Дисульфірам укол в Києві

Серед методик лікування алкогольної залежності ін’єкції Дисульфіраму лідирують за показником популярності. За даними статистики, препарат Дисульфірам, укол якого призначається фахівцями нашої клініки з урахуванням стану здоров’я пацієнта та інших факторів, допоміг 64% пацієнтів позбутися згубної звички.
Ефективність, яку демонструє антиалкогольний укол Дисульфіраму, пояснюється унікальним механізмом на організм людини з алкогольною залежністю. За відгуками діє укол Дисульфіраму, залежно від обсягу ін’єкції протягом одного-трьох років. Популярність методики пояснюється також тим, що кодування цим препаратом усуває почуття сп’яніння після алкоголю. Замість ейфорії виникає почастішання серцебиття та відчуття ядухи, внаслідок чого виробляється стійка огида до алкоголю.
Найкращий варіант – лікування алкоголізму у стаціонарі у Києві в нашій клініці. Лікарі відстежують стан здоров’я пацієнта після кодування Дисульфірамом та закріплюють позитивний результат. Психологи, психіатри та фізіотерапевти нашої клініки використовують сучасні методики відновлення та адаптації осіб з алкогольною залежністю.
Так само ви можете скористатися процедурою, яка виконується з використанням сучасних методів, що дозволяє швидко та ефективно вирішити проблему. Підшивка від алкоголізму проходить завдяки досвідченому фахівцю, який може вселяти пацієнтові те, що його дії здатні стати причиною найрізноманітніших проблем.

Ціни блокатора Дисульфірам у клініці «Ренесанс Київ»

На відміну від багатьох народних засобів, Дисульфірам від алкоголізму дійсно ефективний. Сума, яку обійдеться лікування, залежить від багатьох факторів. Якщо ціна ін’єкції Дисульфірам при ефективності 1 рік мінімальна, то комплексне лікування у стаціонарі обійдеться дорожче, проте його ефективність у рази вища.

Середню вартість має укол у вену Дисульфіраму, термін дії якого менший за рік при миттєвому результаті. Підсумкова вартість процедури розраховується індивідуально.

Ін’єкція алко-блокатора Дисульфірам, 1 рік7 000 грн
Комбіноване кодування від алкоголізму («Дісульфірам» + Довженка)

11 500 грн

Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + імплантація алко-блокатора Дисульфірам)15 200 грн
Комплексне лікування алкоголізму у стаціонарі (лікування, проживання, харчування)від 25 000 грн
В/М ін’єкція алко-блокатора “Дисульфірам” (1 рік) з провокацією7 800 грн
Первинна діагностика нарколога, підбір курсу лікування900-1 800 грн
Онлайн консультація нарколога: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.900-2 500 грн
Консультація нарколога вдома (в Києві)від 3 500 грн
Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom – 45/60 хв.1 700-2 900 грн 

Заявка на консультацію

(лікування алкоголізму)

Клініка, де роблять ін’єкції

Відео-відгуки лікування алкоголізму Дисульфірам уколом у клініці «Ренесанс-Київ»

Дія Дисульфіраму на організм людини з алкогольною залежністю

Багато людей, які бажають швидко позбутися алкогольної залежності, цікавляться, як діє укол Дисульфіраму у вену, відгуки про який зустрічаються різні. Відгуки про цей метод кодування значною мірою залежать від того, наскільки відповідально залежна людина поставилася до рекомендацій лікарів.
Чинить препарат на організм наступним чином. Після того, як лікар зробив пацієнту укол під лопатку Дисульфірамом, активну речовину починає блокувати фермент, який відповідає за окислення оцтового альдегіду (ацетальдегіду). Альдегід є найбільш токсичним проміжним продуктом розщеплення алкоголю.
Якщо після того, як лікар ввів Дисульфірам у вену, пацієнт прийме алкоголь, виникне гостра інтоксикація, що супроводжується: 

 • нудотою;
 • блювотою;
 • тахікардією;
 • зниженням тиску;
 • загальним нездужанням;
 • відчуттям жару чи ознобу. 

Іноді достатньо запаху алкоголю, щоб у людини спостерігалися ці симптоми інтоксикації.

Прийом алкоголю після введення дисульфіраму в організм за допомогою уколу категорично заборонено. Пацієнт повинен усвідомлювати відповідальність передусім перед собою. 

Показання до кодування Дисульфірамом 

Показано кодування Дисульфірамом особам, які страждають від алкогольної залежності та готові до співпраці з лікарями. Конкретних показань для застосування Дисульфіраму відсутні. Препарат демонструє високу ефективність навіть за запущених формах алкоголізму, що пояснює популярність методики. Симптоми інтоксикації виникають виключно у разі прийому алкоголю, а також неприємні наслідки.

