Консультація психолога в Києві

Клініка працює з генератором

Вартість послуг психолога

Ціна на послуги психолога доступна. Ви можете ознайомитися з прайсом послуг нашої клініки  і дізнатися точну вартість.

Консультація психологавід 900-1 600 грн
Консультація психолога на дому в Києві3 500 грн
Онлайн консультація психолога (Viber, WhatsApp, Skype Telegram, Zoom 45 хв)від 900-1 600 грн
Онлайн консультація психолога (Viber, WhatsApp, Skype Telegram, Zoom 60 хв.)1 100-1 700 грн
Сімейна консультація психолога1 700-2 500 грн
Сімейна онлайн консультація психолога
1 700-2 500 грн
Консультація психолога англійською мовою (45 хв.)
3 000 грн
Онлайн консультація психолога англійською мовою (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom 45 хв.)
3 000 грн
Сімейна консультація психолога англійською
5 000 грн
Сімейна онлайн консультація психолога англійською
5 000 грн
Консультація психолога для приватних компаній (консультація, тренінг, діагностика персоналу, тестування на виявлення алкоголю та наркотичних речовин)
10 000 грн

Заявка на консультацію

Фото кабінету психолога

Відео-відгуки лікування психічних розладів у клініці «Ренесанс-Київ»

Психолог – це фахівець, який вивчає особливості психічних проявів особистості та закони їхньої корекції. На відміну від психіатра та психотерапевта, психолог не є лікарем. Тому його відвідувачі називаються клієнтами, а чи не пацієнтами. Хороший психолог у Києві допомагає відновити нормальний душевний стан, гармонізувати стосунки людини з собою та навколишнім світом.

Вартість послуг психотерапевта, психолога визначається рівнем його кваліфікації, особистими заслугами, статусом клініки, а також класифікацією діяльності.

Спеціалізації психологів

Послуги психолога, ціни на які розміщені на сайті нашої клініки, мають різні напрямки. Тому вибір спеціаліста має ґрунтуватися на специфіці існуючої проблеми. Основними приводами звернення до приватного психолога, вартість послуг якого може варіювати в залежності від складності ситуації, є:

 • Сильні психологічні травми. Це смерть близької людини, важке захворювання, фізичне каліцтво, звільнення, зміна місця проживання або роботи, різкий перехід на нижчий ступінь матеріального статку. Психолог у Києві надає підтримку людям, які виявилися учасниками бойових дій, пережили насильство чи сильний стрес.
 • Проблеми соціалізації. Психолог для дорослих допомагає вирішити проблеми спілкування з дітьми, родичами, подружжям та колегами.
 • Обумовленість психосоматичними захворюваннями. Вартість консультації психолога може включати рекомендації щодо проходження певних медичних фахівців та здачу аналізів.
 • Прагнення змін. Прийом у психолога, вартість якого найчастіше виправдовується результатом, може бути викликаний незадоволеністю обставинами, оточенням чи рівнем життя. Випробовуючи необхідність змін, людина неспроможна самостійно вирватися з кола звичних засад і вдається до послуг психолога, вартість яких може визначатися масштабом проблеми.

Консультація психолога, ціну якої можна дізнатися в телефонному режимі під час запису на прийом, часто необхідна в конкретних важких ситуаціях, що вимагають професійної підтримки.

Сімейний психолог

Наші сімейні психологи у Києві надають допомогу людям, які перебувають в офіційному шлюбі, а також тривалий час перебувають у близьких стосунках. Основними проблемами є:

 • відсутність порозуміння;
 • часті конфлікти;
 • непримиренні розбіжності грунті виховання дітей, релігії, політики, устрою побуту;
 • придушення особи одного члена сім’ї іншим та інші.

Сеанс психолога, сімейний психолог онлайн, ціна якого є для більшості клієнтів доступною, допомагає налагодити стосунки партнерів між собою, з дітьми та близькими родичами. Але бувають ситуації, коли консультація психолога допомагає зрозуміти безглуздість шлюбу, легко відпустити партнера та створити нову щасливу сім’ю.

Гештальт-терапевт

Прийом у психолога, що практикує гештальт-терапію, допомагає виявити ситуації та пов’язані з ними почуття, які не були прожиті та опрацьовані до кінця. Для цього сеанс психолога відбувається за наступною схемою:

 1. Вислухати людину, цікавлячись усіма подробицями її життєвого шляху та душевних переживань.
 2. Поспостерігати за реакцією клієнта, що викликається різними ситуаціями його життя.
 3. Зафіксувати ключові моменти долі, мовні обороти, рухи та міміку.
 4. Дати зворотний емоційний зв’язок.
 5. Запропонувати експеримент, який допоможе людині самостійно дійти усвідомлення факторів, які блокують особисті потреби та очікування.

Грамотно збудовану гештальт-терапію складно відрізнити від звичайної душевної розмови. Тому на першому сеансі деякі клієнти вважають вартість консультації психолога, який спеціалізується на цьому напрямі, дещо необ’єктивною. Проте ефективність гештальт-терапії пройшла перевірку часом і дає позитивні результати здебільшого.

