Кодування від алкоголізму методом Еспераль в Києві

 • Ренесанс
 • Кодування від алкоголізму методом Еспераль в Києві

Еспераль – препарат від французького виробника на основі дисульфіраму. У нашій клініці цей препарат є одним із лідерів серед інших способів кодування завдяки його ефективності. Розберемося докладніше, кому підходить цей метод, його протипоказання та як він діє.

Кодування від алкоголізму Еспералем забезпечує пацієнтові захист від споживання спиртних напоїв на тривалий термін. Кодування необхідне, якщо у вас чи вашого близького часті запої, симптоми побутового алкоголізму, а спроби відмовитися від спиртного безуспішні. Залежно від обраного методу – ін’єкція чи підшивка Еспераля – визначається тривалість його дії (максимум 5 років).
Також у нашій клініці є послуга підшивка від алкоголю ціна завжди актуальна і її ви можете дізнатися від нашого консультанта.

Ціна кодування Еспераль у клініці «Ренесанс Київ» 

Вартість кодування Еспералем від алкоголізму в клініці «Ренесанс-Київ» варіюється в залежності від обраного способу.
У нашій клініці послуги з лікування алкоголізму цим препаратом надають кваліфіковані фахівці. У нас працюють лікарі вищої категорії з великим стажем та роками практики – наркологи, психіатри, психологи та психотерапевти.
Ми працюємо над якістю послуг і дбаємо про те, щоб ціни в нашій клініці були доступні всім верствам населення. Ви можете бути впевнені, що при дотриманні всіх рекомендацій ефект від лікування буде позитивним та тривалим.

Імплантація блокатора алкоголю Еспераль із провокацією, 1 рік9 500 грн
Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + імплантація алко-блокатора Еспераль)15 700 грн
Комплексне лікування алкоголізму у стаціонарі (лікування, проживання, харчування)от 15 000 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Клініка, в якій кодують від алкоголізму

Відео-відгуки лікування алкоголізму методом Еспераль у клініці «Ренесанс-Київ»

Як відбувається кодування Еспералем? 

Лікарський препарат може потрапити в організм пацієнта декількома способами: 

Перорально. Використовуються таблетки, план лікування складається індивідуально. Такий спосіб підходить тільки тим людям, які вже мотивовані на тверезість, тому що рішення про прийняття наступної таблетки приймає людина самостійно.

 • Внутрішньовенна або внутрішньом’язова ін’єкція.
 • Робиться укол одноразово, повторюється за бажання.
 • Імплантація Еспераля. Препарат у вигляді гелю, укладений у стерильну оболонку-капсулу (сповільнює розсмоктування), вживлюється у м’яз сідниці, під лопатку або в животі. Для імплантації робиться розріз на шкірі, в який і міститься ліки. Після цього він зашивається, зверху накладається пов’язка. Пов’язку необхідно міняти щодня, рану не можна мочити тиждень. 

Лікування бажано проходити в умовах стаціонару, щоб перед маніпуляціями очистити організм залежного від алкоголю, провести розмову про характер дії препарату та його побічні явища, попередити про наслідки вживання спиртного після лікування. 

Переваги кодування методом Еспераль

Люди, які вирішили зробити кодування від алкоголю Еспералем, повинні знати про його переваги: 

 • захист від вживання алкоголю на 5 років;
 • мінімальні ризики та побічні ефекти;
 • немає необхідності постійного контролю за прийомом ліків;
 • доступна вартість кодування Еспералем;
 • поступове вивільнення препарату маленькими дозами, що унеможливлює передозування. 

Протипоказання кодування методом Еспераль

Кодування від алкоголю Еспералем має низку протипоказань: 

 • індивідуальна нестерпність;
 • психічні розлади;
 • період загострення хронічних захворювань;
 • серцева недостатність;
 • алергія;
 • незгоду пацієнта;
 • цукровий діабет;
 • захворювання підшлункової залози, нирок та печінки;
 • вагітність, годування груддю. 

У разі виявлення протипоказань, фахівці нашої клініки запропонують пацієнтові замість кодування Еспералем інші альтернативи терапії. 

Наша клініка лікування від алкоголізму надає лікування цим препаратом лише кваліфікованими фахівцями. У нас працюють лікарі вищої категорії з великим стажем та роками практики – наркологи, психіатри, психологи та психотерапевти. У нас ви також можете скористатися послугою виведення із запою, враховуючи унікальні потреби та особливості стану пацієнта.

Ми працюємо над якістю послуг і дбаємо про те, щоб ціни в нашій клініці були доступні всім верствам населення. Ви можете бути впевнені, що при дотриманні всіх рекомендацій ефект від лікування буде позитивним та тривалим.

Як діє кодування методом Еспераль і що буде у разі зриву? 

Активна речовина цього лікарського засобу – дисульфірам. Саме він після імплантації препарату Еспераль або уколу відповідає за блокування переробки спирту, що призводить до перенасичення організму продуктом розпаду алкоголю – ацетальдегідом. Ця речовина викликає токсичний ефект (посилений похмільний синдром). Після кодування Еспераль навіть маленький зрив, навмисний чи випадковий, призведе до найсильнішої інтоксикації. Людина більше не отримає задоволення, сп’яніння, але зазнає фізичних мук: ознаки отруєння (нудота, блювання), страх і паніка.

Панічні атаки під час позбавлення алкоголізму не рідкість. Незалежно від інтенсивності лікування панічних атак вимагає втручання фахівця. Такі явища з тимчасових можуть стати постійними, тому тільки лікар, залежно від особливостей перебігу розладу, приймає рішення про додаткове лікування – психотерапію, прийом транквілізаторів тощо.

Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади та лікування депресивних станів дуже важливо для подальшого одужання залежного.

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До і після імплантації препарату Еспераль
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

Внутри чисто, аккуратно и светло. Очень вежливый персонал. Приняли меня раньше назначенного времени. Всё прошло замечательно.

Никита
5/5

Было удобно добираться. Процедура оказана в полном объёме. Осталась довольна от качества приема.

Ольга
5/5

Персонал максимально вежливый, приятный. Все отлично, спасибо большое. Татьяна Андреевна Безух провела консультацию. По итогу помогла, назначила лечение. Через некоторые время буду смотреть как будет дальше.

Елена

Запитання та відповіді про алкоголізм

Після введення уколу або підшивки Еспераля у пацієнта може спостерігатися незначне підвищення температури (37,2-37,6°С), головний біль, втрата концентрації, наявність металевого присмаку в роті. Ці симптоми допустимі і не становлять небезпеки для організму.
У людей похилого віку при тривалому прийомі спиртного загострюються хронічні та вікові хвороби. Найчастіше це захворювання нирок та печінки, серцево-судинної системи. Такі чинники є протипоказанням і безпосередньо впливають вибір способу терапії. Вік старше 60 років також є протипоказанням.
Оцените эту страницу