Лікування безсоння в Києві

Безсоння – патологічне порушення сну, що характеризується тривалим засинанням та раннім пробудженням. Короткий період відпочинку не дозволяє організму відновитися за ніч. Наслідки безсоння, яке залишили поза увагою, настають не відразу, але вони досить неприємні. Це порушення засвоєння глюкози через зміну чутливості до інсуліну. Як результат – зайва вага. В організмі масово гинуть клітини імунітету, що призводить до частих застуд. Знижуються інтелектуальні здібності: пам’ять, мислення, увага. Розвиваються головний біль.

Лікарі ділять безсоння на два види:

  • Гостре – виникає на тлі сильного стресу та триває приблизно три місяці. Після зникнення стресу, нормальний сон відновлюється.
  • Хронічне безсоння – розлад нічного сну, сонливість та втома вдень. Тривалість хронічного безсоння триває понад три місяці.

У медицині є ще одне визначення безсоння – інсомнія. Інсомнія – це короткий сон із довгим засинанням та неодноразовими пробудженнями серед ночі. Це справжня хвороба, якщо такий стан повторюється понад три рази на тиждень.

Причиною безсоння може бути не тільки стрес. Складнощі зі сном часто виступають симптомами неврологічних, психічних, онкологічних хвороб, гормональних збоїв.
Психіатрична допомога Київ від клініки «Ренесанс-Київ» – це якісне, надійне та ефективне лікування.

Ознаки інсомнії

Перший дзвіночок безсоння, що розвивається – довге засинання. Людина повертається, не може знайти зручну позу. Протягом ночі сон часто переривається. Потім раннє пробудження і, як наслідок, пасивність і млявість протягом дня. Якщо такі симптоми з’являються більше трьох разів на тиждень, у вас розвивається інсомнія.
Хронічна безсоння – тяжке захворювання. Спричиняє дратівливість, зниження пам’яті та концентрації уваги.
Окремо виділяють фатальне безсоння. Це спадкове захворювання, дуже рідкісне та невиліковне. Загалом у світі налічується близько 40 сімей з такою мутацією.

Вартість лікування безсоння у клініці
«Ренесанс Київ»

Лікування безсоння в денному стаціонарі в Києвівід 3 000 грн
Комплексне лікування безсоння у денному стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн

Лікування безсоння у денному стаціонарі в Києві (у стаціонарі, 3-х місна палата)

від 4 000 грн

Лікування безсоння у денному стаціонарі в Києві (у стаціонарі, 2-х місна палата)

від 5 000 грн

Лікування безсоння в денному стаціонарі в Києві (в стаціонарі, VIP одномісна)

від 6 500 грн

Консультація психіатра, психотерапевта

900-1 800 грн

Консультація психіатра, психотерапевта вдома (в Києві)

від 3 500 грн

Консультація психіатра, психотерапевта онлайн (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom 45 хв.)

900-2 500 грн

Види сну

Для відновлення життєвих сил людині потрібний восьмигодинний сон. Під час сну уповільнюються процеси мозку. У сну є дві фази: повільна та швидка:

  • Повільний сон починається відразу після засинання. Тіло розслаблене, очі нерухомі. Такий період називають глибоким сном. Тривалість глибокого сну – 90 хвилин.
  • Після повільного йде швидкий сон, тривалість такого періоду 20 хвилин. У цій фазі підвищується активність мозку. Люди бачать сни.

Фази протягом ночі чергуються, фаза повільного сну коротшає, а швидкого збільшується. За ніч проходить 5 циклів зміни фаз.

Глибокий сон – найважливіша частина. В організмі за цей період усі життєві процеси приходять у норму.

Заявка на консультацію
(лікування психічних розладів)

Причини безсоння

Фактори появи безсоння поділяються на дві групи:

  • Фізіологічні – сюди належать органічні патології (астма, хвороби серця, хронічний біль тощо), прийом деяких ліків, вживання продуктів із кофеїном, переїдання перед сном.
  • Психологічні – стреси, депресія, перезбудження.
    За статистикою, на порушення сну страждає 40% жінок і 30% чоловіків. Чим старша стає людина, тим частіше у неї виникають проблеми зі сном.
    Частою причиною безсоння у жінок бувають:
  • емоційні та фізичні навантаження;
  • матеріальні проблеми;
  • ендокринні порушення.
    До причин чоловічого безсоння відносять переїдання на ніч, алкоголь та стрес.

