Лікування панічних атак в Києві

Неконтрольовані напади страху, що отримали назву «панічні атаки», можуть серйозно ускладнити життя людини, хоча прямої шкоди здоров’ю не завдають. У гіршому варіанті ці напади можуть призвести до розвитку патологічних залежностей та психічних розладів. Ми пропонуємо лікування панічних атак у Києві в умовах стаціонару або амбулаторно із застосуванням новітніх методик.

Наша клініка лікування панічних атак допомагає хворим впоратися з такими проявами паніки, як:

 • стан відчуження від себе;
 • відчуття того, що те, що відбувається нереально;
 • неминучий страх смерті;
 • страх втрати контролю за тілом;
 • страх виглядати божевільним або збожеволіти.

Ефективне лікування панічних атак неможливе без комплексного обстеження та точної діагностики, надати які може лише профільний медичний заклад.

Ціна лікування панічних атак у клініці «Ренесанс Київ»

Своєчасне звернення до лікаря дозволяє уникнути появи фобій та розвитку неврологічних захворювань. Після обстеження щодо проявів, схожих із симптомами захворювань ендокринної і серцево-судинної системи, епілепсії, лікар вибирає для пацієнта курс лікування.

Повноцінний курс лікування панічних атак включає наступні етапи:

 • “розвантаження” організму в санаторних умовах;
 • медикаментозна терапія для усунення симптомів захворювання та зменшення частоти нападів;
 • психотерапія (когнітивно-поведінкова терапія);
 • лікувальна фізкультура;
 • арт-терапія і т.д.

Нерідко хворі не бажають звертатися за медичною допомогою, оскільки вважають, що ціна лікування панічних атак може бути недоступною. Така думка не відповідає дійсності. Наша клініка пропонує різні способи лікування панічних атак за лояльними цінами. Для кожного пацієнта вартість визначається індивідуально.

Лікування панічних атак в Києвівід 3 000 грн
Комплексне лікування панічних атак у стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Лікування панічних атак в Києві (в стаціонарі, 3-х місна палата)від 4 000 грн
Лікування панічних атак в Києві (в стаціонарі, 2-х місна палата)від 5 000 грн
Лікування панічних атак в Києві (в стаціонарі, VIP одномісна)від 6 500 грн
Консультація психіатра, психотерапевта900-1 800 грн
Консультація психіатра, психотерапевта вдома (в Києві)від 3 500 грн
Консультація психіатра, психотерапевта онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45/60 хв.)900-2 500 грн

Заявка на консультацію

(лікування психічних розладів)

Наші спеціалісти

Панічні атаки, не обтяжені психічними розладами, іноді йдуть, але це означає лікування. Якщо ж людина страждає на психічні розлади чи залежність – без компетентних лікарів не обійтися.

Якщо вам чи вашим близьким потрібен лікар з лікування панічних атак у Києві – зателефонуйте до нашої клініки для консультації. Діагностикою та лікуванням панічних атак займається психіатр, який проводить клініко-анамнестичне обстеження. Компетентний психолог або психотерапевт проводить лікування панічних атак на підставі даних обстеження та лабораторних аналізів. Якщо діагностика захворювання спричиняє складне становище, підключаються лікарі інших спеціальностей – неврологи, наркологи, вони також можуть бути залучені до процесу лікування.

Крім того, наша клініка надає комплексне лікування шизофренії як у жінок, так і у чоловіків. Ми готові запропонувати якісну медичну допомогу та ефективні методи терапії для покращення стану пацієнтів, які страждають від цього тяжкого психічного розладу.

Панічні атаки: причини, симптоми

Панічні атаки – це, коли в людини раптово починається дуже сильний страх, навіть якщо не видно явної причини. Це може бути страшно і бентежно для тих, хто стикається з цим. Є кілька причин та ознак цих атак.

Причини панічних атак:

 1.  Генетика: Якщо члени сім’ї теж стикалися з панічними атаками, то людина може мати схильність до них.
 2. Хімія мозку: Зміни в хімії мозку, такі як нерегулярності речовин, що впливають на настрій, можуть спровокувати атаки.
 3. Травми: Емоційні або фізичні травми можуть спричинити панічні атаки.

Симптоми панічних атак:

 1. Страх: Людина може відчути сильний страх, навіть якщо насправді небезпеки немає.
 2. Фізичні відчуття: Прискорене серцебиття, піт, тремтіння і запаморочення можуть супроводжувати атаку.
 3. Проблеми з диханням: Утруднене дихання та почуття ядухи часто трапляються при панічних атаках.

Для розробки ефективних методів лікування та подолання панічних атак необхідне глибоке розуміння цих явищ. Розуміння причин і механізмів, що лежать в основі панічних атак, дозволяє нам створювати індивідуалізовані програми терапії, спрямовані на покращення якості життя пацієнтів та їх здатність справлятися з цими труднощами. Крім того, наша клініка спеціалізується на лікування хронічної депресії, і ми готові надати детальну інформацію про наші методи та підходи до цієї проблеми.

Клініка, в якій лікують панічні атаки

Лікування панічних атак у стаціонарі

Найбільшою ефективністю відрізняється лікування панічних атак у стаціонарі. Вища ціна на лікування панічних атак в умовах стаціонару пояснюється тим, що пацієнтам надається повний комплекс послуг, що включає цілодобове медичне спостереження. Якщо у вас спостерігається синдром панічної атаки, і лікування в Києві необхідно термінове, зателефонуйте до нашої клініки. Вам не потрібно шукати, де в Києві лікують панічні атаки, для лікування яких необхідна спокійна ситуація. Наша клініка має затишні будиночки зі зручними меблями, розташованими в парковій зоні.

Наша психіатрична лікарня приватна, лікування панічних атак пропонує якісне обслуговування, що включає повноцінне харчування, розваги та приємне дозвілля. Центр лікування панічних атак гарантує конфіденційність, анонімність та безпеку для пацієнтів.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

 
5/5

Я приехала на 20 мин раньше, меня сразу же приняли. Пообщалась с доктором где-то полтора часа, но заплатила как за обычный часовой прием. Все было вежливо, культурно, доброжелательно!

Олена
5/5

Хороший сервіс, комфортно. Я запізнилася на прийом, але лікар мене дочекалася!

Вероніка
5/5

У нас приём был на дому. Евгений Григорьевич все доступно объяснил нам. Как будет, что проходить и в каких этапах.

Владимир

Питання та відповіді про панічні атаки

Панічну атаку можна відрізнити від інших захворювань за відчуттям нереальності, що з'явилося, або по гострому болю в центрі грудей.
Лікування панічних атак передбачає застосування психотерапевтичних методик та медикаментозну терапію.
Оцените эту страницу