У теорії передбачається введення препарату здоровим людям, але які страждають на алкоголізм зазвичай не відрізняються хорошим здоров’ям. Зокрема, у більшості алкоголіків спостерігаються ураження печінки, ШКТ, нирок та нервової системи. Якщо пацієнта цікавить кодування від алкоголю Дисульфірам, лікарі нашої клініки проводять всебічне обстеження, за результатами якого препарат може бути застосований. 

Протипоказання до застосування Дисульфіраму

Протипоказаннями до введення блокуючого препарату є: 

 • підвищена чутливість до компонентів дисульфіраму;
 • епілептичні напади, психічні розлади, психози, спроби самогубства в анамнезі;
 • тяжка печінкова або ниркова недостатність;
 • цукровий діабет;
 • вагітність та лактація;
 • патології системи кровотворення;
 • бронхіальна астма або емфізема легень;
 • туберкульоз легень;
 • глаукома;
 • злоякісні пухлини;
 • серцево-судинні захворювання (ішемія серця, гіпертензія, серцева недостатність). 

Якщо пацієнт приймав алкоголь незадовго до процедури, то блокатор не вводиться. Від прийому алкоголю пацієнт повинен відмовитись за 7-10 днів до введення препарату. 

Способи введення дисульфіраму в організм

Здійснюється кодування від алкоголізму Дисульфірамом декількома способами: 

Внутрішньовенний укол. Вирізняється миттєвим, але нетривалим ефектом (3 тижні – місяць). При збільшенні обсягу введеного препарату дія уколу продовжується (6-9 місяців). 

 • Внутрішньом’язовий укол (під лопатку). Менш помітний, але триваліший ефект.
 • Введення блокатора під лопатку у формі ампули з гелем під лопатку відрізняється пролонгованою дією (до року). Імплантати використовують також при хронічних формах алкоголізму, як терапевтичний засіб. 
 • Прийом Дисульфіраму у таблетках призначають при необхідності запобігти рецидивам під час терапії алкоголю. 

Внутрішньовенне кодування від алкоголізму Дисульфірам підходить залежним, що бажає швидко позбутися тяги до алкоголю. Ефект практично миттєвий та тривалий. 

Підготовка та лікування алкоголізму Дисульфірамом у Києві

У нашій клініці кодування від алкоголізму Дисульфірам проводиться після ретельної підготовки, що передбачає очищення організму з виведенням залишків токсинів. Перед тим, як виконати укол дисульфіраму під лопатку, пацієнтам ставлять крапельницю з препаратами, що забезпечують повне виведення з організму алкоголю. Процедура стимулює відновлення роботи внутрішніх органів пацієнта.

Фахівці нашої клініки обов’язково повідомляють пацієнтів про наслідки кодування та всі етапи лікування. Для виявлення алергії на препарат, хронічних захворювань та протипоказань призначається повне обстеження, включаючи здачу аналізів.

Комплексне лікування алкоголізму Дисульфірамом передбачає реабілітацію, психотерапію та психокорекцію. Психолог та психотерапевт після проведення процедур підтримуючої та відновлювальної медикаментозної терапії працюють з пацієнтом.

Також наша команда готова надати допомогу при виведенні із запою, включаючи виведення із запою вдома, у будь-який час доби, а в разі нагальної потреби — доставити хворого до клініки протягом години, забезпечивши екстрену медичну допомогу.

Часто алкогольна залежність провокує психічні розлади, депресивний стан або навпаки депресія може спровокувати людину до вживання та надалі перерости у залежність. Не варто нехтувати та виключати цей стан, найкраще проконсультуватися з фахівцем, щоб вчасно побачити проблему.

 

Наші переваги

Клініка працює з генератором

До та Після лікування алкоголізму
у клініці «Ренесанс Київ»

Перевірені відгуки про клініку «Ренесанс Київ»

5/5

По окончанию посещения получил назначение на лечение и решение многих моих проблем.

Сергій
5/5

Услуга была оказана качественно и в полном объеме. Сервисом остался доволен.

Алексей
5/5

На прийомі була консультація. За підсумком прийому, я отримав поставлений діагноз, рекомендації та лікування.

Владислав

Запитання та відповіді про алкоголізм

Пацієнта обов'язково попереджають про категоричну заборону на вживання алкоголю і спиртних напоїв. Виражена реакція – серцебиття, підвищення тиску, нудота – виникає після 50 мл горілки.
Самостійно вивести дисульфірам з організму неможливо. У разі випадкового прийому алкоголю виконується багатоетапна детоксикація виключно у медичній установі.
Оцените эту страницу