Лікування від алкоголізму вдома в Києві

 • Ренесанс
 • Лікування від алкоголізму вдома в Києві

Сучасний ритм життя, стрес, проблеми та складності призводять багатьох до пригніченого стану. Часто люди шукають втіху в алкоголі, що призводить до тяжкої залежності, яка руйнує життя. Позбутися згубної пристрасті виходить далеко не у всіх. Складно зізнатися самому собі та іншим, і тим більше звернутися за спеціальною допомогою. Якщо хворий відмовляється відвідувати лікаря, є вихід – клініка «Ренесанс-Київ» проводить лікування жіночого та чоловічого алкоголізму вдома.
Алкоголізм – важке захворювання, у якому з’являється стійка фізична і психоемоційна залежність від алкоголю, і навіть непереборна щодо нього потяг. Лікування алкоголізму вдома можливе, але успіх багато в чому залежить від стадії хвороби:

 1. Перша. Розвивається складне подолання бажання випити. За відсутності можливості бажання зникає, але з’являється знову. Вживання призводить до втрати контролю: з’являється дратівливість, агресія, провали пам’яті.
 2. Друга. Відзначається звикання до спиртних напоїв та запої. Залежність проявляється фізично – безсоння, проблеми зі здоров’ям.
 3. Третя. Відбувається повна деградація особистості, алкоголь стає сенсом життя. Вийти із запою дуже важко, терапія має проводитися під наглядом лікаря.За правильно підібраної методики на перших двох стадіях лікування від алкоголізму вдома досить ефективно.
  Спиртне руйнує як особистість, так і тіло, негативно впливаючи на:
 • нервову систему – депресія, агресія, асоціальність, схильність до насильства;
 • роботу серця та стан судин – можливі інсульти, інфаркти, аритмія тощо;
 • ШКТ – виразка шлунка, рак;
 • роботу печінки – цироз;
 • репродуктивні можливості та ін.

Ціна лікування алкоголізму вдома від клініки «Ренесанс-Київ»

Лікування алкоголізму вдома в Києві 3 800 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн
Виведення із запою вдома з кодуванням від алкоголізму (в Києві)8 500 грн
Виведення із запою вдома (в Києві)3 500 грн

За яких симптомів необхідно викликати нарколога для лікування алкоголізму вдома

Алкогольна залежність та запої – небезпечний стан. Бувають ситуації, коли виклик нарколога необхідний порятунку життя. Симптоми отруєння алкоголем:

 • випадки агресії;
 • нудота та блювання;
 • утруднене дихання та задишка;
 • судоми;
 • галюцинації;
 • слабкий пульс;
 • зміна кольору шкіри.
  Відсутність своєчасної допомоги може погіршити загальний стан і призвести до смерті.

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Етапи лікування алкоголізму вдома

Лікування алкогольної залежності вдома – перший етап на шляху до одужання. Досвідчені лікарі нашої клініки не просто приберуть симптоми, а й підберуть метод, щоб отримати свободу від залежності. Наші фахівці використовують лише передові методики лікування: медикаментозна терапія та прийоми психологічного впливу.
Анонімне виведення із запою – послуга комплексна, що включає кілька процедур, починаючи з огляду та опитування, закінчуючи роз’яснювальною бесідою з рідними. Від фахівця потрібна увага до кожної деталі та індивідуальний підхід до кожного пацієнта з урахуванням усіх його особливостей.
Також наша команда готова надати допомогу при виведенні із запою вдома, у будь-який час доби, а в разі нагальної потреби — доставити хворого до клініки протягом години, забезпечивши екстрену медичну допомогу.

Фото наших приміщень стаціонару для відпочинку під час лікування

Методи лікування алкоголізму вдома

Клініка «Ренесанс-Київ» використовує найефективніші методи, що застосовуються на лікування від алкоголізму в Києві.
 Лікування вдома починається з виведення із запою. Застосовуються медикаментозні крапельниці, що сприяють очищенню від токсинів, відновлення роботи організму. Після виходу із запою вдома ми пропонуємо такі методи терапії:

1.Кодування від алкоголю Київ. До цієї групи входить кілька підходів – лікування алкоголізму гіпнозом за методом Довженка, кодування шляхом введення ін’єкцій препаратів.

