Групи психологічної підтримки в Києві

Групи психологічної підтримки в Києві

Своєчасно надана психологічна підтримка дозволяє людям знайти вирішення проблем, що виникли, впоратися зі складною життєвою ситуацією. Саме тому інформацією про те, де працює група психологічної підтримки у Києві, цікавляться багато киян та приїжджі. У нашій клініці Status Detox працює найкраща група підтримки, яка дотримується всіх принципів ГПП і неодноразово довела свою ефективність.

Інформація що до зборів:

Психологічні групи в Києві представлені дуже широко, хоча більшість людей знають лише про групи анонімних алкоголіків та анонімних наркоманів. Групи нашої клініки дотримуються базових установок психологічної допомоги:

  • конфіденційність, що унеможливлює передачу інформації про людину за межі групи;
  • безпеку простору групи;
  • повага до емоцій та вчинків учасників тощо.

Порад у ДПП не дають, якщо учасник не питав рекомендацій. За бажанням учасники можуть використовувати правило «СТОП» та припинити розмову.

Фото місця зустрічі

Чи підходить вам така група?

Основним завданням, яке вирішує наша група підтримки, є створення для учасників комфортного психологічного простору, що допомагає прибрати тривогу та здобути спокій. Відвідування групи психологічної допомоги корисне будь-якій людині, яка пережила важкий життєвий період або перебуває у складній ситуації. Отримати психологічну допомогу в нашій клініці може будь-хто, просто прийшовши на збори.

Психологічні групи підтримки працюють у нашій клініці на добровільній основі, тому жодні списки та обліки не ведуться. Відвідувати збори може будь-який бажаючий, оскільки жодних обмежень відсутні.

Наші переваги

У нашому центрі створено всі умови для повноцінного функціонування зборів. Свої зустрічі психологічні групи підтримки проводять у зручних приміщеннях. Склад групи – від 20 до 30 осіб, тому кожен має можливість висловитись та отримати розуміння. Збори розпочинаються об 11:00 і продовжуються 60-90 хвилин. Учасникам групи пропонуються вода, чай чи кава.

За бажанням учасники груп психологічної підтримки можуть проконсультуватися з провідним психотерапевтом та наркологом нашої клініки лікарем Димко Тетяною Олегівною.

Центри психологічної допомоги у Києві пропонують групи різної спрямованості (розлучення, самотність, фобії тощо), тому знайти відповідний колектив може кожен.

Як приєднатися до групи?

Відвідувати групи підтримки у Києві можуть усі охочі. У нашому центрі працюють групи психологічної підтримки різного спрямування. Щоб розпочати відвідування, достатньо виявити бажання.

Якщо людям, які відвідують центри психологічної допомоги, знадобиться порада, вони можуть у будь-який час проконсультуватися з компетентними психологами, психіатрами, психотерапевтами та іншими фахівцями або звернутися до учасників групи.

Оцените эту страницу