Кодування від алкоголю в Києві

Алкоголізм є важким хронічним захворюванням, яке проявляється у болючій потязі до спиртного, фізичної та психічної залежності від вживання алкоголю. За даними ВООЗ, кількість алкоголіків у світі безперервно зростає і, за нинішніх тенденцій, до 2050 року може досягти 500 млн за загальної прогнозованої чисельності населення 9,5 млрд осіб.
Клініка «Ренесанс-Київ» успішно використовує один із найефективніших методів лікування від алкоголізму – кодування. Ваша родина, друзі чи рідні зіткнулися з такою проблемою? Кодування від спиртного може радикально змінити ситуацію, врятувати хворого від фізичної та психологічної деградації. Пропонуємо докладніше дізнатися, що таке кодування від алкоголю і які методи будуть найефективнішими.

Ціна кодування від алкоголю у клініці «Ренесанс Київ»

Кодування від алкоголізму в Києві5 000 грн
Кодування за методом Довженка5 000 грн
Комбіноване кодування від алкоголізму («Дисульфірам» + Довженка)11 500 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.

900-2 500 грн

Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700- 2 900 грн
Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + імплантація алко-блокатора)
15 200 грн
В/М ін’єкція алко-блокатора “Дисульфірам” (1 рік)7 000 грн
В/М ін’єкція алко-блокатора «Вівітрол»12 000 грн
В/М ін’єкція алко-блокатора “Тетлонг”4 000 грн
Імплантація блокатора алкоголю “Еспераль” (1 рік)9 500 грн
Підшивка від алкоголювід 6 500 грн
Комплексне лікування алкоголізму (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Клініка, в якій кодують від алкоголю

Відео-відгуки лікування алкоголізму в клініці «Ренесанс-Київ»

Що таке кодування від алкоголізму 

Термін «кодування», який використовується стосовно лікування алкоголізму, є загальним для цілої групи методик, що впливають на ЦНС. Після курсу процедур у пацієнта знижується потяг до алкоголю, формується байдужість чи страх перед його вживанням.
Кодування від алкоголю в Києві з кожним роком стає все більш затребуваним. Залежно від тяжкості захворювання, стану пацієнта, його індивідуальних особливостей лікар обирає оптимальний метод медикаментозного або психотерапевтичного кодування. Кількість процедур для кодування від алкоголізму та ціна такого лікування визначаються особливостями вибраного методу.
Сучасний рівень розвитку медицини дозволяє використовувати широкий спектр медикаментозних, психотерапевтичних, фізіотерапевтичних методів впливів, а також методів нетрадиційної медицини (акупунктура). 

Методи кодування від алкоголю 

Наш наркологічний центр має у своєму розпорядженні широкий арсенал найбільш ефективних методів кодування від алкоголю в Києві. Весь спектр глибоко вивчених, відпрацьованих та багаторазово перевірених методик можна розділити на дві великі категорії:

 1. Медикаментозне кодування від алкоголізму на базі нашої клініки передбачає вплив за допомогою препаратів, що сприяють формуванню непереносимості спиртного або суттєвого зниження тяги до алкоголю.
 2. Психотерапевтичне кодування представлене сукупністю прийомів для впливу на підсвідомість пацієнта та формування стійкої відрази до спиртного.

Для проведення медикаментозного кодування в організм пацієнта вводять препарат, який взаємодіючи з етиловим спиртом викликає гостру інтоксикацію організму з вкрай неприємними симптомами. Важливо пам’ятати, що при медикаментозному кодуванні пацієнт потребує подальшого спостереження у лікаря-нарколога.
Застосування психотерапевтичного кодування може здійснюватися різними способами:

 • за методом Довженка – індивідуальні та групові заняття;
 • за допомогою гіпносуггестивної терапії – навіювання через стан легкого гіпнозу;
 • методом реконструктивної терапії, що формує відмову від алкогольних напоїв на тривалий період;
 • з використанням умовно-рефлекторного методу, що формує неприйняття алкоголю, пов’язане із фізичним дискомфортом. 

