Лікування алкоголізму у жінок в Києві

 • Ренесанс
 • Лікування алкоголізму у жінок в Києві

Алкоголізм – це хронічне захворювання, спричинене залежністю від спиртних напоїв. При тривалому вживанні етиловий спирт та продукти його розпаду вбудовуються у процеси обміну речовин в організмі, внаслідок чого людина не може відмовитись від чергової чарки. Споживання алкоголю стає для нього єдиною метою. Страждає соціальне життя, трудова діяльність, особливо сімейні відносини. У випадку з жінками-алкоголічками захворювання б’є за найуразливішими членами сім’ї – дітьми. Лікування алкоголізму жінки зазвичай відкладають, не вірячи, що їм потрібна допомога. Наша клініка «Ренесанс Київ» багато років займається терапією алкогольної та інших залежностей. Якщо Ви ставите питання: «Де лікують алкоголізм», ми готові допомогти навіть у складних випадках, коли хвороба дійшла до запущеної стадії, і повернути пацієнтку до нормального життя.

Ціна лікування жіночого алкоголізму в клініці «Ренесанс Київ»

Ціна лікування жіночого алкоголізму доступна для всіх пацієнток. До того ж проблеми, пов’язані зі зловживанням алкоголем, призводять до значно більших витрат. Ми підтримуємо ціни на прийнятному рівні, щоб допомогти якомога більшій кількості жінок, які бажають позбутися шкідливої звички.

Ціна лікування жіночого алкоголізму в Києві4 000 грн
Комплексне лікування жіночого алкоголізму у стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Виведення жінок із запоювід 3 500 грн
Виведення із запою вдома з кодуванням від жіночого алкоголізму в Києві8 500 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн
Кодування за методом Довженка5 000 грн
Ін’єкція алко-блокатора Дисульфірам, 1 рік для лікування жіночого алкоголізму7 000 грн
Комбіноване кодування від алкоголізму (Дісульфірам + Довженка)
11 500 грн
Імплантація блокатора алкоголю Еспераль із провокацією, 1 рік для лікування жіночого алкоголізму9 500 грн
Імплантація нарко-блокатора “Налтрексон” 3 міс. для лікування жіночого алкоголізму15 000 грн

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму у жінок)

Наші спеціалісти

Для лікування жіночого алкоголізму наші висококваліфіковані лікарі використовують передові методики. Кожен співробітник регулярно проходить курси та навчання новинкам у сфері терапії адикцій різного типу. Наші лікарі відповідально підходять до кожного, хто звернувся, підбираючи найбільш ефективні в кожному випадку методи.

Також наша команда готова надати допомогу виведення із запою в Києві, включаючи виведення із запою вдома у будь-який час доби, а в разі нагальної потреби — доставити хворого до клініки протягом години, забезпечивши екстрену медичну допомогу.

Клініка, в якій лікують алкогольну залежність у жінок

Відео-відгуки лікування алкоголізму у клініці «Ренесанс-Київ»

Переваги лікування жіночого алкоголізму в наркологічній клініці «Ренесанс Київ»

Наш наркологічний центр «Ренесанс Київ» – це місце, де жінка може отримати професійну допомогу:

 • Лікування алкоголізму жінок проводиться цілою командою спеціалістів. З кожною пацієнткою працює 6 лікарів, які займаються своїми напрямками – детоксикація, кодування, психотерапія, лікування супутніх захворювань тощо;
 • Анонімність. Ми розуміємо, наскільки стигматизований жіночий алкоголізм у суспільстві, тому робимо все, щоб захистити пацієнток та їхніх близьких від розголосу;
 • Результативність. Сучасні та перевірені досвідом методики, які застосовують наші лікарі проти алкоголізму у жінок, показують високу ефективність. Ми застосовуємо різноманітні методи та підходи залежно від стадії захворювання, цілей терапії, супутніх патологій у пацієнтки.

Підхід до лікування

Лікування жіночого алкоголізму у наркологічному центрі «Ренесанс Київ» проводиться виключно на основі індивідуального підходу. Завдяки ретельній попередній діагностиці, вивченню анамнезу та інших умов, наші лікарі можуть підібрати найефективніший комплекс терапевтичних методів.

