Лікування від алкоголізму в стаціонарі в Києві

 • Ренесанс
 • Лікування від алкоголізму в стаціонарі в Києві

Алкоголізм є безперервно прогресуюче захворювання. Характеризується патологічною схильністю до вживання спиртних напоїв. У міру розвитку хвороби людина перестає справлятися зі звичайними стресами та відчувати позитивні емоції, перебуваючи у тверезому стані. На третій стадії алкоголізму розвивається моральна та психічна деградація, виявляються розлади організму. Впоратися з цією проблемою допоможе клініка лікування алкоголізму Київ, виведення із запою анонімно та виведення із запою та кодування вдома.

За відсутності надходження спирту в організм людина з алкогольною залежністю зазнає страждань у фізичному та психічному плані, що змушує його приймати чергову дозу. Щоб позбавити пацієнта алкоголізму, у стаціонарі проводять детоксикацію, під час якої інтенсивно виводяться продукти розпаду етанолу. Це дозволяє стабілізувати стан здоров’я, уникнути явищ надмірної інтоксикації, а також знизити потяг до спиртного.

Якщо в одного з членів сім’ї розвивається алкоголізм, стаціонарне лікування допоможе уникнути конфліктів, психічних травм та насильства. Також це дасть змогу повернутися до нормальної трудової діяльності та уникнути повної деградації особистості.
Клініка також займається застосуванням алкоблокаторів, відомих також як «підшивка від алкоголю», є медикаментозною процедурою.

Ціна лікування алкоголізму в стаціонарі клініки «Ренесанс Київ»

Лікування алкоголізму в стаціонарівід 3 500 грн
Комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Лікування алкоголізму в стаціонарі 3-місна палата3 500 грн
Лікування алкоголізму в стаціонарі 2-місна палата4 500 грн
Лікування алкоголізму в стаціонарі VIP одномісна6 500 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога на дому (Київ)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн
Комплексне лікування жіночого алкоголізму в стаціонарівід 25 000 грн
Детоксикація від алкоголю в стаціонарівід 3 000

Ціна лікування алкоголізму в стаціонарі незрівнянно нижча за ті суми, які людина витрачає на алкоголь. Сюди ж варто включити витрати та моральні збитки, які зазнає родина алкоголіка від постійних запоїв та пов’язаних з ними неприємностей.

Лікування алкоголізму в стаціонарі, включаючи можливість закодувати від алкоголю, включає терапевтичні заходи, проживання і харчування. Ціна залежить від кількості місць у палаті та термінів перебування пацієнта. Пацієнти клініки зазначають, що ціни на лікування алкоголізму у стаціонарі дуже швидко окупаються відновленням працездатності та сприятливою атмосферою у сім’ї.

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Наші спеціалісти

У нашому стаціонарі для лікування алкоголізму працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, які мають досвід роботи у своїй сфері. У клініці застосовуються лише передові технології та методики, які довели свою ефективність.

Клініка, в якій лікують алкогольну залежність в стаціонарі

Відео-відгуки лікування алкоголізму в клініці «Ренесанс-Київ»

Етапи лікування алкоголізму в стаціонарі наркологічної клініки «Ренесанс Київ»

Лікування алкоголізму в Києві в стаціонарі проводиться спеціалістами клініки «Ренесанс Київ». До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід залежно від стадії захворювання, супутніх патологій та розладів. Стаціонарне лікування алкоголізму дозволяє швидко повернути людину до повноцінного життя та відновити працездатність. Також у нас є наркологи, часто алкоголізм супроводжується наркологією або ігроманія. Наші психотерапевти, психологи тощо, надають різний спектр послуг.

Лікування алкогольної залежності в стаціонарі проводиться в кілька етапів, які включають:

 • усунення абстинентного синдрому;
 • проведення дезінтоксикації;
 • медикаментозна терапія.

Крім застосування медикаментів, комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі включає сеанси психотерапії і допомогу в соціальній адаптації після повернення до звичайної життєдіяльності.

Зняття абстинентного синдрому

Лікування алкоголізму, у стаціонарі починається зі зняття абстинентного синдрому. Схема включає:

 • внутрішньовенні ін’єкції ізотонічних розчинів;
 • запровадження вітамінних препаратів;
 • пероральний прийом сорбентів;
 • прийом бензодіазепінів, що знімають тривожність та усувають дисфункцію вегетативної нервової системи.

Пацієнта поміщають у стаціонар для лікування алкоголізму за наявності наступних симптомів:

 • зневоднення;
 • виснаження;
 • тремор кінцівок, голови;
 • галюцинації та інші порушення свідомості.

Якщо у пацієнта на тлі алкоголізму розвиваються тяжкі захворювання внутрішніх органів, паралельно проводиться медикаментозне чи хірургічне лікування.
Часто алкогольная зависимость провоцирует психические расстройства, депрессия клиника лечение предоставляет «Ренессанс-Киев». Поэтому, чтобы избежать всех этих негативных последствий, необходимо вовремя оказать лечение. 

