Лікування ігроманії в Києві

У кожній людині є здорова частка азарту: усі люблять брати участь у різних іграх, брати участь у конкурсах, різних змаганнях, адже саме у грі людина може реалізувати це почуття. Але є й ті, хто користується цією рисою людського характеру, відкриваючи всілякі гральні заклади, тим самим затягуючи людину в азартні ігри. Рано чи пізно настає критичний момент — і настає час звертатися по допомогу до фахівця, адже втратити близьких, яких затягли азартні ігри, можна досить швидко.

Найцікавіше, що цей вид залежності не виникає через вживання будь-яких препаратів або хімічних речовин, як це відбувається при розвитку алкоголізму чи наркоманії. Ігроманія – це психічний розлад, що характеризується нестримною потягом до азартних розваг. Це може бути казино, ігри в інтернеті, ігрові автомати або залежність від ігор. Інший різновид лудоманії – участь у різних акціях чи заходах з метою отримання матеріальної винагороди (наприклад, лотереї, тоталізатори). Третя група – спекулятивний продаж, карткові ігри.

Ренесанс Київ – це клініка, де лікують ігрову залежність, вона допомагає подолати різні види ігрової залежності:

  • Лікування залежності від комп’ютерних ігор;
  • Лікування (кодування) від ігрових автоматів;
  • Лікування лудоманії;
  • Лікування (кодування) від азартних ігор.

Ціна лікування ігроманії в клініці «Ренесанс Київ»

Комплексне лікування ігроманії (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Лікування ігроманії в Києві
від 3 500 грн
Лікування ігроманії вдома в Києвівід 3 800 грн
Лікування ігроманії вночі в Києві
7 500 грн
Лікування ігроманії амбулаторно2 000 грн
Лікування ігроманії в стаціонарівід 3 000 грн
Реабілітація та лікування ігроманіївід 25 000 грн

Заявка на консультацію

(лікування ігроманії)

Клініка, в якій лікують ігрову залежність

Відео-відгуки лікування ігроманії у клініці «Ренесанс-Київ»

Чому розвивається ігроманія?

Лікування ігроманії в Києві (лікування залежності від комп’ютерних ігор) необхідне тисячам людей — і кількість пацієнтів нашої Клініки постійно зростає. Точну причину прогресування цієї недуги вченим встановити досі не вдалося, однак між усіма людьми, які виявили схильність до захворювання, є певна схожість. Насамперед, це люди, яким не вистачало в дитинстві сімейного тепла, участі в їхній долі, коханні. У багатьох з них були мрії та амбітні плани, пов’язані з кар’єрою, або бажання довести свою спроможність та значущість у суспільстві.

Мрія про швидкий і нескладний шлях до фінансової спроможності ставала фетишем, самоціллю – усім, заради чого варто жити. Після чергового програшу у людини настає найсильніша депресія, нерідко фіксуються випадки суїциду. Лудоманія – дуже підступне захворювання ще й тому, що багато хто сприймає його лише як погану звичку, а не системну проблему зі здоров’ям.

Основні ознаки залежності

Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «Ренесанс Київ» надає медичну допомогу у місті Київ за унікальною програмою, яка вже була оцінена зарубіжними фахівцями. Її спеціально розробляли разом із психологами, адже психологічна підтримка, як і фізична, відіграє часом ключову роль. У нас можуть отримати кваліфіковане лікування ігроманії (Київ), лікування азартної залежності, лікування залежності від ігрових автоматів та лікування залежності від комп’ютерних ігор, люди з різним ступенем залежності — і дуже важливо те, що ми до кожного знаходимо індивідуальний підхід, а також надаємо необхідну підтримку.

Лікування ігрової залежності в Києві

У медичній клініці «Ренесанс Київ» використовують чотири ключові цикли, які входять у лікування ігрової залежності :
  • діагностика;
  • фізіотерапевтичні процедури;
  • психологічна підтримка;
  • формування життєвих принципів та прерогатив: «Жити, любити, вчитися та залишити спадщину».

