Лікування алкоголізму в домашніх умовах без відома хворого

Лікування алкоголізму в домашніх умовах без відома хворого

Як позбутися алкоголізму? Алкоголізм та його лікування вдома зараз є актуальним питанням для багатьох сімей. Під алкоголізмом розуміють захворювання, у якому людина неспроможна силою волі припинити вживати спиртне, чи тривалий запой. Причини лежать у генетичних та соціально-психологічних факторах. Найчастіше проблема алкоголіка в тому, що хворий не хоче визнавати захворювання і тим більше розпочинати лікування. Через це алкоголізм прогресує, руйнуючи здоров’я та соціальне життя. Тому рідним та близьким слід дізнатися, як позбутися алкоголізму самостійно, без відома хворого. У статті ми поділимося дієвими методами.

Ціна лікування алкоголізму в клініці «Ренесанс Київ»

Лікування алкоголізму в Києві від 3 500 грн
Комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі (лікування, проживання, харчування)
від 25 000 грн
Лікування алкоголізму амбулаторно2 000 грн
Лікування алкоголізму в стаціонарівід 3 500 грн
Виведення із запою вдома (в Києві)3 500 грн
Підшивка від алкоголювід 6 500 грн
Пакет АЛКОСТОП (виведення із запою + імплантація алко-блокатора)15 200 грн15 200 грн

Причини лікування від алкоголізму без відома пацієнта 

Перш ніж розпочати процес лікування, людина повинна спочатку усвідомити свій стан і мати бажання кинути пити. Іноді людина може сама визнати, що має проблеми з алкоголем. В інших випадках члени сім’ї або друзі повинні задуматися про те, як позбавити людину алкогольної залежності без її відома. Близьким доводиться шукати способи, як позбутися алкоголізму без відома хворого, у таких випадках:

 • Тривале, безперервне вживання алкогольних напоїв, часті запої.
 • Заперечення своєї проблеми, небажання звертатися до лікаря.
 • Агресивність. Людина стає небезпечною для членів сім’ї, поводиться дратівливо та агресивно, може нашкодити собі та близьким.
 • Супутні захворювання, які можуть призвести до поєднання з випивкою до критичних наслідків.
 • Почуття страху, тривожності, поява суїцидальних думок, постійна безсоння.
  Будь то чоловічий чи жіночий алкоголізм, лікування будинку має на увазі медикаментозні препарати, народні засоби та психологічний вплив. Докладніше про кожен із видів розповідаємо далі.

Способи лікування алкоголізму в домашніх умовах

Першим кроком до лікування алкоголізму в домашніх умовах є детоксикація. Детоксикація дозволяє організму пристосуватись до того, що в організмі більше немає алкоголю. Лікування алкоголізму вдома найкраще підходить для людей, які вперше намагаються кинути вживати алкоголь і, швидше за все, матимуть лише легкі симптоми відміни. Проте перед тим як лікувати алкоголізм у домашніх умовах без відома хворого, абсолютно необхідно поговорити з лікарем про вашу ситуацію, і отримати професійні поради дипломованого лікаря.

Отже, як вилікувати алкоголізм у домашніх умовах без відома хворого? Лікування алкоголізму вдома проводиться за вже відпрацьованою методикою. Лікар-нарколог порадить препарати та інші засоби, які допоможуть зняти інтоксикацію та перемогти залежність.

Лікування алкоголізму в домашніх умовах без відома хворого

Медикаментозні способи

Перший і найважливіший крок у лікуванні алкоголізму вдома – проконсультуватися з лікарем та переконатися, що це безпечно. Вони також можуть надати вам ліки, які полегшать цей процес.
Медикаментозне лікування алкоголізму в домашніх умовах спрямоване на запобігання важким симптомам відміни та полегшенню неприємних симптомів, що виникають. Загальні препарати для детоксикації від алкоголю включають:

