Консультація психотерапевта

Психотерапія – це найкраща можливість для людей, які страждають на психологічні проблеми, вирішити їх без таблеток. Лікар-психотерапевт залучає розмовні, рухові, художні та інші немедикаментозні методи усунення таких розладів, як депресія, тривожність, фобії, лікування ПТСР. Психотерапевт у Києві потрібен і у випадках залежностей (ігрова, алкогольна, харчова), хронічної втоми.

Направлений психотерапии очень много. В нашем центре «Ренессанс Киев» вы можете получить консультацию психотерапевта по большинству самых важных запросов. Звоните или оставляйте заявку на обратный звонок, чтобы узнать больше о наших услугах.

Клініка працює з генератором

Ціна послуг психотерапевта в Києві

Вартість послуг психотерапевта залежить від спеціалізації лікаря та від запиту клієнта. Впливають на ціноутворення також тривалість курсу, складність проблеми, кількість сеансів на тиждень чи місяць. Докладніше про те, скільки коштує прийом у психотерапевта, ви можете дізнатися із нашого прайс-листа. Актуальна ціна послуг психотерапевта в Києві цілком доступна для кожного, хто звернувся до нас.

 

Консультація психотерапевтавід 900-1 600 грн
Консультація психотерапевта на дому в Києві3 500 грн
Онлайн консультація психотерапевта (Viber, WhatsApp, Skype Telegram, Zoom 45 хв)від 900-1 600 грн
Онлайн консультація психотерапевта (Viber, WhatsApp, Skype Telegram, Zoom 60 хв.)1 100-1 700 грн
Сімейна консультація психотерапевта1 700-2 500 грн
Сімейна онлайн консультація психотерапевта
1 700-2 500 грн
Консультація психотерапевта англійською мовою (45 хв.)
3 000 грн
Онлайн консультація психотерапевта англійською мовою (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom 45 хв.)
3 000 грн
Сімейна консультація психотерапевта англійською
5 000 грн
Сімейна онлайн консультація психотерапевта англійською
5 000 грн
Консультація психотерапевта  для приватних компаній (консультація, тренінг, діагностика персоналу, тестування на виявлення алкоголю та наркотичних речовин)
10 000 грн

Заявка на консультацію

Фото кабінету психотерапевта

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Коли звертаються до психотерапевта?

Консультація психотерапевта потрібна, якщо ви відчуваєте, що:

 • сильні емоції заважають вам займатися повсякденними справами (наприклад, тривога, страх, образа, дратівливість);
 • відносини з близькими зайшли в глухий кут;
 • настрій різко змінюється протягом дня;
 • стало складно приймати рішення, підбирати потрібні слова, орієнтуватися у звичній місцевості;
 • перестали тішити ті речі, що раніше приносили задоволення;
 • вам важко засипати вночі і ви відчуваєте сильну сонливість вдень;
 • з’явилися нав’язливі думки (про смерть, кінець світу, переслідування і т. д.);
 • після пережитої травмуючої події ви не можете повернутися до колишнього способу життя.

Ці та інші ознаки вказують на те, що організм вичерпав ресурси самовідновлення і вам потрібно звернутися до фахівця. Хороший психотерапевт у Києві під час бесіди розпізнає симптоми депресії, ПТСР, біполярного розладу.

Що лікує чи коригує психотерапевт?

Записатися до психотерапевта слід щодо лікування таких розладів:

 • БАР;
 • ПТСР;
 • депресія будь-якого походження;
 • тривожний розлад;
 • прикордонні стани психіки;
 • адиктивна поведінка (залежність від ігор, їжі, алкоголю);
 • неврози;
 • анорексія, булімія та інші розлади харчової поведінки.

Вартість послуг психотерапевта не буває низькою, але доступна всім, хто звернувся. Остаточна вартість формується з різних чинників. Щоб дізнатися точну вартість консультації психотерапевта, зв’яжіться з нашими менеджерами за вказаними телефонами.

Як відбувається прийом психотерапевта?

Хороший психотерапевт завжди починає прийом із бесіди-знайомства. На перших сеансах відбувається встановлення контакту, налагодження доброзичливої та безумовної підтримки клієнта.