2. Підшивка від алкоголю. Вшивання у важкодоступне для пацієнта місце капсули із спеціальним препаратом (Торпедо, Еспераль, Тетлонг, Вівітрол). Підшитися від алкоголізму Київ — докладнішу інформацію можна дізнатися прямо зараз.
Лікування в стаціонарі. Комплексний підхід з медикаментозним лікуванням та психологічною допомогою.
Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади, депресія медикаментозне лікування надає наша клініка «Ренесанс-Київ». Тому щоб уникнути всіх цих негативних наслідків, необхідно вчасно надати лікування.

Відео-відгуки лікування алкоголізму у клініці «Ренесанс-Київ»

Переваги клініки «Ренесанс-Київ» у лікуванні від алкоголізму вдома

Довіритися нам та нашим фахівцям у лікуванні алкоголізму варто з кількох причин:

 1. Оперативний виїзд до будинку, швидке надання першої допомоги хворому.
 2. Комплексний та індивідуальний підхід. Наші фахівці мають різні методики лікування, які підбираються з урахуванням особливостей пацієнта.
 3. Повна анонімність. Ми дотримуємось політики конфіденційності для всіх пацієнтів.
 4. Сучасне обладнання. Клініка та лікарі мають все необхідне обладнання та медикаментозне забезпечення для ефективного лікування.
 5. Кваліфіковані спеціалісти. Лікуванням від алкоголізму займаються досвідчені лікарі-наркологи.
  Алкоголізм – серйозне захворювання, яке має лікуватись комплексно. Без кваліфікованої допомоги не обійтися, а самолікування є небезпечним для стану хворого. Не всі методики рівноцінні і всі вони працюють однаково всім залежних. Не бійтеся звертатися по допомогу!

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До та після лікування від алкоголізму в клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

На сайті клініки можна ознайомитися з відгуками пацієнтів, які проходили лікування алкоголізму у Києві. Вони відзначають високу ефективність, відсутність тяги до спиртного та можливість повернутися до нормального життя після пережитого забуття.

Щоб дізнатися, що є лікування алкоголізму в клініці «Ренесанс Київ», достатньо зробити анонімний дзвінок, отримати консультацію та записатися на прийом.

5/5

Очень благодарна Ренессанс – Киев, за то, что помогли избавиться от депрессии. Большое спасибо врачам, которые помогали в критические моменты.

Мария
5/5

Сегодня в клинике прошел обследование. Остался очень доволен результатами работы врача. Внимание, доброжелательность и знание своего дела - это главное качество, которые помогают людям верить в лучшее. Спасибо!

Антон
5/5

Попал в Ренессанс – Киев, к психиатру-наркологу Царуку Е. Г. - очень внимательное отношение к пациентам, всегда успокоит, выслушает, даст правильный совет. Очень благодарен за внимание и рекомендации.

Стас

Запитання та відповіді про алкоголізм

Основні переваги лікування алкоголізму у багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології “Ренесанс Київ” – це лікування алкоголізму у стаціонарі, з можливістю проживання.
Детоксикація є лише першим етапом у тривалому процесі боротьби з проблемою алкогольної залежності. Проте проблема в тому, що алкоголік, відчувши себе краще, одразу прагне відсвяткувати одужання черговою порцією спиртного. Тому багато видів лікування алкоголізму включають кодування, метою якого є перемогти потяг пацієнта до алкоголю. Кодування включає психо-гіпнотичні сеанси.
Примусове лікування алкоголізму без бажання пацієнта зможе принести очікуваний ефект, тому фахівці клініки обов'язково спочатку, переконати пацієнта у необхідності проведення лікування. Звичайно ж, варто пам'ятати, що тіло, що зловживало алкоголем довгий час, дуже ослаблене і йому необхідний не тільки вітамінний комплекс, а й повна терапія для відновлення органів, що постраждали.
Оцените эту страницу