Кодування Налтрексоном в Києві

Клініка лікування від алкоголізму «Ренесанс-Київ» допомагає страждаючим на алкогольну залежність перебороти потяг до спиртного за допомогою процедури кодування Київ та інших.
При алкоголізмі високу ефективність демонструє кодування Налтрексоном. Новий препарат набув популярності завдяки гарній терапевтичній дії та стійким результатам при лікуванні алкогольної залежності. Ліки використовують у вигляді таблеток та для підшивки.

Ціна кодування препаратом Налтрексон у клініці Ренесанс Київ

Имплантация нарко-блокатора «Налтрексон» 3 мес.15 000 грн
Імплантація нарко-блокатора “Налтрексон” 6 міс.19 000 грн
Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + кодування нарко-блокатора Налтрексон)15 200 грн
Імплантація нарко-блокатора внутрішньом’язово «Налтрексон» 3 міс + Кодування за Довженком18 500 грн
Імплантація нарко-блокатора внутрішньом’язово «Налтрексон» 6 міс + Кодування за Довженком22 500 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Клініка, в якій кодують алкогольну залежність

Відео-відгуки лікування алкоголізму Налтрексоном у клініці «Ренесанс-Київ»

Особливості препарату Налтрексон при алкогольній залежності

Налтрексон при алкоголізмі почали застосовувати нещодавно. Методика ґрунтується на блокуванні чутливості рецепторів, які відповідають за ейфорію після вживання спиртних напоїв. Особливості дії препарату: 

 • блокує відчуття алкогольного сп’яніння;
 • перериває передачу імпульсів через опіоїдні рецептори;
 • приносить неприємні відчуття у разі розпивання алкоголю;
 • блокує виділення дофаміну, що викликає ефект сп’яніння;
 • усуває психологічну залежність та бажання випити. 

Активні речовини Налтрексону вбудовуються у біохімічні реакції організму. У пацієнта формується стійке неприйняття будь-якої спиртової продукції. Відсутність приємних відчуттів від випивки призводить до психологічної розбудови особистості.

Блокатор алкоголю має тривалий ефект. При призначенні таблеток курс лікування становить 3 місяці. Капсулу вшивають терміном 3 чи 5 місяців із збереженням терміну дії препарату ще протягом півроку.

У нашій клініці діє приваблива ціна кодування Налтрексоном. Купувати препарати самостійно та приймати їх без консультації нарколога категорично заборонено. Щоб позбутися залежності, приходьте до центру «Ренесанс-Київ». 

Кому підходить кодування Налтрексоном?

На відміну від інших лікарських засобів, Налтрексон працює інакше. Препарат не викликає негативних симптомів у разі зриву сильного похмілля або інтоксикації. Вживання спиртних напоїв не приносить жодного задоволення, і пацієнт цурається алкоголю. Налтрексон від алкоголізму вшивають людям, чітко націленим на порятунок від залежності. Кодування відповідає наступним категоріям пацієнтів: 

 • алкоголікам І та ІІ стадій без симптомів деградації особистості;
 • систематично пияким людям без ознак залежності;
 • пацієнтам, які раніше успішно проходили курси кодування;
 • клієнтам, які наполягають на даній методиці лікування;
 • пацієнтам, які давно не вживають алкоголь, із завершеним терміном коду. 

За відгуками лікарів, Налтрексон дає хороші результати, якщо людина повною мірою усвідомлює наявність захворювання, готова до відмови від пияцтва, прагне назавжди звільнитися від залежності. Велике значення має особиста мотивація. 

Щоб виробити у пацієнта правильні психологічні установки перед кодуванням від алкоголізму з хворим працює лікар-психолог. З огляду на алкогольної залежності у пацієнтів часто розвивається депресія. Подолати цю проблему допоможуть наші спеціалісти. Ми проводимо лікування депресії за передовими методиками. Використовуємо індивідуальний підхід, ретельно підбираємо препарати та способи усунення негативного психологічного стану. 

Підготовка організму перед кодуванням Налтрексоном 

Щоб кодування від алкоголізму принесло очікуваний ефект, пацієнт повинен мати прагнення повного звільнення від залежності. Хворий повинен суворо дотримуватись рекомендацій лікаря, всіма силами сприяти зціленню та обов’язково пройти курс реабілітації та відновлення.

Методику лікування алкоголізму у Києві обирає лікар нашої клініки після оцінки стану пацієнта. Хворим із сильною волею та мотивацією, без виражених ознак залежності призначають таблетки. При запущених стадіях залежності ефективніше вшивання капсули. Перед кодуванням від алкоголізму Налтрексон з підшивкою блокатора пацієнт проходить підготовку:  

 • утримання від спиртного протягом трьох діб;
 • детоксикаційна крапельниця;
 • лікування хронічних процесів, спричинених отруєнням етанолом;
 • психотерапевтична дія для мотивації до тверезості та зняття патологічних стереотипів. 

