Лікування алкоголізму у жінок в Києві

 • Home
 • Лікування алкоголізму у жінок в Києві

Алкоголізм – це хронічне захворювання, спричинене залежністю від спиртних напоїв. При тривалому вживанні етиловий спирт та продукти його розпаду вбудовуються у процеси обміну речовин в організмі, внаслідок чого людина не може відмовитись від чергової чарки. Споживання алкоголю стає для нього єдиною метою. Страждає соціальне життя, трудова діяльність, особливо сімейні відносини. У випадку з жінками-алкоголічками захворювання б’є за найуразливішими членами сім’ї – дітьми. Лікування алкоголізму жінки зазвичай відкладають, не вірячи, що їм потрібна допомога. Наша клініка «Ренесанс Київ» багато років займається терапією алкогольної та інших залежностей. Ми готові допомогти навіть у складних випадках, коли хвороба дійшла до занедбаної стадії і повернути пацієнтку до нормального життя.

Ціна лікування жіночого алкоголізму у клініці «Ренесанс Київ»

Ціна лікування жіночого алкоголізму доступна для всіх пацієнток. До того ж проблеми, пов’язані зі зловживанням алкоголем, призводять до значно більших витрат. Ми підтримуємо ціни на прийнятному рівні, щоб допомогти якомога більшій кількості жінок, які бажають позбутися шкідливої звички.

Ціна лікування жіночого алкоголізму в Києвівід 3 000 грн
Первинна консультація (діагностика + призначення лікування)900 – 1 200 грн
Курс лікування алкоголізмувід 3 500 грн
Комплексне лікування алкоголізму у стаціонарі
(лікування, проживання, харчування)
від 15 000 грн
Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + кодування від алкоголізму)11 700 грн
Виведення із запою (стаціонар VIP одномісний)5 500 грн
Виведення із запою (стаціонар палата 2-х місна)4 000 грн
Лікування алкоголізму вдень (Київ та область)3 000 грн
Кодування від алкоголювід 4 000 грн
Відновлення – Тривалість курсу від 14 до 28 днів500 – 700 грн/день
Кодування – вартість за один сеанс3000 – 5000 грн
Підшивання – вартість за один сеанс8000 – 10000 грн

  Записаться к врачу


  Лікарі, які лікують жінок від алкоголізму

  Для лікування жіночого алкоголізму наші висококваліфіковані лікарі використовують передові методики. Кожен співробітник регулярно проходить курси та навчання новинкам у сфері терапії адикцій різного типу. Наші лікарі відповідально підходять до кожного, хто звернувся, підбираючи найбільш ефективні в кожному випадку методи.

  Клініка, в якій лікують алкогольну залежність у жінок

  Переваги лікування жіночого алкоголізму у наркологічному центрі «Ренесанс Київ»

  Наш наркологічний центр «Ренесанс Київ» – це місце, де жінка може отримати професійну допомогу:

  • Лікування алкоголізму жінок проводиться цілою командою спеціалістів. З кожною пацієнткою працює 6 лікарів, які займаються своїми напрямками – детоксикація, кодування, психотерапія, лікування супутніх захворювань тощо;
  • Анонімність. Ми розуміємо, наскільки стигматизований жіночий алкоголізм у суспільстві, тому робимо все, щоб захистити пацієнток та їхніх близьких від розголосу;
  • Результативність. Сучасні та перевірені досвідом методики, які застосовують наші лікарі проти алкоголізму у жінок, показують високу ефективність. Ми застосовуємо різноманітні методи та підходи залежно від стадії захворювання, цілей терапії, супутніх патологій у пацієнтки.

  Підхід до лікування

  Лікування жіночого алкоголізму у наркологічному центрі «Ренесанс Київ» проводиться виключно на основі індивідуального підходу. Завдяки ретельній попередній діагностиці, вивченню анамнезу та інших умов, наші лікарі можуть підібрати найефективніший комплекс терапевтичних методів.

  Методи лікування жіночого алкоголізму

  Лікування від алкоголізму жінок ми виконуємо відповідно до загальноприйнятої світової практики, включаючи також власні напрацювання наших лікарів. У терапії задіюється комплекс методів, що доповнюють один одного:

  • лікарське зняття абстинентного синдрому;
   фізіотерапія;
  • медикаментозне лікування супутніх захворювань;
  • підтримка функцій внутрішніх органів;
  • психокорекція та психотерапія;
  • помірні фізичні навантаження та інші заходи.

  Етапи лікування жіночого алкоголізму

  Лікування алкоголізму у жінок проводиться у наркологічному центрі «Ренесанс Київ» поетапно, що покращує ефективність терапії. Насамперед наші фахівці спрямовують роботу на детоксикацію організму пацієнтки та зняття синдрому відміни. Після цього підбирають відповідний метод лікування – кодування, підшивання. У цей час і після нього з пацієнткою обов’язково працює психолог чи психотерапевт.

  Абсолютно безкоштовно надається підтримка близьким та рідним жінки. Вони отримують інформацію про організацію побутових умов після повернення пацієнтки додому, психологічну допомогу у подоланні співзалежності.

  Якість обслуговування та сучасне обладнання

  Перебувати у стаціонарі наркологічного центру «Ренесанс Київ» комфортно та безпечно. Відновлювальний курс, що триває 2-4 тижні, жінка з алкоголізмом проходить у зручних умовах. Ми передбачили все, що потрібне для повноцінної реабілітації:

  • комфортне житло;
  • тренажерний зал;
  • сауна;
  • дієтичне харчування;
  • час на розваги та спілкування.

  Лікувальні, масажні та фізіотерапевтичні процедури виконують професійні лікарі на сучасному обладнанні. Наша клініка оснащена за останнім словом техніки, тому лікування жіночого алкоголізму в «Ренесансі Київ» є ефективним і надійним.

  Комплексна реабілітація

  Кожна наша пацієнтка потрапляє до дбайливих рук досвідченого персоналу. Усі співробітники знають, як важливо створити сприятливі умови для позбавлення жінки від небезпечної звички. Крім того, реабілітація після лікування алкоголізму у жінки виконується комплексно та включає:

  • психотерапію та психологічну підтримку;
  • медикаментозне лікування;
  • трудотерапію;
  • спорт.

  Наші переваги

  До та Після лікування жіночого алкоголізму
  у клініці «Ренесанс Київ»

  Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

  Відгуки про лікування жіночого алкоголізму у наркологічному центрі «Ренесанс Київ» ви можете почитати на цій сторінці. Наша клініка вже допомогла безлічі жінок успішно впоратися зі згубною залежністю, про що свідчать залишені ними та членами їхніх сімей відгуки.

  5/5

  Очень внимательный и грамотный доктор. Всё объяснила доступным языком. Отдельная благодарность персоналу, который оперативно сработал и помог мне попасть на прием раньше, чем ожидалось.

  Виталий
  5/5

  Залишився дуже задоволений професіоналізмом та уважністю лікарів, а також атмосферою у клініці. Сподіваюся на подальше ефективне лікування. Спасибі!

  Ян
  5/5

  Була вперше у цій клініці. Переживання звичайно були, але потрапивши до середини, всі хвилювання зникли. Мене прийняли дуже привітно. Все зрозуміло пояснили, пригостили чаєм. Від консультації отримала все, що було необхідно.

  Наталія

  Питання та відповіді про жіночий алкоголізм

  Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
  Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
  Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
  Оцените эту страницу