Ломка у наркоманів: що це і як її зняти

Ломка у наркоманів: що це і як її зняти

Після вживання наркотиків багато наркоманів стикаються з проявами ломки, коли з’являється непереборне бажання знову прийняти хімічні речовини, що викликають ейфорію. Що таке ломка (абстиненція) і які її основні симптоми, слід знати на випадок, щоб швидко її визначити. Це сильні неприємні відчуття, головокружіння, серцеві аритмії і болі в мишках і суглобах, пов’язані з потребою організму в черговій дозі наркотиків.
Проблема абстиненції – це актуальна загроза життя самого незалежного і його середовища. Наркологічна клініка «Ренессанс-Київ» надає кваліфіковані послуги по зняттю метадонової ломки. Колектив медиків позбавляє від залежності, проводить реабілітацію з відновленням всіх функцій організму і сприяє поверненню до нормального життя. В центрі працюють досвідчені фахівці, готові надати медичну допомогу амбулаторно і на дому. Фізична хвороба при ломці від солі невиносима, і в ці хвилини пацієнт готовий на будь-які дії, щоб отримати нову дозу.
Наркотическая ломка – це результат залежності від хімічних речовин, введених в організм різними способами. Вона має фізичні прояви, які негативно відображаються на здоров’я пацієнта. Іншими словами. таку поведінку ще називають абстиненцією, кумар, синдроми. Амфетамінова ломка призводить до помітних змін у поведенні людини, які не вичерпуються після вилучення від залежності. Потрібно довготривале лікування в спеціалізованих установах, щоб повернутися до нормального образу життя.

 

Ціни лікування ломки в клініці «Ренесанс-Київ»

 
Лікування наркоманії в Києвівід 3 800 грн
Лікування наркотичної ломки4 000 грн
Комплексне лікування наркозалежності (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
Консультація нарколога900-1800 грн
Детоксикація від наркотиків у стаціонарівід 4 000 грн

Симптоми наркотичної ломки

Ломка наркомана проходить за характерним сценарієм. До основних симптомів синдрому відносяться:

 • Психологічні ознаки. Проявляються в сильній потребі прийняти чергову дозу. Дуже виражено тиск, депресивний стан, супроводжувані галлюцинаціями та агресією. Така поведінка є мотивом для досягнення преступлень або суїциду.
 • Фізіологічні (соматоневрологічні). Характеризуються помітним підвищенням температури тіла, рвотою, ознобом, діареєю, підвищеним потовідділенням, дрожанням кінцівок. Відзначається порушення координації руху, невиносима біль у мишках.
  Без екстреного медикаментозного втручання симптоми ломки будуть тільки усилюватися, наносячи непоправну шкоду, а наслідки можуть згадувати про себе ще протягом кількох місяців. Відхід від мефедрону може бути хворобливим із-за глибокого проникнення наркотиків у всі метаболічні процеси організму. Вони беруть участь в обміні речовин, переносять кров у всі органи і становлять причину порушення їх функціональності. Результат – відмова органів, виникнення проблем зі здоров’ям.
  Коли токсичні речовини перестають діяти, наступає сильна ломка наркомана, з якою людина самостійно впоратися не може. Необхідна допомога спеціаліста. Опасність викликає стійке привикання, яке спочатку викликає хворобливі симптоми, а потім стає необхідністю. В реабілітаційному центрі «Ренессанс-Київ» надають кваліфіковану допомогу по вилученню від залежності, пропонують підтримувальну терапію, допомагають зняти абстинентний синдром.

Заявка на консультацію

Скільки може бути ломка

Прийом наркотиків викликає острую залежність від першої дози. Чем більше людина приймає хімічні речовини, тим більшу шкоду вони надають на внутрішні органи. Пацієнт не усвідомлює, що він знаходиться в залежності від сильнодіючих препаратів. Потім непеременно стикається з проблемною ломкою, яка викликає сильніші фізичні болі і змінює розуміння людини. Тому багато наркомани шукають, як пережити абстинентний синдром, коли немає чергової дози. Народные способы дают кратковременную передышку, і то лише на короткий період. Потім симптоми повертаються з удвоєною силою.
Наркотична ломка може спостерігатися вже через 6-9 годин після вживання. На початкових стадіях спостерігається нервозність, з’являється озноб, усилюється потливість. Через кілька годин ці симптоми доповнюються наступним чином:

