Лікування депресії на денному стаціонарі в Києві

 • Ренесанс
 • Лікування депресії на денному стаціонарі в Києві

Багато людей схильні до депресивних розладів, і це слід визнавати і обов’язково надавати допомогу. Усереднені показники свідчать, що на депресію страждає 3,8% людей на планеті, причому максимальна кількість спостерігається у віковій групі старше 60 років.
Депресивний стан не можна пускати на самоплив, оскільки він призводить до ускладнень – адиктивної поведінки, захворювань серця, суїцидів. Тому при виявленні хвороби потрібне лікування депресії у стаціонарі. Приватна психіатрична клініка «Ренесанс-Київ» спеціалізується на терапії депресивних розладів.
Ще однією серйозною проблемою є ПТСР – посттравматичний стресовий розлад. Може виникати у разі тяжких емоційних травм. Людина може переживати, коли бачить або дізнається про подію, яка несе загрозливий вплив. Всі люди, незалежно від віку та статі, схильні до цього розладу. Основні симптоми виявляються у нав’язливих спогадах, уникненні думок, людей та місць, негативних змін у мисленні. Щоб допомогти людині з таким розладом, зверніться до нашої клініки. Ми виконуємо лікування ПТСР у Києві за перевіреними методиками.

Вартість лікування депресії в стаціонарі клініки «Ренесанс Київ» 

Наша клініка надає ефективне лікування депресії у стаціонарі у Києві. Отримати консультацію психолога, психіатра та психотерапевта ви можете за доступною ціною.
Наш стаціонар має комфортні палати для проживання. Наш стаціонар пропонує комфортабельні палати для проживання та широкий спектр додаткових послуг. У нашій клініці «Ренесанс-Київ» ретельно підібрано медичний персонал: лікарі вищої категорії з профільною освітою, які постійно вдосконалюють свої навички та практику. Тут ви також можете ознайомитись з цінами на лікування панічних атак Київ та отримати інформацію про методи шизофренія лікування. Також у нас є масажний кабінет, басейн та навіть більярдна. У клініці «Ренесанс-Київ» працюють лікарі вищої категорії, які мають профільну освіту, а також постійно удосконалюють свою практику.

Лікування депресії в денному стаціонарі в Києвівід 3 000 грн
Комплексне лікування депресії у денному стаціонарі в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн

Лікування депресії в денному стаціонарі в Києві (у стаціонарі, 3-х місна палата)

від 4 000 грн

Лікування депресії в денному стаціонарі в Києві (у стаціонарі, 2-х місна палата)

від 5 000 грн

Лікування депресії в денному стаціонарі в Києві (у стаціонарі, VIP одномісна)

від 6 500 грн

Консультація психіатра, психотерапевта

900-1 800 грн

Консультація психіатра, психотерапевта вдома (в Києві)

від 3 500 грн

Консультація психіатра, психотерапевта онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45 хв.)

900-2 500 грн

Заявка на консультацію

(лікування психічних розладів)

Клініка, в якій лікують депресію

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Що пропонує наша клініка?

Так як депресія може мати різні форми та прояви, потрібен індивідуальний підхід для вирішення цієї проблеми. Тому необхідно здійснювати лікування депресії у стаціонарі.

Перш ніж розпочати лікування, слід провести діагностику. Діагностика – це необхідний крок для того, щоб виявити ознаки та причини виникнення депресії та почати лікування депресії у Києві. Згодом підбирається потрібне лікування – методи та підходи для усунення захворювання.

Терапією депресивних розладів займаються наші найкращі фахівці – психіатри, психологи, психотерапевти. Щоб вилікувати депресію, потрібна не лише консультація психолога, а й ще медикаментозна підтримка. У стаціонарі за цим можна простежити якнайкраще, чим і займаються наші фахівці. Після усунення важкого стану ми проводимо психосоціальну корекцію. 

Як зрозуміти, що час звертатися до стаціонару?

За своїм ментальним здоров’ям слід стежити так само ретельно, як і за фізичним. На посилення депресії та необхідність лягти в стаціонар на лікування вказують такі симптоми: 

 • Постійно пригнічений настрій, який триває місяцями.
 • Втрата колишніх інтересів, неможливість отримати задоволення від того, що тішило раніше.
 • Апатія, стомлюваність та загальмованість.
 • Порушення соціальної адаптованості, часті перепустки роботи чи навчання.
 • Нехтування доглядом за собою, дітьми, вихованцями. 

У людини порушується режим сну та знижується апетит, виникає відчуття провини. У такому стані хворому властиве самоосуд, можуть виникати суїцидальні настрої. 

Методи лікування депресії у стаціонарі

Використання методик та прийомів лікування залежить від ступеня захворювання. Розглянемо, як лікують депресію у лікарні «Ренесанс-Київ».

Психотерапія

Під час роботи з психологом людині допомагають визначити негативні переконання та пропонують замінити їх позитивними. На сеансах пацієнту виходить відновити почуття задоволення своїм життям, навчитися приймати стрес і контролювати його в житті.

Фізіотерапія

Фізичні вправи, масаж та інша дія на організм дуже корисні для людини. Вони сприяють припливу крові до мозку, а також піднімають настрій.

Фармакотерапія

Оскільки депресивні розлади мають фізіологічну причину – брак гормону щастя, для лікування підбираються препарати різних груп, які сприяють збільшеному потраплянню серотоніну в клітини мозку. Підбором препаратів та коригуванням схеми їх прийому займається спеціаліст-психіатр. 

Скільки триває лікування у стаціонарі?

Лікування депресії у денному стаціонарі може мати різну тривалість. Воно залежить від різних факторів:

 • інтенсивність захворювання;
 • причини, що спричинили депресію;
 • ступінь прогресування одужання;
 • прагнення пацієнта подолати хворобу.

Ефективність виходу з депресії залежить як від методик лікування, а й від самого хворого. Тому ми рекомендуємо пацієнтам нашої клініки прислухатися до порад та рекомендацій наших лікарів, не ігнорувати лікування та не згортати з дороги.

Лікування в стаціонарі може тривати від трьох тижнів за кілька місяців залежно від результативності підібраної терапії.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Мы довольны приемом у Царука Е. Г. Назначенное им лечение очень помогло, проблемы наши довольно быстро решились.

Виталина
5/5

В принципе, обслуживание и соотношение цены и качества меня там устраивают.

Дмитро
5/5

Все пішло чудово. За підсумком отримав те, що мені було потрібно. Запитань не залишилося.

Андрей

Запитання та відповіді про депресію

Однозначно помагає. Тут пацієнт перебуває під контролем досвідчених фахівців, які завжди готові прийти на допомогу, якщо така буде потрібна. Він потрапляє в нову обстановку та абстрагується від негативних факторів, які спричинили депресивний стан. Коли пацієнт перебуває у стаціонарі, лікарю простіше підібрати ефективне медикаментозне лікування.
Не рекомендується застосовувати самолікування при депресії. Приймати таблетки, пити рослинні настої, які впливають психічний стан, без призначення лікаря заборонено. Є ризик погіршити проблему або отримати захворювання внутрішніх органів. Для самопідтримки у разі відсутності можливості лягти до стаціонару підходять такі методи, як медитації, помірні фізичні навантаження, повноцінний відпочинок.
Оцените эту страницу