ЛСД – що це за наркотик?

ЛСД – що це за наркотик?

Що таке lsd? ЛСД (діетиламід лізергінової кислоти) – заборонений психоделічний наркотик. Це синтетичний галюциногенний препарат, виготовлений із лізергінової кислоти — грибка, виявленого на житі та інших злаках. ЛСД або кислоту приймають через їх психотропні ефекти, що виникають під час “подорожі”.
Що таке кислота? Лізергінова кислота випускається як білого порошку без запаху. Чиста форма ЛСД дуже сильна, тому її зазвичай розбавляють іншими речовинами. Найбільш поширеною формою є краплі розчину ЛСД, висушені на листах желатину, шматочках промокального паперу (називаються “марки” наркотик) або шматочках цукру, які вивільняють наркотик при ковтанні.
ЛСД також іноді продається у вигляді рідини, таблетках або капсулах. ЛСД зазвичай проковтують або розчиняють під язиком, також його можна нюхати, вводити як ін’єкцій, курити чи наносити на шкіру. Що таке марки у наркоманів? Ця наркотична кислота (ЛСД) також відома як марки, тріпи, таби, мікроточки, крапки, кислота, лізер, Ліза або Люсі.

Ціни лікування наркоманії в клініці «Ренесанс-Київ»

Лікування наркоманії в Києві від 3 800 грн
Комплексне лікування наркозалежності (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Лікування наркоманії амбулаторно 2 000 грн
Лікування наркоманії в стаціонарівід 3 500 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн 
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн 
ЛСД - что это за наркотик?

Лізергінова кислота ефект

Як діє наркотик? Коли люди приймають ЛСД, це може сильно спотворити їхні почуття — вони можуть бачити форми і кольори, що змінюються, або відчувати галюцинації. Дослідження показують, що ЛСД порушує зв’язок між хімічними речовинами головного мозку та спинним мозком, що призводить до галюциногенних ефектів. Дія марки також може посилити настрій та змінити розумові процеси. У людей, які вживають ЛСД, бувають “подорожі”, які можуть бути приємними або дуже лякають (бід тріп).
Короткострокові ефекти від лізергінової кислоти можуть включати:

 • бачити, нюхати, чути чи торкатися речей, які є реальними;
 • більш інтенсивні почуття;
 • спотворене відчуття часу та простору;
 • дивні відчуття у тілі;
 • швидко мінливі чи сильні емоції;
 • змінений стан мислення;
 • плутанина;
 • головні болі;
 • посмикування м’язів;
 • підвищення температури тіла, частоти серцевих скорочень та артеріального тиску;
 • безсоння, запаморочення, нудота та блювання;
 • почервоніння, пітливість чи озноб.
  Дія ЛСД зазвичай починається через 30-45 хвилин і може тривати від 4 до 12 годин. Ефект марок може тривати довше, залежно від прийнятої дози. Через кілька днів після вживання ЛСД люди можуть відчувати безсоння, втому, біль у тілі та м’язах або депресію.
  Крім цих короткострокових ефектів ЛСД існує також небезпека тривалого впливу.

Довгострокові ефекти ЛСД можуть включати:

 • Галюциногенний стійкий розлад сприйняття чи спогади, які можуть виникати через тижні чи місяці після початкової “подорожі”.
 • Галлюциногенний персистуючий розлад сприйняття — це постійний стан, при якому у людини, яка вживає або приймала ЛСД, продовжують спостерігатися зорові галюцинації, навіть після припинення прийому ЛСД.
 • Стійкий психоз, що виявляється безперервним дезорганізованим мисленням, параною, зоровими спотвореннями та порушеннями, перепадами настрою.
  Ці довгострокові ефекти ЛСД частіше спостерігаються у тих, хто вживає його з наявним психічним захворюванням. Однак ці стани можуть виникнути у будь-якої людини навіть після вживання малих доз ЛСД, навіть при одноразовому вживанні.
ЛСД - что это за наркотик?

Заявка на консультацію

Лікування залежності від наркотиків

Лікування залежності від ЛСД проводиться за умов стаціонару під наглядом лікаря-психотерапевта. Основним завданням терапії є усунення психологічної залежності від наркотику. Після ухвалення рішення про лікування необхідно зробити кілька кроків:

 • Як позбавитися психологічної залежності від наркотиків? Для досягнення поставленої мети проводяться сеанси групової та індивідуальної розмовної (поведінкової) психотерапії. Основне завдання лікування – допомогти зрозуміти поведінку хворого, чому він почав вживати ЛСД, та скоригувати його життєві пріоритети.
 • Соціальна адаптація. Після позбавлення залежності необхідно продовжувати візити до психотерапевта, щоб уникнути рецидивів. Пацієнт працює над зміною кола спілкування (рекомендується триматися подалі від людей, які зловживають наркотиками, навіть якщо це колишні друзі), а також над відновленням втрачених соціальних зв’язків (налагоджує стосунки з рідними, сім’ями чи друзями), навчається жити без наркотиків (знаходить нові захоплення та інтереси).
 • Усунення наслідків вживання наркотику. Залежні від ЛСД наркомани цьому етапі мають зруйновану психіку. Для усунення стійких галюцинаторних синдромів та інших наслідків застосовується комплексна медикаментозна терапія, що включає транквілізатори, нейролептики та антидепресанти.
ЛСД - что это за наркотик?

Наслідки вживання ЛСД

Якщо у вас здебільшого негативні ефекти від прийому ЛСД, це називається “бед тріп” і часто зустрічається при першому вживанні ЛСД. Що таке бід тріп? Це потенційно небезпечні для психіки переживання, які можуть бути під час прийому такого психоактивного речовини як ЛСД.
Якщо у вас бед тріп, ви можете зіткнутися з такими наслідками вживання лсд:

 • крайня тривога чи страх;
 • лякаючі галюцинації (наприклад, павуки, що повзають по шкірі);
 • паніка, що змушує вас йти на ризик (наприклад, вибігти на дорогу або стрибнути з балкона);
 • відчуття, що ви втрачаєте контроль або божеволієте;
 • паранойя (відчуття, що інші люди хочуть завдати вам шкоди).
  Дуже рідко хтось, який пережив наркотичні наслідки марок, може спробувати покінчити життя самогубством або вдатися до насильства. Якщо у когось із ваших знайомих трапився бед тріп, його потрібно спробувати заспокоїти і дочекатися, поки дія препарату не пройде. Негативні наслідки від прийому наркотику кислоти в тому, що людина може не оговтатися від бід тріпа від кількох годин до кількох днів.
  Також шкода лізергінової кислоти в тому, що вона може зашкодити пам’яті та концентрації. ЛСД також може викликати або посилювати проблеми з психічним здоров’ям, такі як депресія, тривога та шизофренія.
  Якщо ви не можете розбудити людину, яка приймала наркотики, у неї біль у животі, судоми, або параноя, і ви не можете його заспокоїти — негайно викликати швидку допомогу. Якщо людина змішувала ЛСД з іншими наркотиками, обов’язково повідомте про це фельдшера.
Оцените эту страницу