Лікування алкоголізму в Києві

Алкоголізм є найбільш серйозною формою проблеми з алкоголем і визначає сильне, часто неконтрольоване бажання випити. Ті, хто страждає на алкоголізм, часто ставлять вживання алкоголю вище всіх інших обов’язків, включаючи роботу і сім’ю, і можуть розвинути психологічну та фізичну залежності, які вимагають лікування алкоголізму.

Розлад, пов’язаний із вживанням алкоголю, поділяється на три категорії: легка, помірна та важка. Кожна категорія має різні симптоми і може спричинити шкідливі побічні ефекти. Якщо не зробити своєчасне лікування алкоголізму, хвороба може вийти з-під контролю та призвести до неприємних наслідків.

Ми розповімо, як здійснюється лікування алкоголізму у київському багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс Київ».

Ціна лікування алкоголізму в клініці «Ренесанс Київ»

Лікування алкоголізму в Києві від 3 500 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога вдома (у Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн
Очна/Онлайн сімейна консультація нарколога англійськоювід 5 000 грн
Комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)
від 25 000 грн
Лікування жіночого алкоголізму4 000 грн 
Лікування алкоголізму вдень (в Києві)3 500 грн
Лікування алкоголізму вночі (в Києві)7 500 грн
Лікування алкоголізму амбулаторно2 000 грн
Лікування алкоголізму в стаціонарівід 3 500 грн
Виведення із запою вдома (в Києві)3 500 грн
Лікування пивного алкоголізму
3 500 грн
Підшивка від алкоголювід 6 500 грн
Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + імплантація алко-блокатора)15 200 грн
Комбіноване кодування від алкоголізму («Дисульфірам» + Довженка)11 500 грн
Кодування за методом Довженка5 000 грн
В/М ін’єкція алко-блокатора “Дисульфірам” (1 рік)7 000 грн
В/М ін’єкція алко-блокатора «Вівітрол»12 000 грн
В/М ін’єкція алко-блокатора “Тетлонг”4 000 грн
Імплантація блокатора алкоголю “Еспераль” (1 рік)9 500 грн
Виклик приватної швидкої допомоги (в Києві)4 600 грн

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Підхід до лікування

Фахівці клініки з лікування від алкоголізму “Ренесанс Київ” надають допомогу у будь-який час доби, та в особливо тяжких випадках, протягом години готові доставити хворого до клініки та надати екстрену допомогу.

Клініка лікування алкоголізму “Ренесанс Київ” здійснює індивідуальний підхід до кожного. З пацієнтом працюють фахівців, які надають як лікування від алкоголізму, так і психологічну підтримку, що є такою важливою для залежної людини, яка відчуває сильний стрес.

Це психологи, наркологи, фізіотерапевти, масажисти та терапевти  — професіонали найвищого класу з величезним досвідом у лікуванні патологій.

При розробці індивідуальної схеми лікування алкоголізму наші фахівці починають із консультації, на якій збирають всю необхідну інформацію для точної постановки діагнозу. З огляду на різні аспекти залежності вони розробляють відповідний план дій.
Також наша команда готова надати допомогу при виведенні із запою, включаючи виведення із запою вдома, у будь-який час доби, а в разі нагальної потреби — доставити хворого до клініки протягом години, забезпечивши екстрену медичну допомогу.

Методи лікування алкоголізму

Клініка “Ренесанс Київ” успішно застосовує комплексне лікування алкогольної залежності. Клініка для лікування від алкоголізму використовує у своїй лікарській практиці лише перевірені медикаментозні засоби, дієві психологічні методики та оздоровчу фізіотерапію.