Підготовка пацієнта до кодування від алкоголю

Щоб успішно закодуватися від алкоголю, недостатньо одного бажання позбутися алкогольної залежності, повернутися до нормального життя і знову стати повноцінним членом суспільства. Важливо вибрати медичний заклад, де пацієнта ретельно та всебічно підготують до майбутніх процедур. Це необхідно, щоб мінімізувати ймовірність негативних наслідків, а також підвищити ефективність майбутніх процедур.

Перш ніж кодуватися від алкоголізму, пацієнт проходить низку обов’язкових заходів: 

 • детоксикація організму – крапельниця для прискореного виведення продуктів розпаду етанолу;
 • докладне роз’яснення суті майбутньої процедури;
 • вибір оптимального методу;
 • попередження про можливі наслідки – депресія, пригніченість, спалахи агресії;
 • комплексне обстеження з метою виявлення протипоказань чи алергії на певні препарати. 

У разі знаходження в стані запою потрібний попередній виведення із запою Київ стаціонар, а також ви можете скористатися програмою — анонімне виведення із запою вдома. Це обов’язково, тому що запійний період характеризується зміненими станами свідомості та сильним навантаженням на внутрішні органи.

Тільки отримавши згоду пацієнта на подальші дії фахівця, лікар може приступати до процедур, які блокують потяг до спиртного.
Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади та лікування депресивних станів дуже важливо для подальшого одужання залежного.

Як відбувається лікування від алкоголізму кодуванням?

Перш ніж перейти до опису методів, слід уточнити, що означає закодуватися від алкоголізму. Такий метод подолання алкогольної залежності передбачає формування: 

 • стійкого огиди чи абсолютно байдужого ставлення алкоголю;
 • повної втрати потягу до вживання спиртного;
 • страху перед тяжкими наслідками чи смертю у разі порушення заборони. 

Це становище є загальним всім методик кодування. А ось сама процедура залежить від конкретного методу чи препарату. 

При медикаментозному (хімічному) кодуванні препарат вводять ін’єкцією або імплантації. Сучасна фармакологія має у своєму розпорядженні різноманітний арсенал медикаментів, що різняться за інтенсивністю та тривалістю впливу. 

Застосування психотерапевтичних методик потребує особливо ретельної роботи, глибокого знання різних технік впливу, різноманітних навичок індивідуальної роботи з пацієнтом. Лікар пропонує оптимальний метод, ґрунтуючись на професійному досвіді, з урахуванням індивідуальних особливостей, фізичного та психологічного стану пацієнта, а також низки інших факторів. 

Де закодуватися від алкоголю у Києві?

Кодування від алкоголізму – це особливий курс процедур, що вимагає глибоких знань, навичок та досвіду роботи з пацієнтами, які потрапили у хворобливу залежність від спиртного. Цілком очевидно, що далеко не кожен наркологічний центр здатний забезпечити досить високу ефективність та безпеку лікування. 

Найкраще місце, де закодуватися від алкоголю у Києві – клініка «Ренесанс-Київ». Ми надаємо послуги кодування від алкогольної залежності: 

 • із турботою про максимальну безпеку для пацієнтів;
 • на засадах анонімності під час обстеження;
 • з індивідуальним підходом до кожного пацієнта; 
 • у максимально комфортних умовах; 
 • з дотриманням конфіденційності у процесі лікування. 

Тут пацієнти забезпечені найбільш комфортними умовами, оточені турботою та увагою. Завдяки багаторічному досвіду з людьми, які страждають на залежність від алкоголю, співробітники нашої клініки здатні знайти персональний підхід до кожного, домагаючись бажаного результату максимально швидко, ефективно і безпечно. 

Що потрібно знати про процедуру кодування від алкоголю?

