Групи анонімних алкоголіків у Києві

Групи анонімних алкоголіків у Києві

Алкоголізм – одна з найбільш поширених залежностей, що створює безліч проблем самому алкоголіку, його близьким та суспільству в цілому. Про те, як подолати алкоголізм, написано чимало статей та книг, проте залежність має одну особливість – поодинці з нею справитися практично неможливо. Дієву допомогу може надати товариство Анонімних алкоголіків, що функціонує на базі нашої клініки.

 

Інформація щодо зборів:

Наша клініка StatusDetox пропонує лікування алкоголізму в Києві з використанням найновіших методик та програм.

Ми вирішили запустити программу по допомозі людям які самі потрапили у складне становище або їх близькі люди, та не знають, що робити далі. Наша група анонімних алкоголіків (АА) працює в центрі міста.

Клуб алкоголіків приймає чоловіків та жінок без вікових та соціальних обмежень та людей, які зіштовхнулися з проблемою яку не можуть вирішити самостійно.

«Анонімні алкоголіки» – найбільша співдружність людей з різних країн, які об’єдналися для спільного вирішення своєї проблеми та для надання допомоги тим, хто намагається зцілитись від алкоголізму:

  • 12 Кроків АА є сукупність принципів. За умови їх втілення в життя алкоголік може позбутися залежності, стати здоровою та щасливою людиною.
  • 12 Традицій АА є правилами, що забезпечують функціонування Співдружності, побудова відносин АА з навколишнім світом.

Збори анонімних алкоголіків у Києві суворо дотримуються Програми 12 Кроків АА, що надає свободу вибору. Жодного відношення до сектів наша організація не має. Клуб АА у нашій клініці підтримує тісні зв’язки з клубом колишніх алкоголіків, члени якої охоче діляться досвідом та надають підтримку.

Фото місця зустрічі

Чи підходить вам АА?

Залежні люди нерідко відмовляються від відвідування клубу АА, переважно через небажання визнати наявність алкогольної залежності або через страх, що дізнаються роботодавці, знайомі тощо.

Слід знати, що:

  • Основним принципом, яким керуються групи АА, є анонімність: АА – Анонімні Алкоголіки.
  • Нічого ганебного у визнанні наявності алкоголізму немає. Визнання проблеми є першим кроком на шляху до її вирішення.

Достатньо дізнатися розклад груп АА у нашій клініці та прийти на перше заняття для того, щоб зробити перший крок до лікування.

Наші переваги

Центр пропонує всебічну допомогу алкоголікам, які бажають позбутися залежності. Нашою метою є об’єднання людей та надання підтримки учасникам гуртів «Анонімні алкоголіки» у Києві.

Кількість учасників – від 20 до 30 осіб. Починаються збори анонімних алкоголіків у Києві об 11 годині і продовжуються 1-1,5 години. На столах чай, кава, вода.

Учасникам пропонується консультація психотерапевта та нарколога – провідного спеціаліста клініки Димко Тетяни Олегівни.

Як приєднатися до групи?

Прийти до групи «Анонімні алкоголіки», яка діє у нашому центрі, може будь-хто. Наша група анонімних алкоголіків у Києві приймає чоловіків і жінок різного віку без обмежень. Єдине, що необхідно для того, щоб почати відвідувати збори алкоголіків, – бажання позбутися згубної звички. Будь-яких довідок, щоб увійти до спільноти анонімних алкоголіків у Києві, не потрібні.

 

Оцените эту страницу