Якщо людина не вживала алкоголь тривалий час, морально підготовлена і націлена на кодування, лікар може виключити підготовку в індивідуальному порядку. Однак очищення організму та психологічний вплив відіграють велику роль для відновлення фізичного та психічного здоров’я. 

Як відбувається процедура кодування Налтрексоном?

Лікування алкоголізму в стаціонарі в нашому центрі «Ренесанс-Київ» – найбільш ефективний і безпечний спосіб позбутися залежності. Медичний комплекс оснащений сучасним обладнанням, палатами, кабінетами для проведення процедур за умов стерильності, чистоти та комфорту.

Вшивання капсули Налтрексону є безпечним для пацієнтів. У разі зриву хворому не доводиться переживати найсильніший синдром похміли. Блокатор діє психологічно, повністю нейтралізуючи ефект від випивки. Кодування препаратом Налтрексон відбувається так: 

 1. Лікар-нарколог використовує імплант, що випускається виробником у стерильній упаковці.
 2. Лікар-анестезіолог вводить хворому місцеву анестезію в умовах операційної палати.
 3. Фахівець підшиває капсулу у верхній зовнішній квадрант сідниці – область нормальних внутрішньом’язових ін’єкцій.
 4. Лікар вшиває операційний розріз, після чого ліки поступово розсмоктуються з необхідною концентрацією.
 5. Шви знімають за кілька діб після процедури кодування. 

Вшивання в ділянку сідниці характеризується кращою приживаністю препарату та відсутністю побічних ефектів. Терапевтична дія розвивається протягом кількох годин і зберігається весь термін кодування. Відторгнення капсули відбуваються дуже рідко. 

Протипоказання до процедури

Процедура вшивання ампули показана не всім пацієнтам. На кодування від алкоголізму до клініки «Ренесанс-Київ» за допомогою препарату Налтрексон лікарі записують хворих, які не мають таких захворювань та хворобливих станів: 

 • пізні стадії алкоголізму;
 • перенесені гострі та хронічні психози;
 • інфекційні захворювання у гострій формі;
 • хвороби життєво важливих органів у тяжкій стадії;
 • надмірна чутливість до компонентів препарату;
 • запальні та дегенеративні захворювання;
 • серцево-судинні, дихальні хвороби;
 • епілепсія, психічні розлади.

За відсутності протипоказань фахівець обирає схему лікування. Ціна кодування Налтрексоном у нашій клініці цілком доступна.
Перед застосуванням препарату лікар проводить пробу на алергію та оцінює результат. Якщо спостерігається набряклість, біль, почервоніння тканин, погіршення стану використовувати лікарський засіб не можна. 

Кодування Налтрексоном: ціна в Києві

Вартість послуг нашої клініки завжди доступна. У кожному випадку ціна кодування Налтрексоном індивідуальна і залежить від ряду факторів: 

 • схема лікування – прийом таблеток або кодування Налтрексон шляхом підшивання;
 • тривалість курсу блокади препаратом – 3 чи 5 місяців;
 • стан пацієнта. 

Уточнити ціну підшивки Налтрексон можна, зателефонувавши в нашу клініку. 

Профілактика зриву

Після введення блокатора пацієнту необхідно періодично відвідувати лікаря. Це допоможе контролювати потяг до алкоголю та запобігти зриву. Ми проводимо із клієнтами психотерапевтичні консультації. Такі сеанси формують установки на тверезе життя, позбавляють нав’язливого бажання випити.

У нас є найбільш приваблива ціна кодування Налтрексоном. Якщо після вшивання капсули пацієнт не впорався із залежністю та настав зрив, потрібно терміново звернутися до нас або замовити виїзд лікаря-нарколога додому. Ми не залишаємо клієнтів наодинці з проблемами та негайно надаємо допомогу. Лікування від алкоголізму поверне вас до нормального життя, так само клініка надає анонімне виведення із запою або виведення із запою з виїздом додому.

Ви можете скористатися процедурою, яка виконується з використанням сучасних методів, дозволяє швидко та ефективно вирішити проблему. Підшивка від алкоголізму проходить завдяки досвідченому фахівцю, який може вселяти пацієнтові те, що його дії здатні стати причиною найрізноманітніших проблем.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До та Після кодування від алкоголізму
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Врач уделила достаточное время для приема. Рекомендации и назначения объясняла развернуто и подробно. Если будет необходимость, повторно запишусь.

Глеб
5/5

Все было понятно и доступно. Одно удовольствие попасть на прием к такому специалисту, как Царук Евгений Григорьевич

Ольга
5/5

Я в этой клинике когда-то лежала, все хорошо, поэтому и обратилась снова к доктору.

Анна

Запитання та відповіді про алкоголізм

Ціна кодування Налтрексоном варіюється від 15 000 до 22 500 грн, залежно від типу лікування. Всі ціни ви можете переглянути вище.
Клініка надає стаціонарне лікування, амбулаторне лікування та допомогу пацієнту вдома, а також консультації фахівців онлайн або виїзд додому.
Так, у нас є центр для реабілітації алкозалежних.
Оцените эту страницу