Збираючись пройти кодування від алкоголізму, пацієнт має бути готовим до подолання низки негативних наслідків та побічних ефектів, які неможливо виключити повною мірою. В тому числі: 

 • депресія, пригніченість, розлад психіки;
 • тяжкі фізичні страждання навіть за найменших доз алкоголю;
 • обмежений період дії – процедуру доведеться періодично повторювати; 
 • необхідність спостерігатись у нарколога після медикаментозного кодування. 

Кодування від алкоголізму не є панацеєю. Навіть найефективніші медикаменти та передові методики не є універсальними, ідеально працюючи на одних людях і зовсім не допомагаючи іншим. Важливим фактором, що підвищує ефективність кодування від вживання горілки та інших алкогольних напоїв, є вибір клініки. Потрібно, щоб пацієнт був належним чином підготовлений, отримував не лише суто медичну, а й психологічну допомогу. 

Як поводитися після кодування від алкоголю?

Рішення закодуватися від алкоголю – важливий і найчастіше важкий крок, який починається з усвідомлення глибини проблеми. Якщо людина визнає, що без сторонньої допомоги не в змозі подолати згубну пристрасть, яка руйнує її життя і веде до деградації особистості, і готова з цим боротися, – це вже половина перемоги. Однак не слід думати, що одразу після процедури всі проблеми миттєво зникнуть. Навіть знаючи, як кодуються від алкоголю, і яких наслідків можна чекати, багато хто повертається до колишнього життя, не витримавши обов’язкових обмежень.

Одна з найважливіших вимог – повна та абсолютна відмова від будь-яких, навіть мінімальних доз алкоголю, включаючи пиво, слабоалкогольні напої та навіть мінімальні дози етанолу у лікарських настойках. Про це пацієнта обов’язково попереджає лікар, який проводить процедуру.

Не менш важливо знайти можливість тіснішої взаємодії з рідними та близькими, участі в житті сім’ї, підтримки друзів та колег. У разі не зайвими будуть заняття у групах психологічної підтримки, різноманітні захоплення.

Тепер ви знаєте, де і як можна ефективно закодуватись від алкоголю. Для цього вам потрібно вірити в себе і, найголовніше, найближчим часом звернутися до наркологічного центру нашої клініки «Ренесанс-Київ», щоб назавжди повернутися до тверезого та щасливого життя.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До та Після кодування від алкоголізму
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Все пройшло нормально, лікар проконсультував, що ми хотіли отримати, ми отримали.

Назар
5/5

Все мои проблемы нашли решение благодаря этой клинике и сайту doc.ua. У специалистов Ренессанс – Киев, очень тщательный подход к назначению лечебного курса.

Алексей
5/5

Первый раз была здесь, уровень обслуживания меня вполне удовлетворил.

Поліна

Запитання та відповіді про алкоголізм

Сучасна людина стикається з великими навантаженнями у своєму житті, які часто спричинені поганими умовами праці, неправильним харчуванням, а також шаленим темпом життя. Все це призводить до того, що люди починають шукати звільнення від стресу в міцних напоях, наркотиках та інших речах, які призводять до згубної залежності. З кожним роком кількість тих, хто страждає від подібних хвороб, тільки збільшується, що створює дуже несприятливу статистику.
Підшивка від алкоголізму, процедура яка виконується з використанням сучасних методів, дозволяє швидко та ефективно вирішити проблему. Підшивка від алкоголізму проходить завдяки досвідченому фахівцю, який може навіяти пацієнту те, що його дії здатні стати причиною найрізноманітніших проблем.
Кодуванням має єдину мету – викликати стійку ворожість до алкоголю. Навіювання, яке завжди повторює лікар, має велике значення. Остання установка, як правило, є «командою» забути про все, що з пацієнтом відбувалося щойно, внаслідок чого хворий дійсно забуває все, включаючи навіть будь-які сторонні звуки.
Оцените эту страницу