Надалі, з розплутуванням та знаходженням шляхів вирішення проблеми, приватний психотерапевт може задіяти такі методи:

 • розмовні;
 • проектні;
 • тілесні;
 • десенсибілізаційні;
 • танцювально-рухові та ін.

Будь-яка методика застосовується відповідно до загальноприйнятих протоколів. Наші фахівці мають відповідну освіту та сертифікати на використання тих чи інших методів. За необхідності можна підключити до терапії психіатра. Наприклад, лікування шизофренії в Києві обов’язково проводиться з призначенням препаратів.

Напрямки у психотерапії

Консультація у лікаря-психотерапевта будується на підставі напряму, в якому працює спеціаліст:

 • Когнітивно-поведінкова терапія. Під час сеансів психотерапевт допомагає клієнту усвідомити корінь проблеми, знайти та відпрацювати у безпечній ситуації шаблони поведінки для її вирішення.
 • Психоаналіз. Класична школа та її сучасні форми ґрунтуються на «відреагуванні травми». В основі лежить пошук та розбір непрожитого в минулому травмуючого переживання, яке пішло у глибокі верстви психіки та звідти отруює людині життя.
 • Гештальт-терапія. Напрямок, що відокремився від класичного психоаналізу і дає хороші результати в сучасних умовах. Метою терапії є руйнування захисних механізмів та повернення цілісності особистості.
 • Екзистенційно-гуманістичне спрямування. Включає безліч методик та видів психотерапії. Сеанси засновані переважно на розмовних методах і будуються за принципом спілкування психотерапевта та клієнта на рівних.

Ці напрями ефективні при застосуванні з різною метою: лікування депресії середньої тяжкості, розладів харчової поведінки, генералізованого тривожного розладу тощо.

Приватний психотерапевт може працювати як індивідуально з клієнтом, і з групою. Окрема форма – сімейна психотерапія. Тут сеанс проводиться для пари. У нашій клініці проводяться онлайн-консультації психотерапевта через месенджери та очні зустрічі.

Що таке психологічне тестування?

Консультація психотерапевта у Києві завжди супроводжується психологічним тестуванням. Причому клієнту можуть запропонувати як опитувальники, створені задля виявлення проблеми з його запиту (наприклад, шкала депресії), а й інші особливості, якщо фахівець бачить у цьому потреба. Наприклад, щодо акцентуацій характеру може виявитися потреба у лікуванні біполярного розлади.

Які тести може використати психотерапевт?

Найпоширеніші типи тестів, які проводить психотерапевт:

 • проектні (малюнок, колір);
 • особистісні (виявлення депресії, БАР, акцентуацій характеру);
 • випробування діяльності.

При виявленні депресивних станів може знадобитися лікування депресії у приватній клініці «Ренесанс Київ». Ми надаємо комфортні номери для проживання, повноцінне харчування, вибір препаратів.

У нашому центрі «Ренесанс Київ» запис до психотерапевта можливий за будь-якої проблеми та запиту. Зв’язатися з нами дуже просто – залиште заявку на зворотній дзвінок.

Як записатися на прийом до психотерапевта?

Щоб записатися до приватного психотерапевта, ви можете зателефонувати за вказаними номерами до нашого центру «Ренесанс Київ». Також у нас працює безкоштовна гаряча лінія та міський київський номер. Внизу сайту є поле для заявки на зворотний дзвінок – скористайтеся цією можливістю для зв’язку.

Наші переваги

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

Відгуки про психотерапевтів у Києві ви можете почитати нижче.

5/5

Була вперше. Приємний інтер'єр, зручне місце очікування та уважний персонал.

Татьяна
5/5

Клиника в хорошем состоянии, у специалиста отдельный кабинет. При входе меряют температуру на руке. На ресепшене, выдают бахилы, предлагают чай кофе. Есть кулер с водой. Собственный небольшой паркинг. В целом, претензий не возникло.

Владислав
5/5

Тут подошли с понимаем к вопросу со временем. Нашли подходящее мне время, перезвонили и сделали так, как мне удобно. Это очень мне понравилось, остался доволен.

Вадим

Запитання та відповіді про депресію

Так, ви можете залишити заявку на виклик психотерапевта додому.
Так, наша клініка надає можливість первинної або проміжної консультації з Інтернету.
Оцените эту страницу