Дезінтоксикація організму

Лікування алкоголізму стаціонарно в Києві включає дезінтоксикацію – виведення з організму токсичних продуктів розпаду алкоголю. Вона полягає у використанні:

 • мінерально-вітамінних комплексів;
 • аналгетиків;
 • седативних засобів;
 • спазмолітиків;
 • протисудомних.

При сильній інтоксикації додатковими терапевтичними заходами усунення алкоголізму в стаціонарі є очищення за допомогою сорбентів, промивання шлунка та кишечника.

На тлі покращення самопочуття пацієнт може адекватно сприймати подальше стаціонарне лікування від алкоголізму.

Медикаментозне лікування

Медикаментозне лікування алкоголізму у стаціонарі проводиться для усунення гострих та хронічних соматичних патологій, спровокованих вживанням алкоголю. Після лабораторного та інструментального обстеження ми підбираємо індивідуальну терапію.

Стаціонарне лікування алкоголізму проводиться із застосуванням препаратів:

 • протиепілептичні;
 • ноотропні;
 • засоби зниження концентрації продуктів розпаду етанолу;
 • нейролептики, що усувають нав’язливі стани, нервозність, безпричинну тривогу, галюцинації;
 • гепатопротектори;
 • транквілізатори.

Індивідуально призначається лікування патологій інших систем та органів, що сформувалися через вживання алкоголю.

Індивідуальна чи групова психотерапія

Після того, як медикаментозне лікування від алкоголізму у стаціонарі закінчується, пацієнту призначається психотерапія. Це потрібно, щоб відновити психоемоційний стан та повернути до повноцінного життя у соціумі. Фахівці підбирають індивідуальну програму чи пропонують групові заняття.

Терапія може тривати від кількох місяців до кількох років.

Комплексна реабілітація

Реабілітація пацієнтів завершує комплексне лікування від алкоголізму у стаціонарі клініки «Ренесанс Київ». На даному етапі всі засоби націлені на відновлення емоційної сфери людини та корекції моральних норм, які зазнали змін у результаті руйнівного впливу алкоголю. Кінцева мета реабілітації – здатність повної реалізації людини у своїх правах та обов’язках перед собою, сім’єю та суспільством.

Для цього використовуються такі методи:

 • медикаментозний вплив;
 • фізичні навантаження;
 • психотерапевтичні заняття;
 • просвітницькі семінари та тренінги.

Переваги лікування алкоголізму в стаціонарі центру «Ренесанс Київ»

Переваги, що дає лікування алкоголізму у стаціонарі клініки «Ренесанс Київ»:

 • гарантія анонімності;
 • індивідуальний підхід у доборі терапевтичних методів;
 • ефективність;
 • безпека;
 • високий професіоналізм персоналу;
 • цілодобове спостереження.

Після лікування алкоголізму у стаціонарі пацієнт продовжує отримувати психологічну підтримку, що дозволяє мінімізувати ризик рецидиву.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До та Після лікування від алкоголізму
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

На сайті клініки можна ознайомитися з відгуками пацієнтів, які проходили стаціонарне лікування алкоголізму у Києві. Вони відзначають високу ефективність, відсутність тяги до спиртного та можливість повернутися до нормального життя після пережитого забуття.

Щоб дізнатися, що є лікування алкоголізму стаціонарно в клініці «Ренесанс Київ», достатньо зробити анонімний дзвінок, отримати консультацію та записатися на прийом.

5/5

Очень благодарна Ренессанс – Киев, за то, что помогли избавиться от депрессии. Большое спасибо врачам, которые помогали в критические моменты.

Мария
5/5

Сегодня в клинике прошел обследование. Остался очень доволен результатами работы врача. Внимание, доброжелательность и знание своего дела - это главное качество, которые помогают людям верить в лучшее. Спасибо!

Антон
5/5

Попал в Ренессанс – Киев, к психиатру-наркологу Царуку Е. Г. - очень внимательное отношение к пациентам, всегда успокоит, выслушает, даст правильный совет. Очень благодарен за внимание и рекомендации.

Стас

Запитання та відповіді про алкоголізм

Основні переваги лікування алкоголізму у багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології "Ренесанс Київ" - це лікування алкоголізму в стаціонарі, з можливістю проживання.
Детоксикація є лише першим етапом у тривалому процесі боротьби з проблемою алкогольної залежності. Проте проблема в тому, що алкоголік, відчувши себе краще, одразу прагне відсвяткувати одужання черговою порцією спиртного. Тому багато видів лікування алкоголізму включають кодування, метою якого є перемогти тягу пацієнта до алкоголю. Кодування включає психо-гіпнотичні сеанси.
Примусове лікування алкоголізму без бажання пацієнта не зможе принести очікуваного ефекту, тому фахівці клініки обов'язково для початку переконають пацієнта в необхідності проведення лікування. Звичайно ж, варто пам'ятати, що тіло зловживав алкоголем довгий час, дуже ослаблене і йому необхідний не тільки вітамінний комплекс, але й повна терапія для відновлення органів.
Оцените эту страницу