Як проходить консультація психолога?

Інформацію про послуги психолога, психологічну допомогу онлайн, ціни та час прийому можна знайти на офіційному сайті нашої клініки. Незважаючи на велику кількість інформації, пошук психолога може зайняти певний час, тому що більшість клієнтів приховують свої душевні переживання від оточуючих і соромляться звертатися з проханням «порадьте хорошого психолога».

Іноді люди шукають психолога, ціна послуг якого буде набагато вищою, ніж у конкурентів, помилково вважаючи, що фахівець такого рівня даватиме поради та вирішуватиме їх проблеми. Однак такий підхід є недозволеним порушенням професійної етики. Психолог не дає конкретних порад. Записатися до психолога варто для того, щоб навчитися відслідковувати свої блоки та установки, а згодом самостійно будувати гармонійні стосунки з собою та оточуючими.

Щоб дізнатися вартість прийому психолога та записатися на консультацію, необхідно:

 • заповнити анкету на сайті клініки;
 • вибрати спеціаліста (або звернутися за допомогою у підборі);
 • вказати зручний час та дату;
  після зустрічі з психологом виконувати домашні завдання та рекомендації.

Альтернативним способом, що дозволяє зберегти анонімність, є запис до психолога онлайн, вартість якого визначається часом сеансу.

Послуги психолога

Коли потрібен психолог, необхідно зайти на сайт нашої клініки, провести аналіз відгуків і вибрати для себе підходящий варіант. Також варто звернути увагу на розділ «Послуги психолога», психолог з виїздом додому, щоб найефективніше вирішити свою проблему, відразу зробивши заявку на потрібну категорію.

Послуга психолога включає:

 • діагностування проблеми та стану пацієнта;
 • індивідуальну терапію;
 • сімейну терапію;
 • парні консультації;
 • групові сеанси;
 • навчання управлінню стресом;
 • тестування.

Також послуги психолога, ціна яких визначається самими фахівцями, можуть включати авторські програми та роботу у терапевтичних групах. Клієнт має можливість опрацювати освоєні моделі поведінки у безпечному соціальному середовищі.

Як відбувається прийом у психолога?

Прийом психолога в нашій клініці може проходити в різних форматах. Найбільш поширеним є «питання-відповідь». Спочатку фахівець вислуховує клієнта, м’яко підводячи його до самостійного формулювання проблеми за допомогою психологічних прийомів, а потім пропонує методи, які допоможуть вийти з ситуації.

Консультант-психолог допоможе:

 • лікування депресії в Києві або стаціонарі;
 • пробачити образи;
 • позбутися почуття провини;
 • правильно розставити пріоритети;
 • визначити життєві цілі та способи їх реалізації;
 • розібратися у причини виникнення апатії, агресії;
 • лікування панічних атак.

Консультування психолога часто включає тестування та програвання певних життєвих ситуацій. Однак у кожному індивідуальному випадку фахівець вибирає різний підхід.

Важливим моментом прийому психолога завершення сеансу. При правильно збудованій роботі до кінця зустрічі не просто закінчується формально встановлений час, а й настає логічна емоційна розрядка.

Методики лікування

Консультація психолога, ціна якої розміщена на сайті нашої клініки, часто включає проведення додаткових медичних обстежень. Це тим, деякі психічні проблеми зумовлені гормональними збоями чи системними захворюваннями.

Основні методики:

 • когнітивно-поведінкова терапія;
 • гештальт-терапія;
 • арт-терапія;
 • танцювальна терапія та інші.

Які патології лікує психолог?

Допомога психолога необхідна за таких проблем:

 • фобії (нераціональні страхи);
 • кризи (вікові, у відносинах, кар’єрні);
 • панічні атаки;
 • невпевненість, сором’язливість, що заважають у повсякденному житті та кар’єрі;
 • питання сенсу життя та свого місця у світі;
 • страх смерті;
 • початкові стадії адикцій (залежностей).

При шкільних та поведінкових проблемах у дитини потрібен психолог не тільки йому самому, а й старшим членам сім’ї. Консультація у психолога може супроводжуватися лікуванням у психіатра, якщо без медикаментозної допомоги ефективності не добитися.

Наші переваги

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Записувалась через сайт до вільного фахівця. Зауважень щодо якості виконаної послуги немає, все було зроблено добре. По обслуговуванню в комплексі все було, прийом провели вчасно.

Дарина
5/5

В принципе, обслуживание и соотношение цены и качества меня там устраивают.

Дмитро
5/5

Все пішло чудово. За підсумком отримав те, що мені було потрібно. Запитань не залишилося.

Андрей

Запитання та відповіді про депресію

Іноді депресія проходить сама (переходить у стадію ремісії), але це гарантія те, що вона більше не повернеться. Надовго позбавитися проблеми допоможе комплекс заходів, що пропонуються нашою клінікою.
Оскільки точних причин виникнення депресії поки що не названо, то й профілактика сьогодні неспецифічна: здоровий спосіб життя, баланс роботи та відпочинку, повноцінне харчування.
На ранніх стадіях екзогенної депресії впоратися з нею можна психотерапією.
Оцените эту страницу