Кодування за методом Довженка у Києві

 • Ренесанс
 • Кодування за методом Довженка у Києві

Нестримний потяг до спиртних напоїв – це тяжке захворювання. Але причин опускати руки нема. Кодування за методом Довженка гарантовано дає надійні результати: пацієнти позбавляються залежності та повертаються до повноцінного життя.

Лікування за методом Довженка ґрунтується на створенні у пацієнта психологічного неприйняття алкоголю. У нашій клініці «Ренесанс Київ» кодування від алкоголізму Довженка проводиться досвідченими гіпнотерапевтами, тому метод забезпечує стійку, довготривалу відсутність тяги до спиртного. Людині просто не хочеться напиватися.

Лікарі центру «Ренесанс Київ» – одні з найкращих фахівців, які виконують кодування за методом Довженка у Києві. А скільки коштує підшивка від алкоголізму, ви можете дізнатися прямо зараз.

Ціна кодування від алкоголізму за Довженко у клініці «Ренесанс Київ»

Кодування за методом Довженка5 000 грн
Комбіноване кодування від алкоголізму («Дісульфірам» + Довженка)11 500 грн
Комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + Кодування за методом Довженка)15 200 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн

На порятунок від алкоголізму за методом Довженка ціна в центрі «Ренесанс Київ» встановлена у загальнодоступному діапазоні. На кодування за Довженком вартість не видасться завищеною чи руйнівною. Низькі ціни дозволяють пройти лікування в Києві всім, хто його потребує.

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Наші спеціалісти

У центрі «Ренесанс Київ» лікування та тренінги проводять висококваліфіковані лікарі та психологи, які мають багаторічний досвід кодування від алкоголізму методом Довженка. Фахівці центру захоплені своєю роботою, постійно розширюють свої знання, ведуть наукову діяльність та невпинно допомагають людям позбавлятися алкогольної залежності. Для цього використовують ефективне, перевірене часом кодування алкоголізму за методом Довженка. Ви можете скористатися процедурою виведення із запою в Київ вартість. Крім того, виведення із запою викликати додому лікаря для проведення процедур, забезпечуючи зручність та комфорт вам чи вашим близьким.

Клініка, в якій кодують алкогольну залежність

Відео-відгуки лікування алкоголізму методом Еспераль у клініці «Ренесанс-Київ»

Як відбувається кодування від алкоголю за методом Довженка у клініці «Ренесанс Київ»

Кодування за методом Довженка виконується за такою схемою:

 • спочатку пацієнт не вживає алкоголь протягом 3-7 днів – це необхідно, щоб метод Довженка дав найкращі результати;
 • якщо дотримання кількох днів тверезості неможливе, то лікування Довженком проводиться після детоксикації;
 • гіпнотерапевт проводить із пацієнтом бесіду;
 • пацієнт вводиться у гіпнотичний транс;
 • фахівець робить навіювання за індивідуальною методикою.

Пацієнт прокидається вже без хворобливої пристрасті до спиртного. Лікування алкоголізму гіпнозом за методом Довженка повністю безпечне для психіки та забезпечує стійке небажання вживати спиртні напої.

Переваги кодування від алкоголю за методом Довженка у наркологічній клініці «Ренесанс Київ»

Лікування алкоголізму за методом Довженка у клініці «Ренесанс Київ» забезпечує пацієнтам важливі переваги:

 • у центрі кодування за методом Довженка «Ренесанс Київ» працюють найдосвідченіші фахівці;
 • кожен пацієнт отримує повністю індивідуальний підхід;
 • за бажанням пацієнта лікування може проводитися анонімно;
 • клініка «Ренесанс Київ» займається лікуванням алкогольної залежності методом Довженка багато років, має власні розробки та вдосконалення, має чудову репутацію;
 • метод дуже простий, повністю безболісний, передбачає ніяких інвазивних процедур;
 • потрібен лише один сеанс;
 • можна поєднувати з іншими методиками.

