Лікування депресії середньої тяжкості в Києві

 • Ренесанс
 • Лікування депресії середньої тяжкості в Києві

Депресією називається різновид психічного розладу з характерною симптоматикою та серйозними наслідками за відсутності кваліфікованої медичної допомоги. Одним із критеріїв щодо ступеня тяжкості є тривалість періоду, під час якого симптоматика найбільш виражена, та тривалість ремісії. Якщо при тяжкій стадії можливі галюцинації та повний відхід від дійсності, то виражена депресія середньої тяжкості проявляється затяжним безсонням, хронічною втомою та іншими симптомами. Однак тривати цей період може місяцями.

Вартість лікування депресії середньої тяжкості у клініці «Ренесанс Київ»

Лікування депресії середньої тяжкості  в денному стаціонарі в Києвівід 3 000 грн
Комплексне лікування депресії середньої тяжкості у денному стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн

Лікування депресії середньої тяжкості в денному стаціонарі в Києві (в стаціонарі, 3-х місна палата)

від 4 000 грн

Лікування депресії середньої тяжкості в денному стаціонарі в Києві (в стаціонарі, 2-х місна палата)

від 5 000 грн

Лікування депресії середньої тяжкості в денному стаціонарі в Києві (в стаціонарі, VIP одномісна)

від 6 500 грн

Консультація психіатра, психотерапевта

900-1 800 грн

Консультація психіатра, психотерапевта вдома (в Києві)

від 3 500 грн

Консультація психіатра, психотерапевта онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, 45/60 хв.)

900-2 500 грн

Заявка на консультацію

(лікування психічних розладів)

Клініка, в якій лікують депресію середньої тяжкості

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Причини виникнення

Виникнення психічного розладу деяких випадках безпосередньо пов’язані з фізичним станом. Пацієнти з соматичними захворюваннями (онкологічні, судинні, хірургічні патології) схильні до депресивних розладів. Люди можуть втратити здатність критично оцінювати власний психічний стан, що призводить до появи панічних атак та подальшого розвитку депресії.

Наша клініка «Ренесанс-Київ» здійснює лікування панічних атак у Києві із застосуванням новітніх методик та ефективних препаратів. Курс лікування підбирається індивідуально на основі даних обстеження та анамнезу пацієнта.

Причинами депресії можуть бути:

 • спадковість;
 • вплив оточення;
 • стреси;
 • підвищена емоційність;
 • пасивна життєва позиція;
 • підвищена тривожність;
 • психічні розлади в анамнезі. 

У жінок розлад може виникнути внаслідок змін гормонального фону, клімаксу, дисфункції щитовидної залози, вагітності та пологів.

Привести до формування депресивного стану можуть захворювання надниркових залоз та щитовидної залози, розсіяний склероз, ВІЛ-інфекція, інсульт, пухлини головного мозку, хвороба Паркінсона. Нерідко причина захворювання полягає в алкоголізмі, неконтрольованому прийомі ліків, наркоманії.

Визначити патологію непросто, у результаті хворі пізно звертаються до лікаря. При своєчасному зверненні за медичною допомогою та суворому дотриманні вказівок лікарів захворювання виліковне. 

Ознаки та симптоми депресії середньої тяжкості

У клінічній картині депресія середньої тяжкості – це насамперед загальна пригніченість та загальмованість процесів життєдіяльності.

Симптоми депресія середньої тяжкості поділяються за емоційними, розумовими, фізіологічними та поведінковими ознаками наступним чином: 

 • суттєво знижуються працездатність та фізична активність;
 • розумові процеси уповільнюються;
 • знижується самооцінка;
 • з’являються суїцидальні думки;
 • спостерігається затяжне безсоння з труднощами засинання та частими пробудженнями, характерна відсутність відчуття відпочинку;
 • знижується апетит аж до відмови від їжі;
 • знижується маса тіла. 

Безсоння при депресії може тривати тижні і місяці, результатом чого стають загальмованість розумових процесів, порушення пам’яті та уваги, втрата здатності ставити цілі та реалізовувати їх, песимістичне сприйняття світу. Людина виникає відчуття безпорадності, що відбувається здається нереальним. Результат – нав’язливі думки про суїцид до спроб самогубства.

На фізіологічному рівні погіршується імунний захист. Депресивні думки призводять до того, що імунна система починає збоїти та виникають часті інфекційні захворювання. У роботі функціональних систем організму починається дисбаланс, результатом чого може стати розвиток серцево-судинного захворювання, проблеми з нервовою системою або ШКТ. 

