Консультація психолога вдома в Києві

 • Ренесанс
 • Консультація психолога вдома в Києві

Психолог – це кваліфікований фахівець, який спеціалізується на розумінні людської поведінки, думок та емоцій. Він застосовує різні терапевтичні техніки, щоб допомогти людям подолати труднощі, наприклад, коли проводять лікування депресії, і поліпшити їхній психічний стан.

Клініка працює з генератором

Ціна виклику психолога додому в Києві

Консультація психолога на дому в Києві3 500 грн
Консультація психолога для приватних компаній (консультація, тренінг, діагностика персоналу, тестування на виявлення алкоголю та наркотичних речовин)10 000 грн
Онлайн консультація психолога (Viber, WhatsApp, Skype Telegram, Zoom 45 хв)від 900-1 600 грн

Коли слід викликати психолога додому

Визнання необхідності психологічної допомоги – важливий крок на шляху до її отримання. Якщо ви або ваші близькі відчуваєте будь-які з наступних симптомів або ситуацій, можливо, настав час подумати про виклик психолога додому:

 • постійне відчуття смутку, безнадійності або порожнечі;
 • труднощі адаптації при серйозних життєвих змінах;
 • зміни в апетиті або режимі сну;
 • зловживання психоактивними речовинами або залежна поведінка;
 • думки про самоушкодження або самогубство.

Заявка на консультацію

Переваги психолога вдома

 Психолог у клініціРабота психолога на дому
ЗручністьПотрібна поїздка в клінікуНемає необхідності в поїздці; сеанси проходять у комфортній обстановці вашого власного будинку
КонфіденційністьЗагальні зони очікування і можливість небажаної зустрічі зі знайомимиКонфіденційність у комфортних умовах вашого будинку
Залучення сім’їМоже не бути можливості залучити членів сім’їМожливість участі та підтримки близьких

Як проходить консультація психолога вдома

Ось чого ви можете очікувати під час консультації психолога вдома:

 1. Психолог створить комфортний простір для проведення сесії, забезпечивши конфіденційність і сприятливе середовище для відкритого спілкування.

 2. На початку сеансу психолог проведе первинну оцінку, щоб глибше зрозуміти ваші проблеми та цілі. Він уважно слухатиме, ставитиме доречні запитання і спонукатиме вас ділитися своїми думками та емоціями.

 3. Разом із психологом ви визначите цілі сесій. Ці цілі слугуватимуть “дорожньою картою” для вашого лікування і забезпечать відчуття напрямку та мети.

 4. Виходячи з ваших потреб, психолог буде використовувати різні терапевтичні техніки і стратегії для ефективного вирішення ваших проблем.

 5. Протягом усього сеансу психолог вестиме відкритий діалог, надаючи керівництво, підтримку і розуміння.

Також у нашій клініці надається консультація психотерапевта, яка може включати призначення медикаментів.

Етапи надання психологічної допомоги

Чи виконується онлайн-консультація лікаря, чи допомога вдома, етапи надання психологічної допомоги такі:

 1. Психолог проводить первинну оцінку, щоб зрозуміти вашу унікальну ситуацію, проблеми та цілі.
 2. На основі оцінки психолог розробляє індивідуальний план лікування з урахуванням ваших потреб, визначає терапевтичні методи і цілі.
 3. Регулярні сеанси терапії призначаються відповідно до плану лікування. Вони забезпечують безпечне і сприятливе середовище, в якому ви можете досліджувати свої думки та емоції. Це ефективно, коли проводиться лікування стресу, депресії, панічних атак тощо.
 4. Психолог регулярно оцінює ваш прогрес і за необхідності вносить корективи в план лікування. Ваші відгуки та внесок дуже важливі в цьому процесі.

Наша команда психологів готова надати вам підтримку і керівництво, необхідні для подолання психологічних проблем і поліпшення вашого загального стану.

Як викликати психолога додому

Виклик лікаря додому – це простий і зрозумілий процес. Ось як ви можете записатися на прийом до психолога в клініці “Ренесанс-Київ”:

 1. Зв’яжіться з нашою клінікою телефоном або електронною поштою. Наші доброзичливі співробітники допоможуть записатися на прийом і дадуть відповідь на всі запитання.
 2. У процесі запису на прийом вас можуть попросити надати основну інформацію про ваші проблеми та вподобання. Це допоможе нам підібрати найбільш підходящого психолога.
 3. Повідомте нашим співробітникам, що ви віддаєте перевагу, щоб психолог приїхав до вас додому на прийом.
 4. Виберіть зручну дату і час для візиту психолога до вас додому. Ми постараємося врахувати ваш розклад і забезпечити безпроблемну зустріч.
 5. Щойно зустріч буде призначено, ви отримаєте підтвердження з усіма подробицями, включно з ім’ям психолога.
 6. У призначений день психолог прибуде до вас додому в обумовлений час.

Чому варто звернутися до спеціалізованої клініки “Ренесанс-Київ”

Причини звернутися до наших фахівців:

 1. Ми гарантуємо, що вся інформація, якою ви поділитеся під час сеансів, залишиться суворо конфіденційною.
 2. У нашій клініці працюють висококваліфіковані та досвідчені психологи, які спеціалізуються в різних галузях психічного здоров’я. Вони надають ефективне керівництво та психологічну підтримку.
 3. Наші фахівці-психологи не тільки розв’язують нагальні проблеми, а й допомагають розробити довгострокові стратегії для підтримання психічного та емоційного здоров’я.

Зробіть перший крок до більш щасливого та здорового майбутнього вже сьогодні, запланувавши консультацію в нашого психолога або психотерапевта.

Наші переваги

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Прийом тривав рівно годину і прийняли мене вчасно. Рекомендую!

Володимир
5/5

Это был мой первичный приём. По итогу консультации я получил для себя желаемый результат. Повторный сеанс не потребуется.

Сергей
5/5

Комплекс знаходиться поряд із будинком, тому записалась. Все пройшло без проблем, я залишилася задоволеною і, швидше за все, прийду ще. Лікар на запитання відповіла, пояснила, що та як треба лікувати. Ставлення до пацієнта відмінне! По клініці зауважень немає.

Владислав
Оцените эту страницу