Кодування від алкоголю за методом Довженка у Києві має визнання ВООЗ.

Індивідуальний підхід

При кодуванні Довженком індивідуальність підходу – це ключ до успіху. З кожним пацієнтом, який бажає закодуватися методом Довженка, обов’язково проводиться особиста бесіда, протягом якої лікар з’ясовує особливості характеру, емоційний стан, гіпнабельність та інші ключові моменти. На основі зібраної інформації складається індивідуальна схема терапії.

Також при кодуванні методом Довженка ми обов’язково визначаємо загальний стан здоров’я людини, проводимо серію аналізів, надаємо напрямки до вузьких спеціалістів, якщо в цьому є потреба.

Консультації профільних спеціалістів

У наркологічному центрі «Ренесанс Київ» пацієнти можуть отримувати як лікування алкоголізму за Довженком, так і допомогу багатьох профільних фахівців. У клініці ведуть прийом:

 • терапевти;
 • наркологи;
 • фізіотерапевти;
 • психологи;
 • реабілітологи;
 • масажисти.

Психологічні тренінги можуть відвідувати не лише пацієнти, які отримують кодування за Довженком, а й їхні родичі.

Сучасне обладнання

Центр «Ренесанс Київ» проводить кодування за Довженком у максимально комфортній для пацієнтів обстановці. Клініка обладнана за останнім словом медичної техніки.

Для проживання пацієнтам надаються комфортабельні котеджі. Є сауна, кабінет для фізіотерапії та власний тренажерний зал, обладнаний сучасними тренажерами. Тому лікування алкоголізму за методом Довженка відбувається у атмосфері приємного відпочинку.

Психологічна підтримка

Результат, досягнутий кодуванням від алкоголізму за методом Довженка, закріплюється курсами психологічної реабілітації та соціальної адаптації, які також надає центр «Ренесанс Київ». Психологічна підтримка надається пацієнтам та їхнім родичам на всіх етапах лікування методом Довженка. У центрі працюють найдосвідченіші психотерапевти та психологи, які допомагають пацієнтам повністю позбутися згубної пристрасті.

Постлікувальна підтримка

Пацієнти, які отримали кодування від алкоголізму в Києві за Довженком і повернулися до нормального життя, можуть отримувати в центрі «Ренесанс Київ» висококваліфіковану підлікову підтримку, яка підбирається індивідуально. Багато видів консультацій пацієнтам та їхнім родичам надаються повністю безкоштовно.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До та Після лікування за методом Довженка
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

Фахівці нашого реабілітаційного центру «Ренесанс Київ» пишаються тим, що надають своїм пацієнтам першокласне лікування. На цій сторінці зібрані відгуки про лікування алкоголізму за методом Довженка, які залишають пацієнти центру та їх родичі.

5/5

Це мій перший лікар у цій галузі і мені складно поставити оцінку його якостей.

Ольга
5/5

У клініці поставлений добрий та зручний процес обслуговування пацієнта. Від початку і до кінця. Лікар консультував мене - ввічливий, пояснював кожен крок, відповідав на хвилюючі мене питання. Також хочу відзначити його привітність та легкість у спілкуванні. Спасибі!

Ангелина
5/5

Не первый раз пользуюсь услугами Ренессанс Киев. Отличное обслуживание, приветливый персонал. Особое спасибо доктору Безух Татьяне Андреевне. Отличный специалист и внимательный человек.

Oksana

Запитання та відповіді про алкоголізм

Ціна на кодування методом Довженка варіюється від 5 000 до 18 000 грн, залежно від типу лікування. Всі ціни ви можете переглянути вище.
Клініка надає стаціонарне лікування, амбулаторне лікування та допомогу пацієнту вдома, а також консультації фахівців онлайн або виїзд додому.
Так, у нас є центр для реабілітації алкозалежних.
Оцените эту страницу