Як боротися з безсонням

Що робити, якщо ви не можете заснути:

  • Не поспішайте приймати медикаменти.
  • Намагайтеся налагодити свій режим дня.
  • Не приймайте важку їжу та не пийте тонізуючі напої перед сном.
  • Світло бадьоро діє на мозок, тому не слід споживати контент з телефону, лежачи в ліжку. Перед сном можна дозволити прослуховування розслаблюючої музики.
  • Ліжко має бути зручним.
  • Оптимально використовувати ортопедичну подушку та в міру жорсткий матрац.
  • Провітрюйте кімнату перед сном, зменшуйте інтенсивність нагрівання опалювальних приладів.
  • Якщо вдень сильно хилить спати, дозвольте собі подрімати 1-2 години, але не більше. Інакше вночі буде складно заснути.
    Якщо безсоння продовжує мучити, не поспішайте самостійно ставити діагноз та призначати собі лікування. Інакше ви можете лише посилити свій стан.

Наші спеціалісти

Як лікувати безсоння

Ви дотримуєтесь порядку дня, не вживаєте стимулятори, а ваш стан не покращується? Тоді не затягуйте та зверніться за консультацією до лікаря. Тільки досвідчений лікар спеціалізованої клініки становитиме схему медикаментозного лікування. Безсоння лікує лікар-невролог чи сомнолог.
Медики нерідко призначають мелатонін: він не викликає звикання та побічних ефектів. Але неправильно підібрана доза провокує головний біль та нічні кошмари. При хронічному безсонні лікар призначає рецептурні медикаменти. До них відносяться тазепи, амітриптілін, пароксетин. При самостійному прийомі таблеток є ризик викликати звикання, галюцинації, головний біль.
Тільки в комплексі з медикаментозною терапією та груповою психотерапією можна назавжди позбутися хронічного безсоння. Також добре допомагає гіпноз.

Фото наших приміщень для відпочинку під час лікування неврозів

Програми лікування в нашій клініці «Ренесанс-Київ» пропонують ефективне лікування шизофренії та методи боротьби з цим захворюванням. Ми спеціалізуємось на якісному лікуванні панічних атак, забезпечуючи ефективні результати. Наша клініка також пропонує ефективні методики депресії лікування Київ. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта та прагнемо досягти позитивних результатів у їхньому одужанні.

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Як позбутися безсоння в домашніх умова

Часто трапляються епізодичні випадки порушення сну. Як позбутися безсоння і що допомагає заснути у таких випадках:

  • Тепле молоко з медом. Повіками зарекомендував себе рецепт. Для кращого ефекту можна додати дрібку меленого мускатного горіха.
  • Йогурт. Випийте ці ласощі за півгодини до сну, і ви не помітите, як поринете в міцний сон
  • Ще один солодкий рецепт – бананове смузі. Один банан плюс мигдаль та півсклянки молока, все змішати та збити у блендері. Секрет цього напою – наявність магнію та калію та в інгредієнтах. Мінерали допомагають зняти напругу в м’язах, знизити стрес, що накопичився.
  • Трав’яний чай. Трави добре допомагають позбутися безсоння в домашніх умовах. У народній медицині зібрано великий список трав, які допоможуть швидко заснути. Пустирник заспокоює нерви, приводить сон у норму, ромашка має відмінні седативні властивості, звіробій – хороший антидепресант.
  • Ефірні масла. Ефіри із солодким та пряним ароматом добре знімають нервову напругу, піднімають настрій, діють заспокійливо. Серед них – олії лаванди, майорану, вербени лимонної. Вони дуже легкі у застосуванні, досить просто капнути масло на кінчик подушки або на ватяний диск і покласти біля узголів’я.
    Коштів боротьби з безсонням достатньо. Головне – не затягувати лікування, не доводити хворобу до критичної точки. Не пропустіть час і звертайтеся до клініки, де вам допоможуть.

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Зручне розташування, ідеальна чистота, спокій і тиша, ввічливий персонал, достатньо часу відведено на прийом у лікаря, завдяки чому мінімальний час очікування.

Раиса
5/5

Клиника в хорошем состоянии, у специалиста отдельный кабинет. При входе меряют температуру на руке. На ресепшене, выдают бахилы, предлагают чай кофе. Есть кулер с водой. Собственный небольшой паркинг. В целом, претензий не возникло.

Владислав
5/5

Тут подошли с понимаем к вопросу со временем. Нашли подходящее мне время, перезвонили и сделали так, как мне удобно. Это очень мне понравилось, остался доволен.

Вадим

Запитання та відповіді про безсоння

По статистике, у 40% страдающих невротической депрессией расстройство длится 12-16 месяцев, у 20% – 24-30 месяцев, а у 17% – всю жизнь.
Основная задача – максимально снизить стрессовую нагрузку. В домашних условиях необходимо наладить режим сна и бодрствования, полноценно отдыхать, не переутомляться, правильно питаться.
Оцените эту страницу