Ознайомитись детальніше з кожним з пунктів ви зможете у спеціальному розділі на сайті. Підкреслимо лише те, що гру (лікування якої займає у нас найкоротші терміни) це ще не вирок. Понад 5 тисяч людей із діагнозом «лудоманія» повернулися до звичного здорового життя, де немає місця хвороби. Записатися на консультацію просто – зателефонуйте, який вказаний на сайті. Ігрова залежність вимагає лікування послідовного та поетапного, при чіткому дотриманні установок лікаря.

Досить часто ігрова залежність лікування якої здійснюється самостійно, тільки посилюється, таким чином, значно затягується та ускладнюється подальша реабілітація. У нашій клініці встановлені цілком прийнятні ціни, які не завдадуть шкоди вашому гаманцю.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Основні етапи лікування ігрової залежності

“Діагностика”. На цьому етапі спеціаліст визначає, на якому рівні залежності знаходиться людина і який вид цієї залежності (комп’ютерні, азартні та ін.), Визначається і психологічний стан людини. На цьому етапі розробляється ефективний план лікування. Проте, дуже важливо, щоб ігроманія розцінювалася пацієнтом як хвороба, тобто було чітке розуміння необхідності лікування. Якщо пацієнт погоджується пройти курс лікування лише тому, що на цьому наполягають члени сім’ї чи близькі друзі, на ефект чекати не доводиться. Всі види залежностей успішно виліковуються тільки при повному усвідомленні проблеми самою людиною, її активним бажанням позбутися набутої патології.

“Відновлення”. На цьому етапі відбувається індивідуальна робота з пацієнтом. Таке лікування комп’ютерної залежності значно покращує фізичний стан людини, курс «Розвиток особистості» наново вчить людину отримувати щастя та задоволення від життя. На цьому етапі проводиться робота з рідними людьми пацієнта, що є важливим. Розробляється так званий “план тверезості”, на якому пригнічується бажання грати в азартні ігри.

“Соціальна адаптація”. На цьому етапі відбувається адаптація людини вже за рамками клініки, але під пильним контролем спеціаліста, можлива також допомога у пошуку роботи. Це один і найвідповідальніших етапів у лікуванні, коли людина, повертаючись додому, потрапляє у складні ситуації. У деяких випадках спокуса взяти участь у грі занадто велика, людина йому не в змозі протистояти. Проте практика показує, що наші методики працюють дуже результативно – пацієнти спокійно долають адаптаційний період, знаходять своє місце у суспільстві. Як правило, у них немає проблем з влаштуванням і на роботу, і відновлення соціальної активності.

Ви можете вибрати одну з двох ключових програм лікування ігроманії: «Ренесанс Київ» та «Відновлення». Від того, який курс ви оберете, залежатиме вартість. Ми раді надати вам допомогу та позбавити ваше життя від ігрової залежності!

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Потрібна була екстрена допомога для сина. Звернулися до Ренесансу – Київ. Лікар призначив лікування, дуже задоволені, дякую.

Микола
5/5

Нашли по рекомендации в интернете. Добрались без проблем, приняли нас вовремя. Что касается самой клиники - при входе кулер с водой, в наличии чистые бахилы. На ресепшене приветливый персонал, предложили кофе, пока ожидали прием. В целом, нас все устроило.

Аружан
5/5

О клинике узнал из социальных сетей. Записался на прием к психотерапевту. Думал будет хуже, но доктор очень внимательно выслушала все мои жалобы, сделала заключение и порекомендовала сдать дополнительные анализы. Приемом я очень доволен, буду теперь обращаться в «Ренессанс-Киев» при необходимости. Рекомендую.

Сергей

Запитання та відповіді про ігроманію

Ціна лікування ігроманії варіюється від 3 500 до 18 000 грн, залежно від типу лікування. Всі ціни ви можете переглянути вище.
Клініка надає стаціонарне лікування, амбулаторне лікування та допомогу пацієнту вдома, а також консультації фахівців онлайн або виїзд додому.
Оцените эту страницу