Клініка працює вже понад 15 років та вилікувала вже понад 8849 осіб. Наше комплексне лікування алкоголізму передбачає такі методики: 

 1. Діагностика – лікування алкоголізму Київ, насамперед, передбачає виявлення та визнання проблеми залежною людиною.
 2. Детоксикація – очищення організму від алкоголю та усунення наслідків скасування.
 3. Фізіотерапія – це вплив на організм людини за допомогою використання природних та фізичних факторів, наприклад, традиційних компресів та масажів, застосування електричного струму, ультразвуку, лазера та ін. Ці заходи спрямовані на покращення здоров’я та впливу медичних препаратів.
 4. Психологічна допомога – діагностика психологічного аспекту алкогольної залежності, та встановлення нових цінностей.
 5. Кодування від алкоголізму – метод психотерапевтичного впливу з ефектом усунення у хворого на потяг до вживання спиртного. Це можуть бути психо-гіпнотичні сеанси, підшивання спеціальних капсул, застосування внутрішньовенних та внутрішньом’язових препаратів.
 6. Використання алкоблокаторів або “підшивка від алкоголю” – медикаментозна процедура, яка полягає у введенні в організм препаратів, таких, наприклад, як препарат Еспераль, який може призвести до непередбачуваних наслідків та ускладнень при потраплянні в кров алкоголю.
 7. Зняття алкогольної інтоксикації вдома. Також однією з дієвих методик клініки для лікування від алкоголізму “Ренесанс Київ” є встановлення крапельниці вдома, яка допомагає вивести із запою або зняти наслідки алкогольної інтоксикації.

Етапи лікування алкоголізму

Стаціонарне лікування алкоголізму у клініці “Ренесанс Київ” включає наступні етапи:

 1. Зняття абстинентного синдрому (детоксикація).
 2. Консультація психіатра та психокорекція.
 3. Фізіотерапія.
 4. Заняття у рамках навчально-практичного курсу «Розвиток особистості» (авторська програма, розроблена у співпраці з професором Стівеном Р. Кові).

Клініка, в якій лікують алкогольну залежність

Відео-відгуки лікування алкоголізму в клініці «Ренесанс-Київ»

Важливість лікування алкогольної залежності

Надмірне вживання алкоголю є небезпечним. Зловживання алкоголем може призвести до таких негативних наслідків для здоров’я, як:

 • збільшити ризик деяких видів раку (молочної залози, печінки, товстої кишки та рота);
 • захворювання печінки, таким як жирова хвороба печінки, гепатит та цироз;
 • пошкодження головного мозку та деменції;
 • алкогольний синдром плода (негативний вплив алкоголю на дитину при вагітності);
 • нещасні випадки (наприклад, автомобільні аварії, падіння або опіки) та травми (наприклад, переломи або втоплення), вбивства та самогубства.

Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади, ефективне лікування депресії дає наша клініка «Ренесанс-Київ». Тому щоб уникнути всіх цих негативних наслідків, необхідно вчасно надати лікування.

На психологічному рівні лікування залежності допомагає пацієнтам звільнитися від тяжкого психологічного тягаря та негативних емоційних станів, пов’язаних із залежністю. Терапевтичні сесії, у тому числі психокорекція та групова терапія, спрямовані на зміну негативних патернів мислення та поведінки, сприяючи формуванню здорових стратегій справлення зі стресом.

Крім того, успішне лікування залежності сприяє відновленню соціальної адаптації. Пацієнти знову знаходять себе у суспільстві, покращується якість взаємин із сім’єю, друзями та колегами. Розвиваючи особисті якості та освоюючи нові навички, людина відновлює контроль над своїм життям і стає здатною до повноцінної соціальної інтеграції. Таким чином, важливість лікування залежності проявляється у повному відновленні фізичного, психологічного та соціального добробуту індивіда.

Переваги лікування алкоголізму в «Ренесанс-Київ»

Існує величезна кількість клінік з лікування алкоголізму, проте “Ренесанс Київ”, на сьогоднішній день, вважається однією з найкращих клінік лікування алкоголізму у Києві. Це багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії, який надає екстрене лікування алкогольної залежності, допомагає людям позбутися алкогольної та наркотичної залежностей, а також супутніх психічних розладів.