Методи лікування жіночого алкоголізму

Лікування від алкоголізму жінок ми виконуємо відповідно до загальноприйнятої світової практики, включаючи також власні напрацювання наших лікарів. У терапії задіюється комплекс методів, що доповнюють один одного:

 • лікарське зняття абстинентного синдрому;
  фізіотерапія;
 • медикаментозне лікування супутніх захворювань;
 • підтримка функцій внутрішніх органів;
 • психокорекція та психотерапія;
 • помірні фізичні навантаження та інші заходи.

Етапи лікування жіночого алкоголізму

Лікування алкоголізму у жінок проводиться у наркологічному центрі «Ренесанс Київ» поетапно, що покращує ефективність терапії. Насамперед наші фахівці направляють роботу на детоксикацію організму пацієнтки та зняття синдрому відміни. Після цього підбирають відповідний метод лікування – кодування, підшивка від алкоголю в Києві. У цей період і після нього з пацієнткою обов’язково працює психолог чи психотерапевт.

Абсолютно безкоштовно надається підтримка близьким та рідним жінки. Вони отримують інформацію про організацію побутових умов після повернення пацієнтки додому, психологічну допомогу у подоланні співзалежності.
Ми використовуємо передові методики виведення із запою та лікування запійного алкоголізму. Кодування алкоголізму – метод психотерапевтичного впливу з ефектом усунення у хворого на потяг до вживання спиртного.
Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади, депресивний стан або навпаки депресія може спровокувати людину до вживання та надалі перерости у залежність. Не варто нехтувати та виключати цей стан, найкраще проконсультуватися з фахівцем, щоб вчасно побачити проблему.

Якість обслуговування та сучасне обладнання

Перебувати у стаціонарі наркологічного центру «Ренесанс Київ» комфортно та безпечно. Відновлювальний курс, що триває 2-4 тижні, жінка з алкоголізмом проходить у зручних умовах. Ми передбачили все, що потрібне для повноцінної реабілітації:

 • комфортне житло;
 • тренажерний зал;
 • сауна;
 • дієтичне харчування;
 • час на розваги та спілкування.

Лікувальні, масажні та фізіотерапевтичні процедури виконують професійні лікарі на сучасному обладнанні. Наша клініка оснащена за останнім словом техніки, тому лікування жіночого алкоголізму в «Ренесансі Київ» є ефективним і надійним.

Комплексна реабілітація

Кожна наша пацієнтка потрапляє до дбайливих рук досвідченого персоналу. Усі співробітники знають, як важливо створити сприятливі умови для позбавлення жінки від небезпечної звички. Крім того, реабілітація після лікування алкоголізму у жінки виконується комплексно та включає:

 • психотерапію та психологічну підтримку;
 • медикаментозне лікування;
 • трудотерапію;
 • спорт.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До та Після лікування жіночого алкоголізму
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

Відгуки про лікування жіночого алкоголізму у наркологічному центрі «Ренесанс Київ» ви можете почитати на цій сторінці. Наша клініка вже допомогла безлічі жінок успішно впоратися зі згубною залежністю, про що свідчать залишені ними та членами їхніх сімей відгуки.

5/5

Очень внимательный и грамотный доктор. Всё объяснила доступным языком. Отдельная благодарность персоналу, который оперативно сработал и помог мне попасть на прием раньше, чем ожидалось.

Виталий
5/5

Залишився дуже задоволений професіоналізмом та уважністю лікарів, а також атмосферою у клініці. Сподіваюся на подальше ефективне лікування. Спасибі!

Ян
5/5

Була вперше у цій клініці. Переживання звичайно були, але потрапивши до середини, всі хвилювання зникли. Мене прийняли дуже привітно. Все зрозуміло пояснили, пригостили чаєм. Від консультації отримала все, що було необхідно.

Наталія

Питання та відповіді про жіночий алкоголізм

Ціна на лікування жіночого алкоголізму варіюється від 4 000 до 18 000 грн, залежно від типу лікування. Всі ціни ви можете переглянути вище.
Клініка надає стаціонарне лікування, амбулаторне лікування та допомогу пацієнту вдома, а також консультації фахівців онлайн або виїзд додому.
Так, у нас є центр для реабілітації алкозалежних.
Оцените эту страницу