Види депресій середньої тяжкості

Депресивні прояви, зокрема депресія середнього ступеня тяжкості, поділяються на кілька різновидів: 

 • періодична (класична) із тривалістю до кількох років;
 • біполярна (першого та другого типу);
 • атипова зі схильністю до панічних атак;
 • сезонна. 

Симптоми депресії можуть також сигналізувати про розвиток шизоактивного або біполярного розладу, шизофренії, тому діагностику слід доручити фахівцям нашої клініки. 

Чим відрізняється депресія середньої тяжкості від інших її стадій?

Від інших стадій депресія середньої тяжкості відрізняється симптоматикою, ознаками та наслідками за відсутності своєчасного лікування. Однією з основних ознак є тривалість періодів загострення та ремісії. Якщо психодіагностична шкала Бека або Гамільтона вказала на те, що у пацієнта виражена депресія середньої тяжкості, що робити та які заходи застосовувати, визначає кваліфікований психолог/психотерапевт. Самостійна стійка ремісія у пацієнтів із депресією середньої тяжкості неможлива. Людина не в змозі впоратися із проблемою самостійно.

Для середньої тяжкості депресії характерним є прояв пригніченого стану на фізіологічному рівні – погіршення стану органів та систем організму. Тому до лікування підключаються терапевти та вузькопрофільні фахівці. 

Діагностика та лікування депресії середньої тяжкості

Перед лікуванням виражена депресія середньої тяжкості діагностується так: 

 • виключаються захворювання зі схожими симптомами на основі даних обстеження та результатів аналізів;
 • проводиться психологічна діагностика шляхом опитування пацієнта;
 • застосовуються тести виявлення рівня тривожності та інших симптомів (включаючи схильність до суїциду). 

Якщо у пацієнта діагностовано депресію середньої тяжкості, лікування починається з психологічної допомоги. Залежно від загального стану пацієнта, лікування депресії в Києві, може бути амбулаторним або стаціонарним. Курс лікування включає застосування психотерапевтичних методик, лікарської терапії та соціальної реабілітації. Використовуються також допоміжні методи у вигляді арт-терапії, аромотерапії, гіпнотерапії, магнітотерапії, медитації. 

У чому основна складність лікування депресії середньої тяжкості?

Якщо ви підозрюєте, що у вас чи близької людини депресія середньої тяжкості, як позбутися проблеми, вам розповість психолог при першому зверненні до нашої клініки. Основна складність лікування депресії середнього ступеня тяжкості в тому, що психічний стан починає впливати на фізіологію, тобто страждає на фізичне здоров’я. Щоб зупинити процес та унеможливити перехід середньої тяжкості у важку форму, наші фахівці використовують при комплексному лікуванні всі можливості – інноваційні методики, безпечні ефективні препарати.

Найкращий варіант для хворого – стаціонар нашої клініки зі зручними палатами, сучасним обладнанням, повноцінним харчуванням та комфортними зонами відпочинку. Лікуванням пацієнтів із депресією середньої тяжкості у нашій клініці займаються компетентні психологи, психіатри та психотерапевти. Клініка практикує індивідуальний підхід до пацієнтів.

Психіатрія Київ – це про «Ренесанс-Київ», ми практикуємо індивідуальний підхід до пацієнтів. А так само наша клініка допоможе при шизофренії лікування нададуть найкращі фахівці негайно, ще наша клініка здійснює лікування панічних атак Київ із застосуванням новітніх методик та ефективних препаратів. Курс лікування підбирається індивідуально на основі даних обстеження та анамнезу пацієнта.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Это был мой первичный приём. По итогу консультации я получил для себя желаемый результат. Повторный сеанс не потребуется.

Сергей
5/5

Комплекс знаходиться поряд із будинком, тому записалась. Все пройшло без проблем, я залишилася задоволеною і, швидше за все, прийду ще. Лікар на запитання відповіла, пояснила, що та як треба лікувати. Ставлення до пацієнта відмінне! По клініці зауважень немає.

Владислав
5/5

Враження залишилося гарне. Мене добре прийняли та призначили повторну консультацію.

Дмитрий

Запитання та відповіді про депресію

Затяжна депресія небезпечна посиленням психічного розладу, у результаті пацієнтові може знадобитися тривале лікування.
Для помірної депресії характерні короткі періоди погіршення, після чого йдуть тривалі періоди ремісії. Проте слід намагатися діагностувати стан самостійно. Фахівці нашої клініки виконають точну діагностику та підберуть ефективний курс лікування.
Оцените эту страницу