 • тремором рук;
 • сужение зрачков;
 • підвищення артеріального тиску.
  Максимум ломки у наркоманов досягає на 2-3 сутки. Людина не в стані розслабитися або заспокоїтися, з’являється стійкий психологічний дискомфорт. Уже через 1-2 неділі признаки понемногу затухають, але повністю проходять тільки спустя півгодини при відповідному лікуванні. Як довго буде проходити ломка від амфетаміну, залежить від індивідуальних особливостей організму, ефективності програмного забезпечення від залежності, кваліфікації докторів. Експерти озвучують періоди в 1-6 місяців, за які реально можна вибавитися від залежності.

Як полегшити синдром відміни

Знімати ломку можна різними методами: народними, на дому і в стаціонарі. Після першого відходу від Мефа виникає психологічна залежність від наркотиків, які асоціюються з ейфорією і допомагають зняти фізичний біль. Тепер наркоману відмовитися від токсичних препаратів складно.
Сам процес купування абстинентного синдрому передбачає повну відмову від вживання наркотиків і симптоматичну терапію – снятие хворобливих страждань. Врачі допомагають впоратися з фізіологічними проявами шляхом введення медпрепаратів, проводять інтенсивну очистку організму, надають психологічну підтримку. Фахівці знають, як облегчити синдром відміни і відновити здоров’я. У домашніх умовах можна спробувати такі методи:

 • контрастний душ;
 • обильное питье;
 • повноцінне харчування з великою кількістю овочів і фруктів;
 • прийом заспокійливих, сорбентів, засобів від тошноти;
 • медитація, дихальні техніки.
  На замітку: алкоголь не є замінником наркотиків і може посилити абстинентний синдром.
  В домашніх умовах отримати симптоматику власнеручно вряд лися. Волшебной таблетки від ломки не існує, а народні рецепти не завжди надають потрібну дію і можуть виявитися небезпечними. Лікарі клініки «Ренессанс-Київ» знають, як облегчити ломку і відхід від фена, швидко і зі 100% гарантією. Тут можна пройти повний курс лікування і відновлення. Найбільш дієвим способом є підшивка від наркоманії, яка ефективно бореться із залежністю, не втрачає життєвих функцій і зберігає ясність ума.
  Багато наркозалежних та їх рідних цікавить питання, чи можна поміряти від ломки, і до яких негативних наслідків вона взагалі може привести. Так, такі випадки бують. Викликані вони відмовою основних органів, остановкою дихання або порушенням серцевого ритму. Синдром відміни супроводжується психоемоційними розладами. Пацієнт може сам собі нанести увечья. Випробувана галюцинація може витягнути з верхнього поверху або завершити іншу небезпечну дію. У період наркотичної ломки людина повинна залишатися під спостереженням.

Зняття ломки на дому

Кваліфіковані фахівці клініки «Ренессанс-Київ» пропонують послуги зняття наркотичної інтоксикації на дому із застосуванням ліцензованих препаратів. Самостоятельно впоратися з проблемою без належних знань і наявності обладнання не вийде через сильного впливу наркотичних речовин на весь організм, включаючи головний мозок.
Токсини глибоко проникають в структуру тканин і надають губний вплив. Обезболюючі не надають потрібного ефекту і можуть тільки усунути ситуацію. Ломки наркомана вимагають комплексного медичного підходу.

Чому слід звернутися до спеціалістів клініки «Ренессанс-Київ» для зняття наркотичної ломки

Клініка «Ренессанс-Київ» пропонує послуги зі зняття наркотичної ломки в Києві на дому або в стаціонарі. Медики діють перевірені ефективні методики. Наші фахівці мають великий досвід роботи з людьми, які страждають від наркоманії. До нас можна звернутись, щоб дізнатися, як позбутися від наркотичної залежності в домашніх умовах. Реабілітація наркозалежних – процес довгий і складний. Він вимагає грамотного підходу до подальшого відновлення життєво важливих функцій організму.

Оцените эту страницу