Лікування депресії в Києві

Депресія – це тривалий пригнічений стан, апатія, відсутність радості в людини. За оцінками ВООЗ, понад 700 мільйонів людей у ​​всьому світі страждають від цього розладу. Небезпека депресії – у соціальній та трудовій дезадаптації людини, а також у суїцидальних настроях. Не треба чекати, коли «поганий настрій» пройде саме: лікування депресії можливе та необхідне. Для цього застосовуються психотерапевтичні методи, препарати, а також комплекс інших методів.

Наша приватна психіатрична лікарня Київ спеціалізується на лікуванні депресивних станів та напрацювала великий досвід у цій сфері. Ми намагаємося надати допомогу кожному, хто звернувся. Лікування депресії у жінок та чоловіків, а також спричиненої різними причинами, відбувається по-різному. Наші спеціалісти підбирають індивідуальний підхід до кожного клієнта на основі ретельної попередньої діагностики.

Ціна лікування депресії у клініці «Ренесанс Київ»

 
Лікування депресії в Києвівід 3 000 грн
Комплексне лікування депресії в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Лікування депресії в Києві (в стаціонарі, 3-х місна палата)від 4 000 грн
Лікування депресії в Києві (в стаціонарі, 2-х місна палата)від 5 000 грн

Лікування депресії в Києві (в стаціонарі, VIP одномісна)

від 6 500 грн

Консультація психіатра, психотерапевта

900-1 800 грн

Консультація психіатра, психотерапевта вдома (в Києві)

від 3 500 грн

Консультація психіатра, психотерапевта онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45/60 хв.)

900-2 500 грн

Заявка на консультацію

(лікування психічних розладів)

Клініка, в якій лікують депресію

Симптоми та ознаки депресії

Ефективне лікування депресії (лікування невротичної депресії) можливе на будь-якій стадії захворювання. Але що раніше людина звернеться по допомогу, то менше проблем принесе розлад. Для цього потрібно знати ознаки депресії:

 • апатія, відсутність інтересу до навколишнього світу, втрата задоволення від тих занять, що раніше подобалися;
 • упадницькі настрої, небажання будувати плани та мріяти;
 • слабкість, сонливість, нездатність стати вранці з ліжка;
 • різноманітні соматичні прояви – біль у животі та грудях, головний біль, різке схуднення або набір ваги, холод у кінцівках, запаморочення тощо;
 • часті плачі без явної причини;
 • втрата сексуального бажання;
 • відсутність порозуміння з близькими;
 • проблеми з висловлюванням своїх думок, прийняттям навіть простих рішень (наприклад, що приготувати на вечерю).

Це не всі ознаки, тому що у чоловіків та жінок симптоматика може відрізнятися. Наприклад, чоловіча депресія найчастіше маскується алкоголізмом. Наші фахівці успішно займаються виявленням ознак та лікуванням депресії, тому у разі підозр ви завжди можете звернутися до нас за кваліфікованою допомогою.

Види депресій, які лікують у приватній клініці «Ренесанс Київ»

Умовно всі види депресії поділяються на ендогенні та екзогенні, тобто внутрішнього (проблеми з гормонами) та зовнішнього (стреси) походження. Наприклад, ПТСР (посттравматичний стресовий розлад) часто призводить до депресії. ПТСР – це важкий стан, що виникає внаслідок сильно травмуючої події або кількох подій. Як приклад такого розладу можна згадати солдатів, які пройшли гарячі точки.

Проте останні дослідження показують, що зовнішні фактори є лише спусковим гачком для запуску гормональних порушень, а саме – дефіциту гормонів радості та задоволення. Наш центр лікування депресії «Ренесанс Київ» пропонує послуги з терапії різних типів цього розладу:

 • Великий депресивний розлад (клінічна депресія);
 • Сезонна депресія (пов’язана із нестачею сонячного світла);
 • Біполярний розлад (періоди апатії чергуються з періодами підвищеної фізичної та розумової активності);
 • Психотична депресія (гостра, із нападами психозу);
 • Післяпологова;
 • Меланхолійна та анестетична (обидві форми супроводжуються важкими симптомами).
  Атипова.