Основні переваги клініки з лікування алкоголізму “Ренесанс Київ” – це:

 • безпека пацієнта;
 • збереження анонімності під час обстеження;
 • конфіденційність при лікуванні алкоголізму;
 • індивідуальний та комплексний підхід до кожного пацієнта;
 • лікування алкоголізму в стаціонарі, з можливістю проживання.
  Таким чином, центр алкоголізму Київ надають широкий вибір послуг, підтримуючи пацієнтів на кожному етапі їхнього шляху до одужання.
  Клініка боротьби з алкоголізмом в якій ви можете отримати ефективне лікування, де досвідчені фахівці надають всебічну допомогу, гарантуючи якісне медичне втручання.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

Якість обслуговування та висококласне обладнання

В клініці лікування алкоголю Київ та реабілітації «Ренесанс Київ» створено сприятливі умови для комфортного перебування пацієнтів та одужання. Затишний котедж з номерами на двох та чотирьох осіб, обладнаний просторою їдальнею, тренажерним залом, більярдною кімнатою та сауною. Постояльці клініки слідують чіткому та зручному розпорядку, згідно з яким отримують необхідні лікувальні процедури, фізичні навантаження, харчування, і, звичайно ж, час для спілкування та відпочинку.

Лікування алкоголізму в Україні, в клініці «Ренесанс Київ» здійснюється за допомогою сучасного медичного обладнання та апаратури, застосовуються лікарські препарати останнього покоління, використання яких, у поєднанні з психотерапією, призводить до покращення фізичного стану пацієнтів та повного лікування від залежності.

Як і у всіх найкращих клініках з лікування алкоголізму, в “Ренесанс-Київ” працюють кваліфіковані діагности, психотерапевти, наркологи, реабілітологи, фізіотерапевти, психологи. Кожен із них бере активну участь у долі пацієнта, а не лише виконує свої професійні обов’язки. Персонал клініки оточує пацієнтів дружелюбністю та турботою, заряджає позитивною енергією та вірою у власні сили, що позитивно позначається на результатах лікування.

Постлікувальна підтримка

Після закінчення лікування алкоголізму Київ, повернення людини до звичного життя – не менш складний етап, який часто супроводжується спокусою повернутися до старих звичок. Найчастіше пацієнти відчувають стрес і потребують підтримки під час переходу до нових звичок.

Тому, найкраща клініка з лікування алкоголізму “Ренесанс Київ” запропонує постлікувальну підтримку та комплексну реабілітацію для своїх пацієнтів. Це відвідування груп, яке включає спілкування з терапевтичним співтовариством, навчання контролю над поведінкою у стресових ситуаціях, та взаємодопомога у скрутну хвилину. Постреабілітаційний курс не обмежений за часом і триватиме стільки, скільки потрібно пацієнту.

До та Після лікування алкоголізму
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Клиника чистая, персонал приветливый и вежливый, дотошный. Рекомендую.

Павел
5/5

Приємна клініка, мене досить привітно зустріли, ніяких претензій до співробітників немає!

Анна
5/5

Прийом пройшов швидко. Прийшов раніше, не зважаючи на це, мене одразу прийняли.

Игорь

Запитання та відповіді про алкоголізм

Основні переваги лікування алкоголізму у багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології "Ренесанс Київ" - це лікування алкоголізму в стаціонарі, з можливістю проживання.
Детоксикація є лише першим етапом у тривалому процесі боротьби з проблемою алкогольної залежності. Проте проблема в тому, що алкоголік, відчувши себе краще, одразу прагне відсвяткувати одужання черговою порцією спиртного. Тому багато видів лікування алкоголізму включають кодування, метою якого є перемогти тягу пацієнта до алкоголю. Кодування включає психо-гіпнотичні сеанси.
Примусове лікування алкоголізму без бажання пацієнта не зможе принести очікуваного ефекту, тому фахівці клініки обов'язково для початку переконають пацієнта в необхідності проведення лікування. Звичайно ж, варто пам'ятати, що тіло зловживав алкоголем довгий час, дуже ослаблене і йому необхідний не тільки вітамінний комплекс, але й повна терапія для відновлення органів.
Оцените эту страницу