Групи анонімних наркоманів у Києві

Групи анонімних наркоманів у Києві

Людям, які страждають на залежність від наркотиків, наша клініка Status Detox пропонує відвідувати групи анонімних наркоманів у Києві. Спільнота «Анонімні наркомани», групи якої працюють у різних країнах світу, є однією з найбільших спільнот залежних. Базою до створення АН став відомий клуб «Анонімні алкоголіки».

Інформація що до зборів:

Наш центр своє основне завдання визначає як допомога наркоманам у позбавленні залежності. Проводяться збори анонімних наркоманів виключно на добровільній основі, списки та звіти заборонені. Вступні та регулярні внески не стягуються – учасники можуть лише вносити невеликі добровільні пожертви.

Основною метою спільноти АН є допомога людям, залежним від наркотиків, у здобутті незалежності, відновленні тощо. Будь-яких обмежень (соціальні, економічні, расові, вікові, статеві) для бажаючих вступити до спільноти «Анонімні наркомани» відсутні. Єдина умова – бажання позбутися наркотичної залежності.

Фото місця зустрічі

Чи підходить вам АН?

Відвідування групи АН у Києві можливе лише на добровільній основі, за власним бажанням наркомана. Наркоманія – це важке захворювання, самостійно впоратися з яким неможливо. Багато хворих бояться відвідувати збори з помилкового страху, тоді як саме визнання своєї проблеми є першим кроком на шляху до лікування. Відвідувати збори можуть усі охочі.

Щоб взяти участь у зборах, достатньо дізнатися про розклад груп АН у нашій клініці та прийти у вказаний час. Розібратися, чи підходить чи ні група анонімних наркоманів конкретно вам, можна тільки побувавши на зборах.

Наші переваги

Наш центр Status Detox пропонує всебічну допомогу людям, які страждають від різних залежностей. У нашій клініці група «Анонімні наркомани» працює за всесвітньо відомою програмою «12 кроків», найважливішими етапами якої є:

  • визнання наркоманії та неможливості впоратися з нею самостійно;
  • звернення по допомогу;
  • чесний погляд на себе;
  • формування довіри;
  • зміна поведінки тощо.

За бажанням учасники зборів можуть проконсультуватися у провідного лікаря нашої клініки Димко Тетяни Олегівни (психотерапія, наркологія).

Як приєднатися до групи?

Бажаючим позбутися згубної залежності достатньо дізнатися про розклад зборів анонімних наркоманів у нашому центрі і прийти у вказаний час. Розміщено розклад гуртів на офіційному сайті клініки. Воно знаходиться у вільному доступі, тому дізнатися його можна у будь-який час. Відвідати збори анонімних наркоманів може будь-хто. Група «Анонімні наркомани», розклад якої доступний охочим вилікуватися, надасть допомогу та підтримку повною мірою.

Оцените эту страницу