 • Бензодіазепіни: Бензодіазепіни є основною частиною лікування алкогольної абстиненції. Ці ліки впливають на ті ж рецептори, що й алкоголь, заспокоюючи організм та зменшуючи абстинентний синдром.
 • Протисудомні препарати: Протисудомні препарати використовуються для запобігання судомам у пацієнтів, які перебувають у групі ризику.
 • Адренергічні препарати: адренергічні препарати використовуються для зниження артеріального тиску та частоти серцевих скорочень, підвищуючи безпеку під час детоксикації.
 • Барбітурати: Барбітурати діють подібно до бензодіазепінів, але не такі безпечні. Їх можна використовувати в деяких ситуаціях, але бензодіазепіни зазвичай краще при алкогольній абстиненції.
 • Баклофен: Баклофен впливає на неврологічний шлях, впливаючи на ті ж рецептори, що й алкоголь. Це більш сучасний варіант лікування відміни алкоголю, який покращує симптоми та знижує потяг до алкоголю.
  Основну масу препаратів складають засоби, які викликають огиду до алкоголю або у поєднанні зі спиртним дають дуже неприємні відчуття. Серед конкретних ліків від алкоголізму, які можна приймати без відома хворого, ми можемо виділити такі:
 • Тетурам;
 • Еспераль;
 • Лідевін;
 • Колмі;
 • Тетлонг-250.
  Всі ці засоби для лікування алкоголізму вдома випускаються у вигляді пігулок, крім останнього – він вводиться внутрішньом’язово. Механізм дії полягає у припиненні розщеплення алкоголю. В результаті настає сильна інтоксикація зі нудотою, блюванням, прискореним пульсом. Заборонено застосовувати такі препарати при проблемах із серцем та судинами, туберкульозі, ендокринних захворюваннях. Також необхідно пам’ятати, що призначити правильний препарат та точне дозування може лише лікар. В іншому випадку самостійний прийом препаратів може тільки нашкодити.
  Акампросат та Пропротен 100 діють інакше – нейтралізують тягу до спиртного.
  Наприклад, як давати Еспераль без відома хворого? Зазвичай ці засоби непомітно додають у їжу чи напої, інакше алкоголік відмовиться їх вживати.

Психологічний вплив на відторгнення алкоголю

Лікування від алкоголізму вдома дасть ефект, якщо алкоголік не здогадається, що йому дають ліки. Важливо стежити, щоб хворий не вживав алкоголь чи хоча б не пив дуже багато. У поєднанні з деякими препаратами це може дати різку алергічну реакцію та шок, що небезпечно загибеллю.
Ефективним методом лікування алкоголізму у домашніх умовах є психологічний. Бажано заповнювати вільний час алкоголіка приємними заняттями. Потрібно створити йому умови, щоби він міг дивитися фільми, відпочивати, займатися хобі.
До інших психологічних способів належать:

 • Завжди перебувайте поруч із хворим та підтримуйте його під час детоксикації.
 • Переконайтеся, що в будинку немає доступного алкоголю.
 • Уникайте людей, які можуть спокусити хворого випити.
 • Спробуйте розслаблюючі заняття, такі як йога, фізичні вправи або медитація.

В інтернеті легко знайти різні приклади різних засобів лікування алкоголізму власними силами. Ми не рекомендуємо лікувати алкоголізм рецептами з Інтернету. Довіртеся спеціалістам “Ренесанс-Київ”. У нашій клініці створено всі умови для лікування алкоголізму. Є також особистий стаціонар, на етапі лікування в який входять проживання та харчування. Ми маємо багаторічний досвід кодування від алкогольної залежності. Не варто відкладати лікування.

Заявка на консультацію

(лікування від алкоголю)

Народні засоби лікування алкоголізму

Ще одним успішним способом лікування алкоголізму вдома без відома хворого є використання народних методів. Так само як і медикаменти, ці натуральні засоби можна додавати непомітно в їжу або залежні напої. Народні засоби від пияцтва без відома хворого можуть допомогти зменшити потяг до алкоголю та полегшити симптоми абстиненції.
Як викликати огиду до алкоголю без відома хворого? Лікування алкоголізму вдома без відома хворого можна проводити такими народними засобами:

 • Чабрець. Заварити 3 ст. л. сухої трави в літрі окропу. Вживати по 50 мл 2 десь у день. Настій діє аналогічно до Тетураму.
 • Червоний перець. 1 ст. л. порошку додати до півлітра міцного спирту. Настояти добу та давати по 1 ст. л. перед їжею.
 • Сік. Змішати порівну соки свіжої капусти та гранату, давати по півсклянки 4 рази на день.
 • Гриб-гнійник. Його потрібно приготувати будь-яким способом та подати хворому як звичайну їжу. У поєднанні з алкоголем ці гриби викликають отруєння.
  І хоча лікування алкоголізму народними засобами є досить поширеним, про ефективність такого лікування судити складно. Адже випадки позбавлення залежності від цих методів рідко відстежуються лікарями. Однак варто не забувати, що лікування алкоголізму народними засобами застереження такі ж, як і для лікування медичними препаратами.
Лікування алкоголізму в домашніх умовах без відома хворого
Оцените эту страницу