Лікування хронічної депресії в нашій клініці проводять кваліфіковані лікарі та психотерапевти (консультація психотерапевта, Київ). Ми ґрунтуємося на міжнародних протоколах діагностики та лікування, тому пацієнти та їхні близькі можуть розраховувати на тривалу ремісію.

Чому слід лікувати депресію негайно

Депресія завжди супроводжується порушенням біохімії мозку. Якщо не лікувати проблему, можливі незворотні структурні зміни у клітинах та тканинах мозку, хвороба Альцгеймера, інсульт та інші нервово-психічні захворювання. Не виключені й такі наслідки:

 • зниження працездатності та, як наслідок – рівня життя, руйнування кар’єри;
 • порушення сну – безсоння вночі та сонливість вдень;
 • відмова від їжі, анорексія;
 • панічні атаки;
 • хронічна втома, занепад сил;
  ризик суїциду.

Це лише наслідки для самого хворого. Страждають і його близькі, особливо ті, про кого людина піклується (діти, старші батьки, домашні тварини). При виникненні найперших ознак, а тим більше, якщо проблема запущена, потрібно звертатися до фахівця. Лікування депресії в стаціонарі в нашій клініці «Ренесанс Київ» допомагає зняти важкі симптоми і почати шлях до одужання. Крім того, ви можете отримати інформацію про те, де лікують шизофренію, а також дізнатися лікування панічної атаки ціна.

Варіанти лікування депресії в клініці

Наша клініка «Ренесанс Київ» пропонує стаціонарне лікування депресії у Києві. Терапія проводиться комплексно: застосовуються фармацевтика, психотерапія, робота з психологом. Підбір препаратів та методик для психотерапії виконується на основі діагностики, для чого ми маємо все необхідне обладнання.

Люди в гострих станах не залишаються самі, а перебувають у дбайливих руках помічників і медпрацівників. Ми підготували по-домашньому затишні номери, де пацієнти мешкають під час лікування. Також у нашому центрі є спільні кімнати для відпочинку та розваг, спортзал, басейн, кабінет масажу.

Лікування депресії: ціна в Києві

Ціна на лікування депресії у нашому центрі доступна кожному. Незважаючи на доступну вартість, якість послуг на висоті. Наші фахівці мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи з клієнтами з різними типами депресії. Дізнатись ціни на стаціонарне, психотерапевтичне та медикаментозне лікування депресії ви можете у прайс-листі або зв’язавшись з нашим менеджером по телефону.

Скільки триває курс лікування депресії

Тривалість лікування депресії залежить від форми розладу, його стадії поточного стану пацієнта. Для якнайшвидшого одужання необхідно небагато – виконувати поради лікаря і вірити в лікування.

Після того як курс лікування депресії завершено, кожен наш пацієнт може розраховувати на докладні консультації та допомогу від спеціалістів.

Допомога існує!

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

 
5/5

Врач располагает к себе пациента, да и вообще, атмосфера в комплексе достаточно дружелюбная. Я остался доволен!

Олександр
5/5

Администраторы в клинике очень вежливые - заранее перезванивают, скидывают геолокацию. Мне понравилось.

Алиса
5/5

Записувалась через сайт до вільного фахівця. Зауважень щодо якості виконаної послуги немає, все було зроблено добре. По обслуговуванню в комплексі все було, прийом провели вчасно.

Дарина

Запитання та відповіді про депресію

Іноді депресія проходить сама (переходить у стадію ремісії), але це гарантія того, що вона більше не повернеться. Надовго позбавитися проблеми допоможе комплекс заходів, що пропонуються нашою клінікою.
Оскільки точних причин виникнення депресії поки що не названо, то й профілактика сьогодні неспецифічна: здоровий спосіб життя, баланс роботи та відпочинку, повноцінне харчування.
На ранніх стадіях екзогенної депресії впоратися з нею можна психотерапією.
Оцените эту страницу