікування шизофренії

від 3 000 грн

Лікування панічних атак

від 3 000 грн

Лікування депресії

від 3 000 грн

Лікування депресії у денному стаціонарі

від 3 000 грн

Лікування депресії середньої тяжкості

від 3 000 грн

Лікування депресивного неврозу

від 3 000 грн

Лікування легких когнітивних розладів

від 3 000 грн

Лікування астенії

від 3 000 грн

Лікування деменції

від 3 000 грн

Лікування енурезу

від 3 000 грн

Лікування епілепсії

від 3 000 грн

Лікування неврозів

від 3 000 грн

Патопсихологічне дослідження

4 000 грн

Причини виникнення психічних розладів

Причинами розладів у психіці є різні соціальні, спадкові та біологічні фактори. При цьому об’єктом ураження стає головний мозок.
До основних зовнішніх причин розлади психіки відносять:

 • Домашнє насильство чи жорстоке поводження, перенесене у дитинстві.
 • Дія на організм отрут, хімікатів, лікарських засобів чи алкоголю.
 • Тривалий стрес, нервова та емоційна перенапруга.
 • Психотравмуючі ситуації у дорослому житті.
 • До внутрішніх належать такі фактори:
 • Генетична схильність.
 • Перенесені черепно-мозкові травми.
 • Пухлини в головному мозку.

Правильно визначити причину психічного захворювання зможе досвідчений психотерапевт після проведення діагностики. Виклик психотерапевта додому допоможе виявити первинні ознаки розладу, якщо людині важко виходити межі свого житла.

Види психічних розладів

Психічні розлади мають міжнародну класифікацію. До основних видів психічних захворювань належать:

 • Депресія. На сьогодні це досить поширене захворювання, яке спричиняє повну втрату інтересу до життя, безнадійність, апатію. Правильно поставити діагноз може лише лікар.
 • Шизофренія. Такий розлад має сильний вплив на розумові процеси людини, відчуття та поведінку в соціумі. Людина стає незрозумілою оточуючою. Найчастіше такий стан супроводжується галюцинаціями та маренням. Починати лікування шизофренії необхідно під наглядом досвідчених фахівців.
 • Посттравматичний стресовий розлад. Причиною розвитку ПТСР в людини є страшна чи шокова подія у житті, у якому він був або учасником чи свідком (війна, насильство, природна катастрофа, медичне втручання). Симптомами такого захворювання є гнів, нічні кошмари, емоційна втома, небажання спілкуватися з іншими, дратівливість та інші. Лікування стресу – важливий крок відновлення психічного здоров’я.
 • Дисоціативний розлад. Розглядається як розлад особистості, у якому людина прагне втекти від реальності. В результаті це може спровокувати роздвоєння особистості. Записатись на консультацію до психотерапевта можна на сайті нашого реабілітаційного центру.

Психічні розлади – досить складна медична проблема, яка може торкнутися кожної людини незалежно від її соціального становища чи місця проживання. Тому за перших ознак прояви психічних розладів необхідно звертатися до лікаря. Тоді хороший психіатр у Києві допоможе полегшити стан.

Заявка на консультацію

(лікування психічних розладів)

Наші спеціалісти

Симптоми психічних розладів

Психічні розлади мають низку загальних симптомів:

 • Зміни поведінки та мислення.
 • Спотворене сприйняття реальності.
 • Зорові та слухові галюцинації.
 • Поведінка відрізняється від встановлених норм у соціумі.
 • Явні проблеми із соціалізацією.
 • Вас переслідують панічні атаки лікування потрібно починати негайно.

Якщо ви помітили такі симптоми у себе, рідних чи близьких, тоді необхідно обов’язково звернутися до психотерапевта чи психіатра, який зможе дати професійну оцінку психічного здоров’я. Наша психіатрична клініка Ренесанс Київ – це висококваліфіковані фахівці, які надають якісну допомогу пацієнтам із психічними розладами.

Фото наших приміщень для відпочинку під час лікування

Методи лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Наш сучасний багатопрофільний комплекс створений з метою лікування психічних розладів, нарко- та алкозалежності та повернення людей до нормального повноцінного життя. У клініці працюють фахівці з багаторічним досвідом у галузі лікування порушень психіки.
У нашому центрі ми надаємо можливість лікування як удома, так і в стаціонарі. У сучасному будинку ми створили всі умови для комфортного перебування хворих. Весь процес відбувається абсолютно анонімно. Сучасні методи лікування в психіатрії із застосуванням психотерапії та медикаментів дозволяють досягти ефективних результатів. На нашому сайті ви зможете ознайомитися з прайс-листом та цінами на послуги.

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

 
5/5

Ми отримали все, навіщо і зверталися. Пройшов прийом вчасно і взагалі дуже добре. Усі ввічливі та уважні. Нас вислухали, дали рекомендації та призначили курс лікування.

Єгор
5/5

Для своей психокоррекции, я выбрал этот комплекс. Всё прошло комфортно и удобно. Доброжелательный персонал. Сделали всё проходит быстро и качественно. Такой подход, меня полностью устраивает.

Сергей
5/5

Мне очень все понравилось и врач, и клиника и все вместе взятое.

Анна

Питання та відповіді про психічні розлади

Важливо вчасно розпочати лікування психічних розладів, оскільки психічні розлади впливають різні аспекти життя: вони можуть негативно позначитися на фізичному здоров'я, порушити сімейні та громадські взаємини, зіпсувати кар'єру.
Визначення наявності психічного розладу вимагає професійної оцінки, але деякі ознаки можуть вказувати на його можливу наявність, включаючи зміни настрою, аномальну поведінку, порушення сну, проблеми з концентрацією та негативний вплив на життя та взаємини. Рекомендується звернутися до кваліфікованого фахівця для точної діагностики та лікування.
Час, необхідний для лікування психічних розладів, може значно змінюватись в залежності від типу та тяжкості розладу, індивідуальних особливостей пацієнта та обраного методу лікування. Деякі розлади можуть вимагати короткострокової терапії протягом декількох тижнів або місяців, тоді як інші можуть вимагати тривалого лікування, яке може тривати роками. Важливо консультуватися з фахівцем, який зможе визначити оптимальну тривалість лікування кожного конкретного випадку.
Так, психічні розлади можуть бути передані у спадок. Генетичні фактори можуть відігравати роль у розвитку деяких психічних розладів, таких як шизофренія, біполярний розлад та деякі форми депресії. Однак важливо відзначити, що спадковість є лише одним із безлічі факторів, що впливають на розвиток психічних розладів.
Оцените эту страницу